Od wielu lat jestem pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję za wspaniałą i profesjonalną opiekę, a w ostatnim czasie za fantastyczną metamorfozę Pani Hani Boguckiej, Pani Doktor Karolinie Abroziak oraz Panu Doktorowi Kondradowi Perkowskiemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Agnes ★★★★★
-
Agnieszka Rocha ★★★★★
Dr Paweł Chomicki wykonał znieczulenie bezboleśnie i przeprowadził szybko i sprawnie ekstrakcję zęba siódemki. Naprawdę polecam, najlepiej wyrwany ząb w moim życiu. Uprzejma obsługa w recepcji, łatwy kontakt i sms-owy system potwierdzania wizyt.
-
D. W. ★★☆☆☆
Niestety mimo tego że od kilku lat byłam pacjentka kliniki,więcej tam nie wrócę ze względu na niezadowolenie z przebiegu leczenia ortodontycznego.Leczenie nieskomplikowanego przypadku(jak sam ortodonta twierdził)trwało ponad 4 lata,a miało maksymalnie trwać 2.5 roku...na pytanie: - kiedy koniec? - słyszałam m.in."jak najszybciej pacjentko..."po wizytach co miesiąc,jeździłam co dwa tygodnie,przy czym efekt był ciągle taki sam,bez konkretów,bez wiedzy co dalej,Pan dr b.miły z poczuciem humoru ale niestety nie o to w leczeniu chodzi.Od ostrzejszej wymiany zdań nt.leczenia zmieniło się tylko tyle, że za te krotkie wizyty nie płaciłam.Poza tym irytujące było to że Pan dr nie poświęcał uwagi problemowi podczas wizyt, a skupiał się na rozmowach z personelem,np.podczas zmiany kolejnych piosenek Sochackiej na komputerze... Pan dr nie zmienil rękawiczek które później wylądowały w mojej buzi ...(!) Czas poświęcony leczeniu,suma za te 4-letnie leczenie bez skutku, zmusiły mnie do zmiany miejsca,a jak się okazało problem można było rozwiązać u innego lekarza, który stwierdził że ewidentnie zostałam naciągnięta na tak długi proces prostowania zębów.O ile wizyty u Pani higienistki - Hani polecam z czystym sumieniem ,zawsze profesjonalna,emaptyczna i naprawdę sumienna w wykonywaniu wszelkich zabiegów, dr Iwanowski również,to leczeniem ortodontycznym jestem bardzo zawiedziona.
-
Malgorzata Modzelewska ★★★★★
Zespół kliniki Gordent to profesjonalizm i fachowość na najwyższym poziomie. Do pani dr Anny Gordon trafiłam okolo 15 lat temu. Odtąd leczy się tutaj cała moja rodzina: rodzice plus trójka dzieci. Pani Doktor oprócz uwagi, fachowości, profesjonalizmu najwyższej próby, edukacji jest po prostu wyjątkowo zaangażowanym lekarzem. I ma świetną rękę do zespołu: w klinice panuje ciepla, przyjazna atmosfera. Cala moja rodziną jest również w fanklubie pani Hani Boguckiej - higienistki, dzięki której nasze kłopoty z uzębieniem do ograniczone do minimum!
-
Vadim Potebnya ★☆☆☆☆
Jestem bardzo niezadowolony z obsługi i podejścia do pacjenta asystentki dr rzechowskiej ( niestety nie wiem jak ta Pani ma na nazwisko ale przy każdej mojej wizycie asystowała przy tej Pani dr ). Od początku podważała decyzję Pani dr Rzechowskiej co nie wygląda to profesjonalnie, szczególnie w obecności pacjenta… Dodatkowo podchodziła do klienta jak do wroga- dosłownie była oburzona, że ma tylu pacjentów i mówiła to głośno do innych pracowniczek. SZOK ! Siłowo wykrzywiała mi głowę zamiast poprosić o prawidłowe ustawienie krzycząc na mnie żebym się z Nią nie szarpał…. Gdyby nie fachowe podejście Pani ortodontki( Pani Rzechowskiej) już dawno bym opuścił tą palcówkę Specjalnie opinia wstawiona na nie moje dane ponieważ dalej leczę tam zęby. Po zakończonym leczeniu opisze całą sprawę właścicielom placówki stomatologicznej. Jeżeli chcecie być traktowani jak śmieć, a przy tym czuć oburzenie na swoją obecność polecam tą Klinikę
-
Ewa ★☆☆☆☆
Stanowczo nie polecam. W wyniku niefortunnego wypadku syn uszkodził przednie zęby (stałe). Odmówiono mu udzielenia pierwszej pomocy. Nie życzę nikomu takiego potraktowania, kiedy liczą się minuty by ratować dziecku zęby.
-
Mania Wojciechowska ★★★★★
Pani Doktor Domagała to anioł! Najlepszy stomatolog ze świetnym podejściem do spanikowanych pacjentów. Bardzo polecam!
-
Kasia Be ★★★★★
Najlepsza klinika na Ursynowie. Jestem po wypadku komunikacyjnym i w klinice korzystam z kompleksowego leczenia, zarowno implantologicznego, chirurgicznego, protetycznego, jak i stomatologicznego i endodoncyjnego. Mam do lekarzy pelne zaufanie i efekty leczenia przeszly moje oczekiwania. Wiem, ze jestem w rekach najlepszych specjalistow.
-
Szarlottaa. ★★★★★
Klinikę stomatologiczną GORDENT mogę polecić zdecydowanie każdemu! Pani Magdalena Brudkowska to najlepszy lekarz pod słońcem, mimo mojego ogromnego strachu przed dentystami w klinice czuje się zawsze bardzo zaopiekowana. Już na wejściu przemiłe Panie z recepcji witaja usmiechem i z cierpliwoscia odpowiadaja na kazde pytanie. Podczas całego procesu leczenia czułam się bardzo zaopiekowana a nie pozostawiona sama sobie . Oby więcej takich ludzi i placowek! Pozdrawiam! Dziękuję za opiekę i piekne brokatowe różowe pudełko na aparacik! Karolina :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gordent Klinika Stomatologiczna?
Gordent Klinika Stomatologiczna znajduje się przy Xawerego Dunikowskiego 9, Ursynów, 02-784 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gordent Klinika Stomatologiczna?
Można skontaktować się z Gordent Klinika Stomatologiczna pod numerem +48 226 443 718
Jak można dotrzeć do Gordent Klinika Stomatologiczna?
Do Gordent Klinika Stomatologiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku