Kebab powiększony standardowy. Miało być więcej mięsa. Nie było go w ogóle czuć że jest. Tylko warzywa i sos. Raczej dostałem odrzewany. Forma podania makabryczna. Zawinięty w folię aluminiową która dosłownie przyklejona była do kebaba. Rwała się przy rozwijaniu. Sos się wylewał. Ostatni raz tutaj jadłem. Sorki. Ale tak podany to masakra.
Zdjęcia
Opinie
-
๓t ★☆☆☆☆
-
Расим Асланов ★★★★☆
Niby nic złego, ale na przykład frytki w boksie– rozparzone ciepłym mięsem, ostudzone sałatką i polane sosem – zamieniły się w ciepłą ziemniaczaną masę o niejednoznacznym smaku (choć miało być inaczej). W menu nie było zaznaczone, że wszystko jest polane sosem, tak jak to zostało podane. Sos miał być podany (jak na rysunku przy kasie) w oddzielnych małych pojemniczkach, co również się nie potwierdziło. W efekcie trzeba było jeść ciepłą mieszankę – niby zjadliwą, ale nieapetyczną (jak na ponad 40 zł) i niezbyt smaczną. Poprawcie to, mamy przecież rok 2025 – oddzielcie chociaż frytki od reszty składników, żeby pozostały chrupiące. Dla mnie już nie jesteście smaczni, może komuś innemu się spodoba.
-
Yama Ha ★☆☆☆☆
Dziś w tej restauracji zjadłem kebab döner. Niestety mięso było bardzo suche, jakby za długo trzymane na ogniu. Sałatka nie była świeża, a sos przypominał wodę. Szkoda pieniędzy i czasu, które na to wydałem
-
Maja Lewandowska ★☆☆☆☆
Okropna obsługa pomylili moje zamienienie a potemem jak je wymieniłem dostałam ze 4 plasterki mięsa na całego kebaba a w dodatku kula mocy pokrojona w grube plastry nie polecam nikomu
-
Endriu Lp ★☆☆☆☆
Masakra Big Rollo Gemuse jak mini, w budzie u Turka za połowę ceny najmniejszy kebab jest bardziej wypchany, na uwagę skierowana do obslugi że Kebab jest chyba zwykły, a nie Big uslyszalem ze tutaj nie ma Big, jest tylko trochę więcej miesa czego ani nie czuc ani nie widac co obrazuje zdjecie, ogólnie nie polecam, już drugi raz w Berlin Wola Park i drugi raz porażka, mam nadzieję że wlasciciel przemyśli i podniesie jakość oraz wielkość Kebabów.
-
Marek Baranowski ★☆☆☆☆
Właśnie go jem. Rany, ale slabe. Zwykły rollo został zrobiony w ok minute i to czuć. Przeraziła mnie kolejka w maku i teraz żałuję. Dostałem papierową, przesiąkniętą tortille z jakimś obleśnym sosem. Jednak zmiana na 1 gwiazdkę. Wyrzuciłem go i idę rzygać. MASAKRA, rzygam od dwoch godzin i mam potworną zgage. Co to jest? Nie planowałem wydać 25pln na zatrucie pokarmowe
-
Piotr ★☆☆☆☆
Dramat, kebab w dowozi przyjeżdża zimny. Kebap w bułce mega praktycznie bez mięsa, tylko surówka. Dramat, nie dajcie się oszukać.
-
Marlena Wiercińska ★☆☆☆☆
Niestety zawiodłam się. Tyle razy już zamawiałam u Państwa kebap na talerzu. Nigdy nie narzekałam. Dziś niestety mięso odgrzewane w mikrofalówce, widać, że nie było świeżo ścięte. Pan stwierdził, że jak nakładał frytki jeszcze było ciepło.... no założne. Straciliście klienta i każdemu będę odradzać
-
Jakub Wiśniewski ★★☆☆☆
Bardzo słabo, nie polecam tego lokalu danie wyglądem nie przypominało zamówionego. Dodatkowo prosiłem o kurczaka którego nie dostałem mimo tego że go widziałem ponieważ mieli bardzo dużo zamówień na aplikacjach i okazało się to ważniejsze niż klient na miejscu. Jedzenie chłodne, ryż kurkumy lub curry nie widział prawie również sałata octu balsamicznego było jak kot na płakał, sosy do mięsa zajeżdżały chemią.
-
Robert Wysocki ★★★☆☆
Przeciętność, mogłoby być większe urozmaicenie warzyw, teraz dominuje kapusta i sałata, mięsa mało albo mało wyraziste w smaku zamówiłem mieszany ale żadnej różnicy w smaku. Sos na plus, ciekawy smak i nie wyciekł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BERLIN DÖNER KEBAP?
BERLIN DÖNER KEBAP znajduje się przy Górczewska 124, Wola, 01-460 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BERLIN DÖNER KEBAP?
Można skontaktować się z BERLIN DÖNER KEBAP pod numerem +48 534 344 666
Jak można dotrzeć do BERLIN DÖNER KEBAP?
Do BERLIN DÖNER KEBAP można dotrzeć, korzystając z poniższego linku