Pierwsze nasze spotkanie z Byczkiem, burger Hawajski i Cheese. Porcja naprawdę solidna, burgery przyjechały szybko i gorące. Super miły Pan kierowca, dodatki bardzo wporzo, wołowinka swietnie wysmażona, soczysta - czad!! Aleee….. w zasadzie w ogóle niedoprawiona. Burgery niestety bardzo zachowawcze smakowo. Odróżniał je od siebie tak naprawdę tylko smak sosu. Więcej odwagi w przyprawianiu i bedzie kozak! :) aaa no i frytki i krążki bardzo dobre. Remoulada do nich boska :)
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Kutyński ★★★★☆
-
Janek Kochanowski ★★★★★
Byłem dziś pierwszy raz i szczerze wszystkim polecam! Zamówiłem burgera Polskiego i był naprawdę przepyszny. Całe jedzenie jest świeże, świetnie doprawione i aż chce się wracać po więcej. Rewelacyjne miejsce dla każdego, kto lubi dobrze zjeść!
-
Bohdan Mykytsey ★☆☆☆☆
Zamówiłem burgera, a dostałem prawie surowy kotlet. Mięso było sine i kompletnie niedosmażone. To jest niedopuszczalne! Za taką cenę oczekuję świeżego i dobrze przygotowanego jedzenia, a nie czegoś, czego nawet nie da się zjeść. Zdecydowanie nie polecam!
-
Karol Polsakiewicz ★★☆☆☆
Za taki zestaw frytki + nuggetsy 30zl...mimo ze zamowione na miejscu doplata za opakowanie. Zarowno frytki jak i nuggetsy kupione chyba w biedrze czy lidlu i podsmazone i tyle. Kompletnie nie warte ceny...nie wrocimy.
-
Natalia ★★★★★
Przepyszne burgery. Mięso odpowiednio wysmażone, smaczne chrupiące frytki i naprawdę dobre dodatki. Dodatkowy plus to krótki czas oczekiwania na zamówienie. Lokal głównie działa w opcji na wynos, ale bardzo dziękujemy za ugoszczenie w środku :) Polecam!
-
Aristocrat ★★★★★
Gastryczne niebo na ziemi, dzisiaj tak chees wleciał że nawet nie zdarzyłem zdjęcia zrobić, wystarczy na to popatrzeć by mnie zrozumieć, na dobite frytki z sosem czosnkowym i na deser lody i nie ma lepszej kołysanki.. Pani z obsługi to top totalny pozdrawiam serdecznie gastro love ☘️
-
Rafalinho ★★★★☆
Burger wyglądajacy jak z reklamy, duży, pyszna bułka, spory kawał mięsa ale sosy i dodatki nic szczególnego. Zamówiłem burger Texas, wyczuwany był tylko ostry sos i nic więcej. Nie jest to pozycja wyróżniającą się smakiem od zwykłych tańszych fastfoodów. Jak szukacie najlepszego burgera w Warszawie to szukajcie dalej.... Cena spoko, ogólna ocena 7,5/10
-
Jakub M (Gal) ★★★★★
Przepyszne burgery które polecam każdemu - obowiązkowy przystanek dla każdego amatora burgerów który chce smacznie zjeść. Mięso idealnie zrobione i doprawione. Bardzo ciekawy i smaczny był burger z siekanym / szarpanym mięsem. Całość po prostu pyszna. Wrócę tam nie raz! Zdecydowanie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Byczek Burger?
Byczek Burger znajduje się przy Międzyborska 117, Praga-Południe, 04-013 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Byczek Burger?
Można skontaktować się z Byczek Burger pod numerem +48 782 099 333
Jak można dotrzeć do Byczek Burger?
Do Byczek Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku