Opinie

  1. Agnieszka Kamińska ★★★★★

    Serdecznie polecam zabieg higienizacji jamy ustnej, wykonywany przez Panią Anię. Jest bardzo staranna, delikatna i profesjonalna, a przy tym niezwykle miła. Dostałam również wskazówki dot. codziennej higieny jamy ustnej.

  2. Beata Milewska ★★★★★

    Do Pani Ani na czyszczenie zębów, mogę powiedzieć, że chodzę już od lat! Nosząc aparat ortodontyczny przeszłam przez wielu specjalistów i jakość oraz precyzja wykonanej usługi jest nieporównywalna z innymi. Gdyby można było, dałabym milion złotych gwiazdek ✨✨✨ Polecam z całego serca!

  3. Kasia Giera ★★★★★

    Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem lekarza do pacjentki. Trochę się stresowałam, po paru wymienionych słowach stres odszedł. Ząb idealnie zrobiony, na wszystkie pytania dostałam odpowiedź. Pani z rejestracji też bardzo miła. Wszystko na 5+

  1. Kornelia Kiełbasińska ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera w gabinecie, Pani doktor Basia była bardzo pomocna i delikatna podczas wizyty:)

  2. Monika P ★★★★★

    Byłam na wizycie z 8,5-miesięczną córką, na przeglądzie i usuwaniu osadu. Na pewno wrócimy jeszcze do tego gabinetu. Mam nadzieję, że tylko na kontrole lub ewentualnie takie drobne zabiegi. Ceny bardzo przystępne.

  3. Mariusz “Mario” ★★★★★

    Serdecznie polecam Zabieg hignienizacyjny wykonany przez Panią Anię na najwyższym poziomie. Pani Ania zabieg wykonała bardzo starannie i delikatnie. Najlepsza higienistka u ktorej byłem

  1. W. Sabak ★★★★★

    Bardzo polecam ! Uczciwie.. konkretnie i w miłej atmosferze! Z dzieciakami tylko do dr Basi :)

  2. Emilia Waszczuk ★★★★★

    Najlepsza klinika w Warszawie :) wszystko można zrobić kompleksowo, bardzo ładny wystrój, bez opóźnień, bliskie terminy, a cały zespół jest przesympatyczny, z którym można też czasami pośmieszkować :)

  3. Melania Nowosad ★★★★☆

    Na wizytę czekałam ponad 30 minut niestety w tym czasie nikt mi nie powiedział kiedy zostanę przyjęta. Cena za przegląd różniła się o 20 zł względem tej co przekazała mi osoba podczas umawiania. Stomatolog przyjemny i uprzejmy.

  1. Agata Jarzębska ★★★★★

    Byłam pewna, że wyrywania zębów i leczenia kanałowego nie da się zrobić tak żeby nie bolało, a jednak się da! Wyrwane dwa zęby podczas jednej wizyty, nawet nie wiem kiedy, po wyrwaniu też czułam się super, warto dodać, że nie jestem łatwym pacjentem i mam super niski próg bólu. Założona korona jest nie do odróżnienia od naturalnych zębów, myślę, że wygląda nawet lepiej niż naturalny ząb. Moja córka na hasło "dentysta" wpada w panikę, mimo to jak już musi iść to powiedziała, że tylko do Doktor Basi. Szczerze polecam zarówno Panią Basię jak i Pana Łukasza.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alter - Dent Klinika Stomatologiczna?

Alter - Dent Klinika Stomatologiczna znajduje się przy 1 Praskiego Pułku 17, Wesoła, 05-075 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Alter - Dent Klinika Stomatologiczna?

Można skontaktować się z Alter - Dent Klinika Stomatologiczna pod numerem +48 515 135 201

Jak można dotrzeć do Alter - Dent Klinika Stomatologiczna?

Do Alter - Dent Klinika Stomatologiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements