Opinie

  1. Łukasz Kutyński ★★★★☆

    Pierwsze nasze spotkanie z Byczkiem, burger Hawajski i Cheese. Porcja naprawdę solidna, burgery przyjechały szybko i gorące. Super miły Pan kierowca, dodatki bardzo wporzo, wołowinka swietnie wysmażona, soczysta - czad!! Aleee….. w zasadzie w ogóle niedoprawiona. Burgery niestety bardzo zachowawcze smakowo. Odróżniał je od siebie tak naprawdę tylko smak sosu. Więcej odwagi w przyprawianiu i bedzie kozak! :) aaa no i frytki i krążki bardzo dobre. Remoulada do nich boska :)

  2. Janek Kochanowski ★★★★★

    Byłem dziś pierwszy raz i szczerze wszystkim polecam! Zamówiłem burgera Polskiego i był naprawdę przepyszny. Całe jedzenie jest świeże, świetnie doprawione i aż chce się wracać po więcej. Rewelacyjne miejsce dla każdego, kto lubi dobrze zjeść!

  3. Bohdan Mykytsey ★☆☆☆☆

    Zamówiłem burgera, a dostałem prawie surowy kotlet. Mięso było sine i kompletnie niedosmażone. To jest niedopuszczalne! Za taką cenę oczekuję świeżego i dobrze przygotowanego jedzenia, a nie czegoś, czego nawet nie da się zjeść. Zdecydowanie nie polecam!

  1. Karol Polsakiewicz ★★☆☆☆

    Za taki zestaw frytki + nuggetsy 30zl...mimo ze zamowione na miejscu doplata za opakowanie. Zarowno frytki jak i nuggetsy kupione chyba w biedrze czy lidlu i podsmazone i tyle. Kompletnie nie warte ceny...nie wrocimy.

  2. Natalia ★★★★★

    Przepyszne burgery. Mięso odpowiednio wysmażone, smaczne chrupiące frytki i naprawdę dobre dodatki. Dodatkowy plus to krótki czas oczekiwania na zamówienie. Lokal głównie działa w opcji na wynos, ale bardzo dziękujemy za ugoszczenie w środku :) Polecam!

  3. Aristocrat ★★★★★

    Gastryczne niebo na ziemi, dzisiaj tak chees wleciał że nawet nie zdarzyłem zdjęcia zrobić, wystarczy na to popatrzeć by mnie zrozumieć, na dobite frytki z sosem czosnkowym i na deser lody i nie ma lepszej kołysanki.. Pani z obsługi to top totalny pozdrawiam serdecznie gastro love ☘️

  1. Rafalinho ★★★★☆

    Burger wyglądajacy jak z reklamy, duży, pyszna bułka, spory kawał mięsa ale sosy i dodatki nic szczególnego. Zamówiłem burger Texas, wyczuwany był tylko ostry sos i nic więcej. Nie jest to pozycja wyróżniającą się smakiem od zwykłych tańszych fastfoodów. Jak szukacie najlepszego burgera w Warszawie to szukajcie dalej.... Cena spoko, ogólna ocena 7,5/10

  2. Jakub M (Gal) ★★★★★

    Przepyszne burgery które polecam każdemu - obowiązkowy przystanek dla każdego amatora burgerów który chce smacznie zjeść. Mięso idealnie zrobione i doprawione. Bardzo ciekawy i smaczny był burger z siekanym / szarpanym mięsem. Całość po prostu pyszna. Wrócę tam nie raz! Zdecydowanie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Byczek Burger?

Byczek Burger znajduje się przy Międzyborska 117, Praga-Południe, 04-013 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Byczek Burger?

Można skontaktować się z Byczek Burger pod numerem +48 782 099 333

Jak można dotrzeć do Byczek Burger?

Do Byczek Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements