Cóż nie wiem jak poziom usług bo w przychodni nie raczyli mnie przyjąć ale podejście do pacjenta żenada. Pani z rejestracji dzwoni 30min przed umówioną wizytą z informacją, że pani doktor zrobiła wcześniej pacjentów i w sumie to musi już iść bo się śpieszy do drugiej pracy. Pani mówiła to jakby to nie było nic niezwykłego. Zero szacunku do człowieka i jego czasu tym bardziej, że specjalnie ustawiłem cały dzień pod wizytę. A ząb boli dalej. Dziękuję bardzo. Omijać szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Chamera ★☆☆☆☆
-
PP “Szkrabek” PaolaOlaOla ★☆☆☆☆
Wielokrotnie nie mogłam się dodzwonić. Niby pierwsza w kolejce oczekujących na połączenie, a kilkadziesiąt minut bezskutecznego oczekiwania. Gdy szłam osobiście pustki w rejestracji. Pani w rejestracji grała na telefonie. Niedoszkolona z obowiązków jakie powinna wypełniać na stanowisku recepcjonistki w przychodni. Ciekawe czy przełożony na to pozwala? Chamstwo! Powinni zamknąć tą przychodnię.
-
Magdalena Wisniewska ★☆☆☆☆
Zapisałam sie do stomatologa, czekałam na wizytę 3 tygodnie. Pojawiłam sie w umówionym dniu i usłyszałam, że wizyta się nie odbędzie, bo Pani doktor wyszła. Następny wolny termin za około miesiąc, ale mnie nie zapiszą bo system nie działa. Pani na recepcji nawet nie przeprosiła za zaistniałą sytuację, wzruszyła ramionami i tyle. Żenada! Brak profesjonalizmu, niepoważni ludzie. Radzę omijać szerokim łukiem.
-
Nieprawdopodobny Świat Marlenki ★★★★★
Cudowna opieka stomatologiczna dla dzieci☺️ Zarówno Pani Stomatolog jak i Pielęgniarka to niesamowicie empatyczne i przemiłe osoby, które sprawią, że nawet najbardziej wystraszeni pacjenci jak i maluszki poczują się bezpiecznie i będą w pełni zaopiekowane❤️ Dziękujemy bardzo nie tylko za leczenie ząbków naszych córeczek (Marlenki, Edytki i Emilki), dziękujemy również za podarowanie spokoju i brak stresu☺️
-
Evgeniy Lapkou ★★★★★
Bardzo dziękuję Pani Doktor Volha Shyliankova! Polecam
-
Urszula Filipowicz ★★★★★
Bardzo dziękuję Paniom Rehabilitantkom za skutecznie przeprowadzoną terapię. Cały Zespół wykonuje swoją - zaznaczam, że trudną i cieżką pracę, z profesjonalizmem, empatią i szacunkiem dla pacjentów. Panie z rehabilitacji oprócz wysokich umiejętności mają wspaniałe podejście do pacjentów. Bardzo dziekuję za odzyskanie sprawności ramienia. Polecam ten Zespól każdemu kto szuka pomocy w odzyskaniu zdrowia.
-
Paweł ★☆☆☆☆
Brak możliwości dodzwonienia się do przychodni o różnych porach dnia i w innych dniach tygodnia. Zatem podawanie numeru telefonu do przychodni jest niecelowe skoro nikt nie odbiera połączeń.
-
Jacek Z ★★★★☆
Jeżeli uda się zarejestrować wizytę (telefonicznie raczej niemożliwe, tego samego dnia)to ok.
-
Gosia ★☆☆☆☆
Dodzwonienie się do przychodni jest jak gra na loteri... Telefony mają tam chyba tylko dla zasady .. Najlepsze jest to że jak pojedzie się osobiście to na recepcji siedzą trzy Panie i nie ma ruchu, także ewidentnie coś tu nie działa tak jak powinno. Edit: Gdy wkońcu udało mi się dodzwonić na recepcję, Pani która tam pracuje w chamski i bardzo prostacki sposób oznajmiła mi że nie ma terminów, żebym dzwoniła kiedy indziej i że ona nie ma czasu ze mną rozmawiać, wzdychajac przy tym do słuchawki po czym rozłączyła się. Gdybym była szefem owej Pani, myślę że jeszcze dziś rozwiązałabym z nią umowę... Jednym słowem szczyt chamstwa i bezczelności.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Amodent?
Przychodnia Amodent znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 13, 05-820 Piastów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Amodent?
Można skontaktować się z Przychodnia Amodent pod numerem +48 227 538 585
Jak można dotrzeć do Przychodnia Amodent?
Do Przychodnia Amodent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku