pani dr sara jest bardzo nie odpowiednią osobą w tym zawodzie byłem u dentysty około tydzień temu ząb mnie bardzo boli i wypadła mi połowa zęba i cena jest kosmiczna jak na takie tragiczne wykonanie nie polecam nigdy w życiu już tam nie pójdę źle robią i dużo kasy biorą
Zdjęcia
Opinie
-
tomek ★☆☆☆☆
-
Justyna ★★★★★
Dr Anna Kasprzak świetnie dobrała plan leczenia. Mój aparat jest wygodny, a zmianę w ustawieniu zębów widzę już po kilku miesiącach.
-
Ania Gajdur ★★★★★
Dr Anna Kasprzak prowadzi moje leczenie ortodontyczne i jestem bardzo zadowolona. Wszystko spokojnie tłumaczy i widać, że zależy jej na dobrym efekcie.
-
Andrzej Maślankiewicz ★★★★★
A ja bardzo cenię dr M. Goch. Gdyby nie Jej profesjonalizm, delikatność i życzliwe podejście do pacjenta emeryta , już dawno zmieniłbym gabinet.A do Pani Goch wracam i będę wracał jak długo zębów mi wystarczy.
-
Katarzyna Matuszewska ★★★★★
Pani dr Anna Łygas-Kasprzak poprowadziła moje leczenie ortodontyczne i trudno wyrazić słowami uznanie dla jej pracy, doświadczenia i podejścia do pacjenta. Leczenie zakończone zgodnie z planem, w ciągu 18 miesięcy, z efektem, który przerósł moje oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto obawia się leczenia ortodontycznego i szuka najlepszego specjalisty w swoim fachu.
-
Agnieszka Basiak ★☆☆☆☆
Nie polecam dr Goch na odkrytej, przyszłam do gabinetu z połamaną siódemką, dostałam informację że muszę usunąć, po zapytaniu co dalej usłyszałam, że nic dalej, ma Pani szóstkę więc po co Pani siódemka.
-
Grażyna Grandys-Kędzierska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej w Perfekt Dent. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym podejściem, z niezwykłą delikatnością i wyczuciem przy leczeniu Lekarze mają do dyspozycji nowoczesną aparaturę taką jak mikroskop, skan, czy RTG Dzięki temu mogą szybko zdjagozować sytuację. Od pierwszego już kontaktu z bardzo sympatyczą panią w recepcji opuścił mnie stres, dotąd zawsze związany z wizytą u stomatologa i z pełnym zaufaniem odbywałam kolejne wizyty w gabinecie.
-
pawel ★★★★★
Extra podejście do pacjenta. Znalazłem wreszcie swojego stomatologa -panią.dr.Kieszek. Panie z recepcji są bardzo miłe i mają wspaniały kontakt z klientem. Polecam wszystkim
-
Vera Kovalova ★★★★★
Bardzo polecam klinika stomatologiczna Perfect Denta. Pani dr Sara Wardinska jest bardzo doskonałą, uczciwa i zna swoją pracę. Wszystko dokładnie opowiada, planuje leczenie. Do tego jest miła, przyjemna osobą.
-
Martyna Marut ★☆☆☆☆
Miałam czyszczone kanały i założony opatrunek. Ząb straszliwie bolał mnie ok tygodnia po oczyszczeniu, kiedy poszłam do starej dentystki okazało się, ze miałam resztki miazgi w kanale, opracowany tylko jeden kanał dobrze. Widocznie to z powodu spieszenia się do domu, bo byłam ostatnią pacjentką.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin?
"Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin znajduje się przy Odkryta 44, Białołęka, 03-140 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin?
Można skontaktować się z "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin pod numerem +48 228 897 080
Jak można dotrzeć do "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin?
Do "Perfekt Dent " Centrum Stomatologii i Ortodoncji Tarchomin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku