Pojawiłem się z 4-latką z podejrzeniem złamania dwóch jedynek, godzina w poczekalni, 2 zł za ochraniacze na buty, potem dylemat u Pani asystentki, najpierw do lekarza czy najpierw zdjęcie - no to może najpierw zrobimy zdjęcie - jeden strzał, ooo coś się aparat zaciął, chwileczkę, postaram się to zresetować, tylko jak to się robi, drugi strzał - no znowu nie wyszło. Dziecko już dwa razy naświetlone, a zdjęcia wciąż nie ma. No to może Państwo pójdziecie najpierw do Pani Doktor, a ja spróbuję naprawić aparat. Nic nie mam do starszych osób, ale Pani miała z 80 lat i szczerze nie wiem jaka była jej diagnoza. "Mi nie daje sprawdzić, to niech Pan założy rękawiczkę i sprawdzi czy się rusza". No rusza się. "No dobrze, to teraz uważać przez tydzień, żeby nie jadła twardego". A zdjęcie mamy robić? "No w sumie możecie Państwo zrobić". Ale działa już ten rentgen? "No miejmy nadzieję, że tym razem wyjdzie". Więc ja wyszedłem, i to szybciutko. Prosto do prywatnej placówki na Sobieskiego, gdzie nie zdążyłem wypełnić ankiety a już mnie prosili do środka. I uwaga, udało im się zrobić zdjęcie za pierwszym razem...
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz ★☆☆☆☆
-
Katarzyna Jaroch ★★★★★
W stomatologii „Gocław” leczę żeby na NFZ. To fakt, że długo czekałam na pierwszą wizytę (kilka miesięcy), ale w moim przypadku nie było pośpiechu. Doktor Julia zrobiła mi przegląd, wyleczyła ubytki szybko i bezboleśnie. Poleciła jeszcze zrobienie zdjęcia pantomogramem za około 100 zł i telefonicznie skonsultowała ze mną, czy jest jeszcze coś do zrobienia (nie było). Umówiłam się na skaling. A później na coroczny przegląd. Salon nie jest wymuskany i ekskluzywny, ale z mojego doświadczenia wynika, że przynajmniej ta podstawowa opieka jest na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
-
fafal16 ★★★★★
Dziś byłem na usuwaniu kamienia oraz piaskowaniu. Higienistka Pani Kasia to super, pełna empatii kobietka! Polecam z całego serca! Zabieg wykonany nie szybko, byle jak a WŁAŚNIE DOKLADNIE I Z NALEŻYTĄ STARANNOŚCIĄ!
-
Piotr Kutyna ★★★★★
Z całego serca polecam ten gabinet stomatologiczny! Już od wejścia czuć profesjonalizm i życzliwość – Pani Edyta z recepcji to prawdziwy skarb! Zawsze uśmiechnięta, pomocna i cierpliwa, potrafi wszystko świetnie zorganizować i znaleźć dogodny termin nawet w napiętym grafiku. Pani dr. Sasak to lekarz z ogromnym doświadczeniem i spokojem – tłumaczy każdy etap leczenia, a przy tym dba, by pacjent czuł się komfortowo. Zabiegi wykonane perfekcyjnie, bez bólu i stresu. Pani dr. Szczawińska również zasługuje na najwyższe słowa uznania – pełen profesjonalizm, delikatność i empatia. Rewelacyjna nadbudowa zębow. Dzięki niej wizyta u dentysty przestaje być powodem do stresu, a staje się naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Cały zespół tworzy fantastyczną atmosferę – człowiek wychodzi z uśmiechem nie tylko na twarzy, ale i w sercu. Serdecznie polecam każdemu :)
-
Revan Wrath ★☆☆☆☆
Recepcja jakby za karę pracowała PRL wiecznie żywy Ton głosu z pretensją, marudny, traktujący Pacjenta z góry. Nie jest to miłe i uprzejme. Naprawdę da się rozmawiać normalnie i nie nakręcać rozmówcy.
-
Mariusz Janczak ★★☆☆☆
Na wstępie zaznaczę, że nie mam zastrzeżeń do pracujących tam lekarzy, jednak organizacja w tej klinice leży i szoruje po dnie. Na początku sądziłem, że zwyczajnie mam pecha, na mnie trafiło, zdarza się. Jednak po czasie stwierdzam, że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Może po kolei. Dosłownie ciężko jest zaplanować dalszy proces leczenia, ponieważ moje wizyty są nagminnie przekładane. Pal licho jak jest to kilka dni różnicy w okresie miesiąca, ale w moim przypadku (korona) trzy wizyty z sześciu zostały przełożone a zaproponowany nowy termin leczenia kanałowego kolidował z wizytami u kolejnego specjalisty. Wizyta z odbudową też została przełożona i nowy termin oczywiście kolidował z kolejną wizytą. Przyznam szczerze jak bym nie naciskał, to temat nie został by dowieziony, na szczęście się udało. Wczoraj otrzymałem telefon, że moja majowa wizyta zostaje odwołana a zaproponowane dwa terminy (ponad miesiąc później) kolidują mi z planem założenia aparatu ortodontycznego. To jeszcze nie koniec, dziś została przesunięta moja czerwcowa wizyta, na szczęście różnica jest niewielka, więc to nie jest problem, jednak pokazuje w jaki sposób jest prowadzona organizacja w klinice. Wiem, że nie jestem jedynym odosobnionym przypadkiem, bo przed leczeniem kanałowym facet przyszedł z podobnym problemem (dostał odroczenie na 1,5 miesiąca) i nie pomogły tłumaczenia, że ma trzy wizyty pod rząd i ma już założony opatrunek i powinien kontynuować leczenie zgodnie ze sztuką. Również byłem świadkiem rozmowy i zagubionej "pracy" jednego z pacjentów, z winy osoby przyjmującej dostawę do kliniki od Pana "Ząbka". Nadmienię, że ów pacjent na darmo pojawił się w klinice dwukrotnie a personel medyczny musiał spędzić dodatkowy czas w sobotę by zakończyć leczenie. Jeszcze są takie kwestie, że praktycznie przy każdym robionym zdjęciu RTG personel musi zostać z pacjentem podczas procesu naświetlania ponieważ aparat samoczynnie się opuszcza pod swoim ciężarem i zdjęcia wychodzą niewyraźne lub przesunięte. Poprawcie to w końcu dla zdrowia Waszego personelu oraz swoich pacjentów.
-
Sylwia Nałęcz ★★★★★
Przychodząc tu człowiek wyjdzie zawsze zadowolony ;) duży plus za to że czynne non stop lekarze znają się na rzeczy ;)panie w recepcji uprzejme nigdy nie było problemu z terminem generalnie polecam każdemu ;)
-
Anastasi Zelna ★☆☆☆☆
Jeżeli chcecie przyjść po NFZ, możecie nie tracić swój czas. Czekałam mięsiąc, aby umówić się na maj. Dzwoniłam od 09:01 cały dzien było zajęte. Kiedy ktoś odbierał telefon, połączenie zostało zresetowane. O 18 przyjechałam do lecznicy, juz nie ma terminów na maj na NFZ, muszę czekać kolejny miesiąc, aby spróbować umówić wizytę na czerwiec! Nie polecam!
-
Wiktoria Górska ★★★★★
Zgłosiłam się z zębem do wyrwania który bardzo boli , Pani zaproponowała mi jutrzejszy dzień, bardzo szybko jak na NFZ, jestem miło zaskoczona. Zobaczymy jak dalej pójdzie z wyrwaniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lecznica Stomatologiczna Gocław 24H?
Lecznica Stomatologiczna Gocław 24H znajduje się przy gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 5, 03-984 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lecznica Stomatologiczna Gocław 24H?
Można skontaktować się z Lecznica Stomatologiczna Gocław 24H pod numerem +48 226 711 178
Jak można dotrzeć do Lecznica Stomatologiczna Gocław 24H?
Do Lecznica Stomatologiczna Gocław 24H można dotrzeć, korzystając z poniższego linku