Opinie

  1. Ela ★★★★★

    Jestem niezwykłe zadowolona z usług kliniki dr.Sobczak w Warszawa Radość! Szczególne podziękowania dla dr.Pedro! wykonał zabieg usunięcia zębów w górnej szczęce, wszczepił implanty, a to wszystko przebiegło całkowicie bezboleśnie❤️ Ogólnie profesjonalizm i troska całego personelu Kliniki zasługują na najwyższe rekomendacje! Gorąco Polecam!

  2. Zofia Yazdani ★★★★★

    Nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę stało – mam nowe zęby! Dzięki dr Sobczak i całemu zespołowi Kliniki Radość spełniło się moje marzenie, które wydawało się nieosiągalne. Zostały mi założone precyzyjne implanty – moje trzecie zęby – i jestem zachwycona efektem. Zęby wyglądają pięknie i naturalnie, a cały proces przebiegł profesjonalnie i bez stresu. Od samego początku czułam się zaopiekowana – zespół jest nie tylko kompetentny, ale również niezwykle serdeczny i troskliwy. Dr Sobczak to wspaniała specjalistka – z ogromną wiedzą, doświadczeniem i podejściem do pacjenta, które daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jestem ogromnie wdzięczna za to, co dla mnie zrobiła. Będę zawsze polecać Klinikę Radość każdemu, kto marzy o pięknym uśmiechu. Dziękuję z całego serca – za profesjonalizm, opiekę i spełnienie mojego marzenia! Zofia

  3. Aamer Aamer ★★★★★

    Gorąco polecam Panią Agnieszkę Dyptuła-Łuków w klinice Pani dr. Sobczak za Profesjonalizm, doświadczenie i niezwykle przyjazna atmosfera podczas wizyt sprawiły, że czułem się w dobrych rękach. Pani Deptuła dokładnie wyjaśniła każdy etap leczenia i zadbała o każdy szczegół związany z implantami i końcowy uśmiech. Wyniki są imponujące, a uśmiech, który teraz mam, jest tego najlepszym dowodem. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają specjalisty godnego zaufania. Szczególnie mile zaskoczyła mnie przyjazna atmosfera w gabinecie, a miłe Panie w recepcji sprawiła, że czułem się komfortowo. Dziękuję za wszystkie wizyty i serdecznie polecam .

  1. Małgorzata “Noor” Matusiak ★★★★★

    Trafiłam do Kliniki Sobczak w Radości w bardzo trudnym stanie – z zapaleniem zatoki szczękowej, połamanymi zębami w wyniku stanu zapalnego oraz z pozostawionym w kanale kawałkiem narzędzia. Już od pierwszej wizyty byłam niezwykle pozytywnie zaskoczona atmosferą panującą w klinice – wszyscy pracownicy są życzliwi i profesjonalni, a pacjenci traktowani są indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Czułam się doskonale zaopiekowana i otoczona kompleksową opieką. Najwięcej wizyt odbyłam u dr Deptuły, która wykazała się nie tylko ogromnym doświadczeniem i wiedzą, ale także świetnym podejściem do pacjenta, cierpliwością i perfekcją w działaniu. Dzięki niej odzyskałam uśmiech i znów z przyjemnością chodzę do dentysty. Do kliniki trafiłam z polecenia i z pełnym przekonaniem sama mogę polecać ją dalej – zarówno ze względu na profesjonalizm, jak i atmosferę oraz efekty leczenia.

  2. Mariusz Zbucki ★★★★★

    Dziś trzeci dzień po zabiegu, chciałbym podziękować całemu Personelowi kliniki dr. Sobczak. Zabieg nie był łatwy, czułem duże obawy. Juz od samego początku zostałem otoczony profesjonalną opieką Przed,podczas i po zabiegu miałem pełną informację o wykonywanych czynnościach przez lekarza. Ten profesjonalizm,miła atmosfera wpłynęła na to,że czułem psychiczny komfort. Przez cały zabieg byłem pytany "czy odczuwam ból", "jak się czuje" itp. Każdy krok i ruch lekarza był informowany Jestem wdzięczny,że tyle osób było zaangażowane w rozwiązaniu tak trudnego przypadku jaki był w mojej sytuacji. Na każdym kroku czuć było troskę, po zabiegu w tzw."pokoju relaksu" czułem się jak w wielogwazdkowym hotelu,personel cały czas dopytywał się o moje samopoczucie. Przy wypisie dostałem szczegółową instrukcje jak mam postępować w dalszej higienie jamy ustnej,co spożywać i jak przygotowywać posiłki,aby podczas gojenia przebiegał bez powikłań. Nie tylko w momencie zabiegu byłem otoczony opieką,ale i teraz po kilku dniach był kontakt telefoniczny w sprawie mojego samopoczucia i przestrzegania zaleceń Serdecznie dziękuję całemu Personelowi,dr Pedro z Portugalii, a szczególnie dr Sobczak,że podjęli się leczenia tak trudnego i skomplikowanego przypadku Dziękuję i polecam klinikę dr. Sobczak w Warszawie -Radość

  3. Katarzyna Kufalska ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam. Pełny profesjonalizm, bardzo miło obsługa, pełny komfort. Jeśli boisz się stomatologa tak jak ja to w tym gabinecie na pewno się przełamiesz.

  1. Ania Powierża ★★★★★

    Bardzo chciałam podziękować paniom co wczoraj wieczorem przyjęły mojego synka w nagłej sytuacji. Panie są bardzo miłe mają super podejście do dziecka są bardzo pocieszne. Bardzo polecam ❤️

  2. Kamila Kondej ★★★★★

    Zamieszczam tę opinię w imieniu mojej mamy Alicji, która zakończyła leczenie w klinice dr Sobczak. Poniżej treść opinii. Jestem pod dużym wrażeniem tego miejsca. Już przy wejściu powitała mnie Pani Kasia i wnet rozwiała moje niepokoje i mój strach :) Sympatyczna, życzliwa, jak zresztą wszystkie Panie w rejestracji. Pan Doktor Rydz wymieniał moje stare mosty na nowe. Jego czarowne słowa : Niech pani nie czeka na ból! - bardzo mi pomogły:). Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Doktora. Lekarz ten budzi całkowite zaufanie. Przy tym jego delikatność, serdeczność i ogromna empatia tworzą obraz lekarza z powołaniem. Pani Ola, „prawa ręka” Pana Doktora to osobny temat: empatyczna, delikatna, uważna na polecenia. Oboje tworzą „team”, któremu z przyjemnością się przyglądałam.Czułam się tam zaopiekowana, pozbyłam się strachu, odczułam wysokiej klasy profesjonalizm.Mam znów zdrowe i piękne zęby:). Dziękuję więc Pani Doktor Sobczak i całemu Zespołowi za to miejsce „czarowne”. Alicja Kondej

  3. Damian Andruszkiewicz ★★★★★

    Jestem w trakcie kompleksowego leczenia. Każdy lekarz na ktorego trafiłem był bardzo sympatyczny i odniosłem wrażenie że faktycznie specjalizuje się w tym co robi. Panie asystentki i Panie z recepcji bardzo sympatyczne. Tworzą taka atmosferę, że zapomina się o nieprzyjemnych doznaniach z przeszłości. Jeżeli chcesz pozbyć się problemów z zębami, a przy tym w cudownej atmosferze -polecam Klinikę dr Sobczak

  1. Irina Yashchuk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej i atmosfery kliniki dr Sobczak. Obecnie jestem w trakcie leczenia aparatem ortodentycznym. Po kilku miesiącach widzę efekty, a samo noszenie aparatu nie sprawia żadnych kłopotów. Przed leczeniem był przedstawiony mi dokładny plan działania więc byłam przygotowana psychicznie i fizycznie na koszt leczenia. Chwalę sobie też wizyty w spawie leczenia ubytków, które musiałam zrobić przed założeniem aparatu. Uważam też, że usługa czyszczenia zębów również jest na najwyższym poziomie - zawsze jestem zadowolona. Polecam dr Kwiatkowską, widać, że Pani doktor pracuje z pasją :-). Oczywiście 5 gwiazdek jest też za klimat samego miejsca, luksusowy wystrój i przyjazną atmosferę - miło i przyjemnie :-). Pozdrawiam serdecznie :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dr Sobczak Klinika Radość?

Dr Sobczak Klinika Radość znajduje się przy Patriotów 245, Wawer, 04-852 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dr Sobczak Klinika Radość?

Można skontaktować się z Dr Sobczak Klinika Radość pod numerem +48 221 105 025

Jak można dotrzeć do Dr Sobczak Klinika Radość?

Do Dr Sobczak Klinika Radość można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements