Klinika nie wykonuje blokad nerwów potylicznych. Rok temu została dodana podobna opinia od pacjenta. Na stronie jest informacja: BLOKADY OBWODOWE: NERWY POTYLICZNE, OBWODOWE, MIĘDZYŻEBROWE, NERW NADŁOPATKOWY, DOKALETKOWE, PUNKT SPUSTOWYCH, ŁOKIEĆ TENISISTY, ZESPÓŁ MIĘŚNIA GRUSZKOWATEGO. 400zł Ile osób zadzwoniło przez rok w tej sprawie? Bardzo słabo, że macie w głębokim poważaniu chorych ludzi.
Zdjęcia
Opinie
-
Lidia Doszko ★☆☆☆☆
-
Karina Bartkowiak ★★★★★
Z całego serca polecam Klinikę za pełen profesjonalizm i pomoc.
-
Agata SB ★☆☆☆☆
Umówiłam się na wizytę w sprawie blokady sterydowej, Pani z infolinii zapewniała, że najpierw potrzebna jest pierwsza wizyta konsultacyjna której koszt to 240zł, a dopiero potem lekarz dobierze i wykona blokadę po zapoznaniu się z moją dokumentacją. Bardzo cwane płacić za 2 wizyty, gdy możnaby było ułatwić życie pacjenta i zrobić zabieg od razu na pierwszej skoro dojeżdża ponad 200km. SMS potwierdzający wizytę przyszedł 3 dni wcześniej więc miałam pewność że się odbędzie. Na miejscu po opłaceniu konsultacji okazało się że lekarz do którego mnie skierowano zajmuje się tylko farmakoterapią i medyczna marihuana i nie wykonuje blokad. Po próbie wyjaśnienia sprawy na recepcji okazało się że lekarze z tej placówki do odwołania blokad nie wykonują. Chora sytuacja człowiek przyjeżdża z Białegostoku nie świadomy niczego, a na miejscu słyszy jedynie bezpłciowe przepraszam. Ciekawe kto mi zwróci koszta za trasę do Warszawy i z powrotem ? Całe szczęście 240zł za wizytę u nie właściwego lekarza mi zwrócono, ale za takie potraktowanie pacjenta, który wydaje prywatne pieniądze na dojazdy zapewniony, że na miejscu uzyska pomoc jest bezczelne i powinien dostać zwrot kosztów które poniósł. Oczywiście winnych brak. Więc powrót do domu i kolejne poszukiwanie specjalistów już bliżej własnej miejscowości. Nie polecam miejsca. Strata czasu, pieniędzy i zdrowia. Życzę dla osoby która wkopała mnie w tą sytuację, aby zaznała tego samego co ja i poczuła ogromną frustrację wiedząc że straciła pieniądze na darmo
-
Przemek Magielski ★☆☆☆☆
Klinika leczenia bólu jest tylko z nazwy, podejście olewatorskie, wziąć pieniądze, wystawić receptę i dobranoc.
-
Marton Nawrocki ★★★☆☆
Rzeczowo ale raczej więcej nie skorzystam.
-
AnFauBe ★☆☆☆☆
nie wiem jak leczą i jacy sa tam specjaliści bo odbiłam się już na wstępie od wyjatkowo nieprzyjemnej i bezczelnej obsługi na recepcji\infolinii może to miejsce tylko dla pacjentów prywatnych, którzy płacą, dobrze prywatnie płacą o tym, że nie na NFZ (pomimo odczekania kilkunastu minut i połaczenia na dział rejestracji na NFZ) dowiedza się Państwo podczas opryskliwej rozmowy z jakąś wredna babą
-
Agnieszka Pieprzowska ★★★★★
Od kilkunastu lat mam migreny. Przez te wszystkie lata chyba wypróbowałam wszystkiego - leki, dieta, zmiana stylu życia - wszystko bezskutecznie. Po miesiącach permanentnego bólu trafiłam do Instytutu, do Doktor Anny Błażuckiej. Doktor przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad i jako leczenie zastosowała botoks. Obecnie, mam za sobą serię 3 zabiegów. Zmieniło się wszystko: bóle głowy nie są częste i nie są tak intensywne jak były - wróciłam do normalnego zycia, bez stresu, że lada chwila dostanę ataku migreny, wróciła mi energia - komfort życia jest nieporównywalny z tym co było. Bardzo polecam botoks jako metoda leczenia migreny - jest naprawdę skuteczny!
-
Julianna Woźniak ★★★★★
Polecam, w końcu dostałam leki skuteczne w migrenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu?
Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu znajduje się przy Kacza 8, 01-013 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu?
Można skontaktować się z Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu pod numerem +48 227 103 333
Jak można dotrzeć do Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu?
Do Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku