Z pełnym przekonaniem polecam wizytę u Pani dr Lech oraz Jej Asystentki. Profesjonalizm, spokój i autentyczne zaangażowanie w dobro pacjenta, tego doświadczyłem. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, z uwagą słucha i stara się zrozumieć potrzeby oraz obawy pacjenta, co daje ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Pani Asystentka równie życzliwa, pomocna i doskonale zorganizowana, tworzą razem z Panią Doktor świetnie zgrany zespół. Takie podejście sprawia, że nawet wizyta u stomatologa może być pozytywnym doświadczeniem.
Zdjęcia
Opinie
-
m.lewandowski ★★★★★
-
Zbigniew Grzymała ★★★★★
Bardzo polecam Klinikę Anident,a zwłaszcza Dr. Jaskowską za profesjonalne podejście do pacjenta, miłą obsługę wyjątkową atmosferę w klinice i pełne zaangażowanie w leczenie.Dziekuje bardzo za leczenie na najwyższym poziomie w bardzo miłej atmosferze całemu personelowi.
-
Izabela McFarlane ★★★★★
Polecam wszystkim dr Annę Sierocką z kliniki Anident w Warszawie. Miałam problem ze szczeliną pomiędzy implantem a zębem. W innej klinice dentystka wypełniła ją, ale to nie poprawiło sytuacji. Znajomy polecił mi Panią doktor Annę Sierocką w klinice Anident. I bingo! Doktor Sierocka jest specjalistą w swojej dziedzinie. Wykonała świetną pracę, dokładnie i profesjonalnie zajęła się moim problemem, a wymagało to precyzji i umiejętności. I teraz mogę jeść bez obaw, a i dziąsło wokół wreszcie się wygoiło. Dziękuję! Od tego czasu wracałam do dr Sierockiej dwukrotnie: na czyszczenie zębów, które zrobiła fantastycznie oraz na wymianę wypełnienia w innym zębie. I będę nadal korzystać z usług tej dentystki, bo nie tylko jest świetną specjalistką, ale również bardzo miłą i sympatyczną osobą. Dziękuję i pozdrawiam. Wdzięczna pacjentka
-
Irmina ★★★★★
Do Anident trafiłam, kierując się opiniami w Google, po dwóch wizytach w innych przychodniach, gdzie nie przedstawiono mi planu leczenia tylko ogólniki. W Anident, po wykonaniu tomografii i jej szczegółowej analizie, otrzymałam od Doktor Anny Jaśkowskiej, w porozumieniu z Doktorem Kornelem Krasnym, kompleksowy plan leczenia. Mój przypadek był trudny i wymagał szeregu wizyt i czasu, ponieważ brakowało kości do zamocowania implantów. Dzięki wiedzy i profesjonalizmowi obojga Lekarzy, wszystko się udało i od trzech dni, po ponad roku i szeregu wizytach, mam dwa nowe zęby i mogę znowu normalnie gryźć. Dziękuje serdecznie Pani Doktor i Panu Doktorowi. Oby jak najwięcej takich lekarzy, z profesjonalnym i super życzliwym podejściem do pacjenta i jego indywidualnego przypadku.
-
Karolina Jędrzejczyk ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi gabinetu stomatologicznego ANIDENT, a w szczególności dr Krasnemu oraz dr Jaśkowskiej za niezwykle profesjonalne, a jednocześnie pełne cierpliwości podejście podczas mojego leczenia i wstawiania implantów. Każdy etap został mi dokładnie wyjaśniony, a sama procedura przebiegła w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Czułam się naprawdę zaopiekowana i bezpieczna. Z całego serca polecam klinikę wszystkim, którzy szukają fachowej i życzliwej opieki stomatologicznej.
-
Renata Padiasek ★★★★★
Serdecznie polecam klinikę ANIDENT na Ursynowie. Zdecydowałam się na licówki i jestem zachwycona. U mnie zabieg przeprowadziła Pani doktor Anna Jaśkowska. Jestem pod wrażeniem jej dokładności, cierpliwości i profesjonalizmu. Pani doktor zawsze doradzi i co bardzo cenne, nie "wypuści z rąk" dopóki efekt nie będzie w 100% zadawalający. Gorąco polecam Renata
-
Radomir Klimkowski ★★★★★
Witam Polecam klinikę ze względu na udane wizyty, miły personel i przystępne ceny. Dr Bieńkowska Dr Haduch Dr Kszyna Byłem u tych lekarzy , przyjemna atmosfera i ludzie którzy naprawdę chętnie rozwiążą problem podczas wizyty. Lekarze opowiadali podczas wizyty co kolejno będą robić i jaka może być reakcja. Wszystko na bieżąco tłumaczą, dzięki czemu w ogóle nie odczułem stresu. Polecam.
-
Malgorzata Michalczyk ★★★★★
W lutym 2023 r. wykonałam w gabinecie Anident licówki. Wybrałam dr Jaśkowską, ponieważ mam zaufanie do tego miejsca oraz jest to jedyna klinika stomatologiczna, która oferuje nałożenie licówek bez piłowania naturalnych zębów, co było dla mnie niezwykle istotne. Cały proces był zarówno bardzo profesjonalny, jak i miły. Dr Jaśkowska na każdym etapie wyjaśniała, co będziemy robić. Jestem zachwycona efektem końcowym i gorąco polecam każdemu Anident, ponieważ czułam, że jestem w dobry miejscu i w dobrych rękach!
-
Małgorzata Skrodzka ★★★★★
Witam Jestem obecnie po założeniu licówek u Pani Dr. Anny Jaśkowskiej - dziękuję ! Spełniły moje najśmielsze oczekiwania ! Zęby są takie jakie sobie wymarzyłam ! Chciałabym podziękować całemu zespołowi ( Panie na recepcji przemiłe, bez problemu ustaliłyśmy cały grafik spotkań w celu założenia licówek). Pani Dr. Jaśkowskiej oraz Pani asystującej- dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i ciepłem-czułam się spełniona i zaopiekowana. Oczywiście znajomi są zachwyceni moim uśmiechem! Mam nadzieje, że znajdzie się miejsce w grafiku na nowych klientów ! Pozdrawiam Natalia.
-
Ewa Leśniewska ★★★★★
Do kliniki AniDent trafiłam jesienią 2021 roku.Znalazłam tu lekarza, do którego poczułam zaufanie. Pan dr Kornel Krasny super lekarz wstawił mi 12 implantów. Fantastycznie się wszystko goiło nie miałam żadnych powikłam bardzo dziękuje Panie doktorze . Do tych implantów Pani dr Anna Jaśkowska przykręciła mosty porcelanowe są piękne. Bardzo serdecznie dziękuję przywróciliście mi piękny uśmiech radość z życia i pewność siebie. Jestem bardzo szczęśliwa. Wszystkim polecam profesjonalnych lekarzy z kliniki ANIDENT. POZDRAWIAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ANIDENT?
ANIDENT znajduje się przy Belgradzka 12, Ursynów, 02-793 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ANIDENT?
Można skontaktować się z ANIDENT pod numerem +48 224 366 123
Jak można dotrzeć do ANIDENT?
Do ANIDENT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku