Opinie

  1. tomek ★☆☆☆☆

    pani dr sara jest bardzo nie odpowiednią osobą w tym zawodzie byłem u dentysty około tydzień temu ząb mnie bardzo boli i wypadła mi połowa zęba i cena jest kosmiczna jak na takie tragiczne wykonanie nie polecam nigdy w życiu już tam nie pójdę źle robią i dużo kasy biorą

  2. Justyna ★★★★★

    Dr Anna Kasprzak świetnie dobrała plan leczenia. Mój aparat jest wygodny, a zmianę w ustawieniu zębów widzę już po kilku miesiącach.

  3. Ania Gajdur ★★★★★

    Dr Anna Kasprzak prowadzi moje leczenie ortodontyczne i jestem bardzo zadowolona. Wszystko spokojnie tłumaczy i widać, że zależy jej na dobrym efekcie.

  1. Andrzej Maślankiewicz ★★★★★

    A ja bardzo cenię dr M. Goch. Gdyby nie Jej profesjonalizm, delikatność i życzliwe podejście do pacjenta emeryta , już dawno zmieniłbym gabinet.A do Pani Goch wracam i będę wracał jak długo zębów mi wystarczy.

  2. Katarzyna Matuszewska ★★★★★

    Pani dr Anna Łygas-Kasprzak poprowadziła moje leczenie ortodontyczne i trudno wyrazić słowami uznanie dla jej pracy, doświadczenia i podejścia do pacjenta. Leczenie zakończone zgodnie z planem, w ciągu 18 miesięcy, z efektem, który przerósł moje oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto obawia się leczenia ortodontycznego i szuka najlepszego specjalisty w swoim fachu.

  3. Agnieszka Basiak ★☆☆☆☆

    Nie polecam dr Goch na odkrytej, przyszłam do gabinetu z połamaną siódemką, dostałam informację że muszę usunąć, po zapytaniu co dalej usłyszałam, że nic dalej, ma Pani szóstkę więc po co Pani siódemka.

  1. Grażyna Grandys-Kędzierska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej w Perfekt Dent. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym podejściem, z niezwykłą delikatnością i wyczuciem przy leczeniu Lekarze mają do dyspozycji nowoczesną aparaturę taką jak mikroskop, skan, czy RTG Dzięki temu mogą szybko zdjagozować sytuację. Od pierwszego już kontaktu z bardzo sympatyczą panią w recepcji opuścił mnie stres, dotąd zawsze związany z wizytą u stomatologa i z pełnym zaufaniem odbywałam kolejne wizyty w gabinecie.

  2. pawel ★★★★★

    Extra podejście do pacjenta. Znalazłem wreszcie swojego stomatologa -panią.dr.Kieszek. Panie z recepcji są bardzo miłe i mają wspaniały kontakt z klientem. Polecam wszystkim

  3. Vera Kovalova ★★★★★

    Bardzo polecam klinika stomatologiczna Perfect Denta. Pani dr Sara Wardinska jest bardzo doskonałą, uczciwa i zna swoją pracę. Wszystko dokładnie opowiada, planuje leczenie. Do tego jest miła, przyjemna osobą.

  1. Martyna Marut ★☆☆☆☆

    Miałam czyszczone kanały i założony opatrunek. Ząb straszliwie bolał mnie ok tygodnia po oczyszczeniu, kiedy poszłam do starej dentystki okazało się, ze miałam resztki miazgi w kanale, opracowany tylko jeden kanał dobrze. Widocznie to z powodu spieszenia się do domu, bo byłam ostatnią pacjentką.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin?

"Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin znajduje się przy Odkryta 44, Białołęka, 03-140 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin?

Można skontaktować się z "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin pod numerem +48 228 897 080

Jak można dotrzeć do "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin?

Do "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements