Bardzo polecam Pana doktora Rafała, wykonał kanałowe leczenie, wszystko wytlumaczył, profesjonalnie i delikatnie zajął się moim zębem.
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Ka ★★★★★
-
Anna Zielińska ★★★★★
Super gabinet, nowoczesny sprzęt, bezbolesne, kosmiczne znieczulenie. Trwałe efekty leczenia
-
Maciej Wróblewski ★★★★★
Pan Doktor niezwykle delikatnie i sprawnie usunął 2 zęby mojemu synowi. Polecam do zadań specjalnych i zwykłego leczenia
-
Paulina ★★★★★
Bardzo polecam gabinet. Od pewnego czasu chodzę regularnie i jestem bardzo zadowolona. Każda osoba tutaj pracująca , udziela pomocy. W nagłych przypadkach możliwość przyjęcia tego samego dnia. Czasami są opóźnienia , większe , mniejsze ale tak naprawdę nie wiemy z czym dana osoba przychodzi, a personel chce jak najlepiej pomoc także ja to rozumiem i nie mam z tym problemu. Ceny w porównaniu do innych placówek są na prawdę bardzo dobre . Ja jestem zadowolona z usług wykonywanych w tym gabinecie :)
-
Neska neska ★☆☆☆☆
Poniżej- 100 Nie polecam nikomu .Czekać godzinę czasu na wejście to totalna porażka nie rozumiem tego jak można umawiać 5 osób na godzinę 9 skoro się nie wyrabiam druga sprawa prawie 45 minut na fotelu z otwartą buzią ponieważ jest wiele innych rzeczy w tym czasie do załatwiania np.rozmowa telefoniczna przez 10 minut i chodzenie z pokoju do pokoju itp..ceny są wymyślane na miejscu wszystko na odwal żeby jeszcze raz przyjść i od nowa coś robić bo to bo tamto zero konkretów. Jak to się mówi im więcej tym lepiej bo kasa. Ząb niby zrobiony a po trzech dniach stan zapalny po niby kanałowym leczeniu totalna porażka i szok .Pojechałam do innego gabinetu jak zobaczyli to zapytali mnie czy ja na pewno byłam u stomatologa i pytanie kto to robił. Masakra.
-
Pan Opinia ★☆☆☆☆
Zbyt duże ceny. Byłem umówiony na godzinę 18:00. Wszedłem grubo po 19:00
-
Natalia Kiprowska ★★★★★
Odwiedziłam ten gabinet stomatologiczny kilka tygodni temu i jestem pod wrażeniem jakości usług, jakie otrzymałam. Personel był bardzo miły i profesjonalny, szczególnie Dr Ania dokładnie wyjaśniła mi wszystkie etapy leczenia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Samo leczenie przebiegło bezproblemowo i szybko, a efekt końcowy jest naprawdę imponujący. Z całego serca polecam ten gabinet.
-
Grzegorz Kalinowski ★☆☆☆☆
Nie polecam nikomu!!! Robili mi protezę elastyczną i po osiemnastu miesiącach rozsypała się w kawałki. Pani która mi to robiła twierdzi że to niemożliwe ponieważ tą protezę można nadepnąć i nie pęknie a za chwilę zaprzecza swoimi słowom i twierdzi że musiałem gryźć jedną stroną. Rozpadła się podczas normalnego użytkowania. Także nie polecam nikomu chyba że ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ Lecznica Stomatologiczna s.c. Centrum Uśmiechów?
NZOZ Lecznica Stomatologiczna s.c. Centrum Uśmiechów znajduje się przy Fabryczna 66A, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ Lecznica Stomatologiczna s.c. Centrum Uśmiechów?
Można skontaktować się z NZOZ Lecznica Stomatologiczna s.c. Centrum Uśmiechów pod numerem +48 501 211 248
Jak można dotrzeć do NZOZ Lecznica Stomatologiczna s.c. Centrum Uśmiechów?
Do NZOZ Lecznica Stomatologiczna s.c. Centrum Uśmiechów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku