Kanapeczka zajebista ale pan z obsługi (farbowany)w okularach mówił że ma od chuja roboty (1w nocy nikogo nie było) więc z łaski ale się udało dzięki
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Robak ★★☆☆☆
-
Marek Jurkowski ★☆☆☆☆
Opinia dotyczy McDonald’s Urzut k/Warszawy – McDrive: Czas oczekiwania na McDrive absolutnie przerósł nasze oczekiwania dawno nie spotkałem się z tak fatalną organizacją. Obsługa nie dość, że działa skrajnie powoli, to jeszcze ma poważne trudności z porozumiewaniem się po polsku. Rozmowa z personelem była wręcz frustrująca nie rozumieli podstawowych pytań ani poleceń, co skutecznie utrudniało złożenie zamówienia i jego odbiór. Co więcej miejsce wskazane przez obsługę jako punkt odbioru zamówienia było… zajęte. Nie tylko ono – wszystkie miejsca od 1 do 4 były okupowane przez innych klientów, którzy zrobili sobie tam prywatny parking. Nikt z obsługi nie reagował. W rezultacie jedyną “opcją” było krążenie samochodem wokół budynku i szukanie możliwości, by odebrać jedzenie. To jakiś absurd! Całe doświadczenie było męczące, irytujące i pozostawiło bardzo negatywne wrażenie. McDonald’s powinien się poważnie przyjrzeć, kto i w jaki sposób zarządza tym lokalem, bo obecnie przypomina to organizacyjny chaos, a nie profesjonalną sieć gastronomiczną. Zdecydowanie nie polecam tej lokalizacji!
-
Konrad ★☆☆☆☆
Chamska obsługa, kanapki niesmaczne, mało pożywne i drogie. Wszystkie te produkty są pozbawione smaku.
-
Szymon Bajor ★☆☆☆☆
Pan z obsługi nie poinformował wcześniej o zamknięciu, przez co czekaliśmy 15 minut w małej kolejce i gdy położyłem produkty na blacie to powiedział że musi zamknąć, mimo że do zamknięcia mógłby tą kolejkę opróżnić. Nie polecam.
-
Robert M ★☆☆☆☆
Próbowałem kupić, ale niestety czas oczekiwania na obsługę mnie przerósł. Byłem świadkiem, jak kilka osób zrezygnowało, bo jedna pani obsługuje stację,a druga na zapleczu coś przygotowuje. Do suba jest osobna kasa i nie sie zamówić w innej. A tak z kanapkami nie działa. To już moje drugie podejście na tej stacji i ostatnie. Tylko dla osób z dużym zasobem czasu.
-
dyrektor 481 ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, trochę drogo ale obsługa mega super
-
Julia Musiałowska ★★★★★
Bardzo mocno polecam, w szczególności Pana Łukasza- uprzejmy, doradzi i podpowie. Miejsce schludne i zadbane. Oby więcej tak dobrych ludzi :)
-
Lloyds Print Services LPS Machinery ★☆☆☆☆
Najgorszy SUBWAY w jakim miałem okazję jeść! Mięso w moim Italian BMT było tak nie świeże, że aż śmierdzące! Dodatków było jak na lekarstwo, a po próbie zwrócenia uwagi na ilość dodatków usłyszałem "na kliencie trzeba oszczędzać". Kanapkę oczywiście zwróciłem i podziękowałem za zrobienie nowej!!! Tragedia! NIE POLECAM!!!
-
Adam Obrębski ★☆☆☆☆
Obsługa Subway na tej stacji to ponury żart. W pewnym momencie zaczynasz wręcz odczuwać wyrzuty sumienia, że zamówiłeś jedzenie. Widać, ze ludzie pracują tam „za karę”. Nigdy więcej tam na pewno nie zjadę.
-
Maciej Twarowski ★☆☆☆☆
Informacja o tym, że czynne 24h na dobę wprowadza ludzi w błąd i jest po prostu kłamstwem. Nie miałbym pretensji, gdyby reklamy wywieszone wszędzie mówiły o 23h na dobę i jasno określały kiedy jest nieczynne. Właśnie to, że przerwy techniczne są o nie określonym (przynajmniej dla klienta) czasie jest najgorsze. Przyjechałem o późnej godzinie (4 rano w sobotę) zjeść. Było to jedyne miejsce w promieni kilkudziesięciu kilometrów gdzie mogłem otrzymać ciepły posiłek. Na miejscu zostałem poinformowany, że trwa przerwa techniczna i potrwa ponad 40 minut. Jakby tylko wiedział w jakich godzinach przewidywana jest przerwa techniczna to nie zmarnowałbym tyle czasu i przede wszystkim nie wyszedłbym tak sfrustrowany. Nigdy osobiście więcej się nie pojawię w tym miejscu. Być może kieruję mną teraz emocje ale: NIGDY TUTAJ NIE PRZYJEŻDŻAJ!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Subway?
Subway znajduje się przy Urzut 41, 05-831 Młochów, Polska
Jaki jest numer telefonu do Subway?
Można skontaktować się z Subway pod numerem +48 222 231 400
Jak można dotrzeć do Subway?
Do Subway można dotrzeć, korzystając z poniższego linku