Serdecznie polecam zabieg higienizacji jamy ustnej, wykonywany przez Panią Anię. Jest bardzo staranna, delikatna i profesjonalna, a przy tym niezwykle miła. Dostałam również wskazówki dot. codziennej higieny jamy ustnej.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Kamińska ★★★★★
-
Beata Milewska ★★★★★
Do Pani Ani na czyszczenie zębów, mogę powiedzieć, że chodzę już od lat! Nosząc aparat ortodontyczny przeszłam przez wielu specjalistów i jakość oraz precyzja wykonanej usługi jest nieporównywalna z innymi. Gdyby można było, dałabym milion złotych gwiazdek ✨✨✨ Polecam z całego serca!
-
Kasia Giera ★★★★★
Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem lekarza do pacjentki. Trochę się stresowałam, po paru wymienionych słowach stres odszedł. Ząb idealnie zrobiony, na wszystkie pytania dostałam odpowiedź. Pani z rejestracji też bardzo miła. Wszystko na 5+
-
Kornelia Kiełbasińska ★★★★★
Bardzo miła atmosfera w gabinecie, Pani doktor Basia była bardzo pomocna i delikatna podczas wizyty:)
-
Monika P ★★★★★
Byłam na wizycie z 8,5-miesięczną córką, na przeglądzie i usuwaniu osadu. Na pewno wrócimy jeszcze do tego gabinetu. Mam nadzieję, że tylko na kontrole lub ewentualnie takie drobne zabiegi. Ceny bardzo przystępne.
-
Mariusz “Mario” ★★★★★
Serdecznie polecam Zabieg hignienizacyjny wykonany przez Panią Anię na najwyższym poziomie. Pani Ania zabieg wykonała bardzo starannie i delikatnie. Najlepsza higienistka u ktorej byłem
-
W. Sabak ★★★★★
Bardzo polecam ! Uczciwie.. konkretnie i w miłej atmosferze! Z dzieciakami tylko do dr Basi :)
-
Emilia Waszczuk ★★★★★
Najlepsza klinika w Warszawie :) wszystko można zrobić kompleksowo, bardzo ładny wystrój, bez opóźnień, bliskie terminy, a cały zespół jest przesympatyczny, z którym można też czasami pośmieszkować :)
-
Melania Nowosad ★★★★☆
Na wizytę czekałam ponad 30 minut niestety w tym czasie nikt mi nie powiedział kiedy zostanę przyjęta. Cena za przegląd różniła się o 20 zł względem tej co przekazała mi osoba podczas umawiania. Stomatolog przyjemny i uprzejmy.
-
Agata Jarzębska ★★★★★
Byłam pewna, że wyrywania zębów i leczenia kanałowego nie da się zrobić tak żeby nie bolało, a jednak się da! Wyrwane dwa zęby podczas jednej wizyty, nawet nie wiem kiedy, po wyrwaniu też czułam się super, warto dodać, że nie jestem łatwym pacjentem i mam super niski próg bólu. Założona korona jest nie do odróżnienia od naturalnych zębów, myślę, że wygląda nawet lepiej niż naturalny ząb. Moja córka na hasło "dentysta" wpada w panikę, mimo to jak już musi iść to powiedziała, że tylko do Doktor Basi. Szczerze polecam zarówno Panią Basię jak i Pana Łukasza.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alter - Dent Klinika Stomatologiczna?
Alter - Dent Klinika Stomatologiczna znajduje się przy 1 Praskiego Pułku 17, Wesoła, 05-075 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Alter - Dent Klinika Stomatologiczna?
Można skontaktować się z Alter - Dent Klinika Stomatologiczna pod numerem +48 515 135 201
Jak można dotrzeć do Alter - Dent Klinika Stomatologiczna?
Do Alter - Dent Klinika Stomatologiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku