Bardzo nie polecam tej korporacji zamawiając taksówkę godzinę wcześniej, pięć minut przed wyznaczonym czasem dostaję tel że taksówki nie będzie bez żadnego tłumaczenia i słowa przepraszam. Z rozmów z byłymi kierowcami Bayer z której często korzystałam i byłam bardzo zadowolona wiem że to jest zasługa miłych pań przyjmujących zlecenia.Ciekawe gdzie jest kierownictwo tej firmy
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Kuźniacka ★☆☆☆☆
-
Irena Ścibiorek ★☆☆☆☆
Nie polecam. Dzisiaj 15 minut przed planowanym przyjazdem taksówki dostałam telefon że nie przyjedzie ponieważ nie ma kierowców. Pani dzwoniąc była opryskliwa i stwierdziła że mam przecież jeszcze 15min. Dotychczas bywało różnie. Na ogół samochody były brudne a opłaty zawyżane. Nigdy więcej.
-
Urszula Nieruchomosci ★☆☆☆☆
Zamówienie taxi na pół godziny przed czasem to u was kosmos. Do tego kilka razy mnie wystawiliście w ostatniej chwili. Jak padnięcie nie będę płakać.
-
Anna ★☆☆☆☆
Żałosna korporacja i pani przyjmująca zamówienie taksówki. Mąż zadzwonił godzinę prędzej i zamówił taksówkę. Pani na centrali przyjęła zamowienie. W ostatniej chwili przed przyjazdem taksówki na umówione miejsce zadzwoniła do męża z informacją, że taksówka nie przyjedzie. Bez żadnego wytłumaczenia i słowa przepraszam. Nigdy więcej nie skorzystamy z Waszych usług.
-
Katarzyna Łozicka ★☆☆☆☆
Nigdy więcej! Kiedyś na Ra firmę można było liczyć, choć obsługa na centrali zawsze była kiepska to taksówki zawsze były na czas. Ostatnio taksówek nie ma żak adżyka razem jak dzwonię, czy to w domu czy w pracy, nigdy nie ma wolnego auta. A podobno uber odbiera wam klientów! Dziś przeszliście samych siebie! Zamówiłam taksówkę z ponad półgodzinnym wyprzedzeniem o 16:23 na 17:00 po czym o 16:48 dostałam tel ze nie ma samochodu! To jakaś kpina, godziny szczytu i teraz czekam kolejne pół godziny " bo system wydaje zlecenia 15 min przed czasem" tylko co mnie to obchodzi ja chce zdarzyć na umówione spotkanie!
-
jola4321 4321 ★☆☆☆☆
pyskate panie obsługujące, nie mogłam wyjść na czas z powodu dziecka, na prośbę, żeby taksówka poczekała pod adresem wysłali smsa z głupim tekstem, oddzwoniłam, żeby poczekali, jeżdzę z nimi 10 lat, ale nie... nie mogli poczekać, tylko taksówka odjechała, bo "oni nie czekają". Tak jakby za darmo czekali, przecież za czekanie sie płaci!. Nie radzę wołać ich, jak komuś zależy, żeby na pewno taksówka była i zamawia wcześniej. Jeszcze pancia sobie powiedziała, żeby się poskarżyć w biurze, więc oczywiście się poskarżę.
-
Karolina Kapusta ★☆☆☆☆
Zamawiając taksówkę o 12 w nocy liczę ze przyjedzie Taxi Bayer a nie inna firma. Przepraszam bardzo ale jakim prawem przekierowujecie rozmowy na inny numer? I to w dodatku na droższa taksówkę. Więcej nie skorzystam z tej firmy taksówkarskiej i innym ludziom tez odradzam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bayer Taxi?
Bayer Taxi znajduje się przy Górczewska 212/226, 01-460 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bayer Taxi?
Można skontaktować się z Bayer Taxi pod numerem +48 22 19 667
Jak można dotrzeć do Bayer Taxi?
Do Bayer Taxi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku