A ja nie zgadzam się z opinią Pani Moniki G. na temat zachowania Szefowej placówki. Piszę to z pełną odpowiedzialnością. Pani Doktor jest bardzo charyzmatyczną osobą. Znam Panią Doktor już wiele lat. Sama mówi, że nie „krzyczy”, tylko mówi czasami trochę głośniej. Zresztą wielokrotnie o tym wspomina i przeprasza. Nigdy, ale to prze nigdy nie zostawia Pacjenta z Jego „zębowym” problemem samego sobie. Przykro sprawa, bo w obecnych czasach można napisać wszystko o wszystkich i często to są krzywdzące opinie. Wielokrotnie sama zgłaszałam się do Pani Doktor tu i teraz i poważnymi sprawami i nigdy nie odczułam „złego potraktowania”, a wręcz przeciwnie. Trzymam kciuki za Cały zespół i życzę Wszystkim miłego dnia.
Informacje
NZOZ DENTIK.PL to nowoczesna klinika stomatologiczna zlokalizowana na warszawskim Bemowie przy ulicy Aleksandra Świętochowskiego 2. Placówka zapewnia kompleksową opiekę dentystyczną dla pacjentów w każdym wieku, dbając o zdrowy uśmiech mieszkańców stolicy. Zakres usług obejmuje stomatologię zachowawczą, profilaktykę oraz zaawansowane leczenie zębów. Specjaliści zajmują się również problemami nadwrażliwości zębów oraz odsłoniętymi szyjkami, oferując skuteczne metody radzenia sobie z bólem. Każdy etap leczenia jest dokładnie wyjaśniany, co zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem, który pozwala na precyzyjną diagnostykę i sprawne przeprowadzanie zabiegów. Zespół medyczny jest ceniony za delikatność, ogromną wiedzę fachową oraz charyzmatyczne podejście do pacjenta. Opinie podkreślają, że personel nigdy nie zostawia pacjenta z problemem i zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pacjenci doceniają miłą atmosferę oraz wysoką kulturę osobistą wszystkich pracowników placówki. Zachęcamy do umówienia wizyty i zadbania o zdrowie swoich zębów w profesjonalnych warunkach.
Udogodnienia
Płatności i ubezpieczenie
- Tylko gotówka
Dostępność
- Wejście dla wózków inwalidzkich
Udogodnienia
- Poczekalnia
Opcje obsługi
- Tylko na wizytę
Opieka zdrowotna
- Służby ratunkowe
Usługi
- Konsultacje stomatologiczne
- Leczenie kanałowe
- Leczenie nadwrażliwości zębów
- Profilaktyka stomatologiczna
- Stomatologia zachowawcza
- Usuwanie kamienia i osadu
Opinie
-
Małgorzata Krzemień ★★★★★
-
Monika Gawrych ★☆☆☆☆
Szefowa furiatka, wydziera się przez telefon, nie pozwala dokończyć słowa, unosi ton za każdym razem, kiedy ktoś ma rację. Podczas próby wyjaśnienia przez telefon co zaszło podczas konsultacji, zostałam potraktowana właśnie w ten sposób - przez osobę, która powinna godnie reprezentować firmę i profesjonalnie przeprowadzić rozmowę telefoniczną - na spokojnie, wysłuchując pacjenta, próbując dojść do wspólnego porozumienia. Krzyczenie przez telefon to zła droga. Warto zainwestować w kursy dobrego managera. Dodatkowo, kiedy mąż przyszedł odebrać zwrot pieniędzy za konsultację, szefowa obiektu wzdychała prześmiewczo przy innych pacjentach i personelu, również unosiła się i wchodziła w każde słowo. Wstyd! Dr. Rećko i Pani z recepcji, były bardzo pomocne i w porządku, niestety głowa firmy robi po prostu obciach :) Lepiej dopłacić i iść leczyć zęby u bardziej stabilnych emocjonalnie ludzi.
-
Ela Ela ★★★★★
Najlepszy stomatolog Dr.Duliban,przemiła fachowa pod każdym względem.
-
Stefan Korzeniowski ★★★★★
Mogę polecić. Klinika stomatologiczna jest najlepsza w mieście Warszawa przy ul. Aleksandra Świętochowskiego 2. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ta klinika stomatologiczna NZOZ DENTIK.PL. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
izabela pełka ★★☆☆☆
Do tej pory bylam zadowolona z usług przychodni, jednakże w dniu dzisiejszym bardzo rozczarowałam się obsługą. Byłam umówiona na daną godzinę, jednak zostałam poproszona o poczekanie na zewnątrz z uwagi, iż przede mną weszła do przychodni pacjentka i dopiero w momencie, kiedy ona wyjdzie, ja mogłam wejść. Czekałam na zewnątrz 20 min, mimo, iż przyszłam punktualnie . Dobrze, że nie było zimno, bo bym się zapewne rozchorowała. Szkoda, że nie zostałam wcześniej poinformowana, że jest opóźnienie i żebym zjawiła sie później, skoro nie ma możliwości poczekania w pomieszczeniu. Poczułam się zlekceważona i ostatecznie zrezygnowałam z wizyty, skoro niewiadomo było ile jeszcze miałam czekać na wejście do budynku. Rozumiem, że jest pandemia, ale tak się nie powinno traktować klientów, aby czekali na dworze niewiadomo ile czasu, ponieważ pogoda nie jest najlepsza.
-
Sz O ★★★★★
Bardzo miła, dokładna i przede wszystkim delikatna (!!!) pani dentystka Izabela. Mówiła krok po kroku co robi. Zdradziła też ciekawe sposoby radzenia sobie z nadwrażliwością zębów i odsłoniętymi szyjkami, których nigdy żaden inny dentysta mi nie zaproponował a chodziłam już do wielu. Płatność tylko gotówką ale to nie jest problem.
-
Aleksandra M ★★★☆☆
Podczas pierwszej wizyty nie miałam zbyt dobrego pierwszego wrażenia.. Byłam na zrobieniu ósemki i tutaj nie mam zastrzeżeń. Jednak u innego stomatologa stwierdzono u mnie bruksizm i zalecono zrobienie nakładki (tzw. szyny relaksacyjnej), aby zapobiec dalszemu ścieraniu się zębów. Chciałam to skonsultować z dwoma stomatologami i gdy zapytałam jak to wygląda i jaki jest tego koszt Pan Wyrębek był ciężko zdziwiony, jakby nie wiedział co to w ogóle jest.. Tłumacze mu, że nakładka na noc, która zapobiega zgrzytaniu i ściskaniu szczęki, a on pyta - ,,Ale to na same jedynki chce to pani założyć?" (Boże litości..) Powiedziałam więc, że chce rozmawiać z kimś kto się na tym zna, to w odpowiedzi dostałam ,,My teraz nie mamy terminarza, proszę zadzwonić w poniedziałek albo najlepiej przyjść". Ok, chce zapłacić za wizytę kartą, a pani mówi, że tylko gotówka.. Musiałam biec i szukać bankomatu, bo gabinet dentystyczny w XXI wieku nie posiada terminala.. Miałam do zapłaty 150zl, dałam 160 to się wszyscy obecni stomatolodzy zrzucali po 50 groszy, żeby oddać mi 10zl reszty.. Kolejna sytuacja. Ten sam stomatolog zauważył u mnie na jedynce biała plamkę i powiedział, że może spróbować mi ją zakryć. Zapytałam czy jak będzie to źle wyglądać to czy będzie można to zdjąć - powiedział, że oczywiście, że to tylko na próbę, więc się zgodziłam. W gabinecie wydawało mi się, że dobrze to wyglądało, dopiero w domu zobaczyłam, że jednak nie. Ząb jest dwa razy grubszy i widać z daleka, że coś na nim jest. Dodatkowo źle się z tym czuję.. Ok, nie mam o to pretensji, bo sama się zgodziłam po zapewnieniu, że będzie można w razie czego to usunąć. Cały dzień wydzwaniałam, żeby wrócić do gabinetu i żeby jak najszybciej zostało mi to z zęba zdjęte, ale pani z recepcji nie raczyła odebrać telefonu.. Skoro nawet nie macie terminarza (co i tak jest dla mnie jakieś niepoważne) to chyba możecie odebrać telefon i poinformować klienta? Dobra, nie odbierają to pójdę osobiście. Gabinet czynny od 8, przyszłam o 10. Nawet drzwi nie otworzyli.. Żart i kpina z klienta. Miałam już więcej nie przychodzić, ale ponad miesiąc czekałam na wizytę na NFZ więc szkoda mi było straconego czasu, ponieważ rezygnując i zapisując się gdzieś indziej znowu musiałabym czekać. Tutaj już pani (nazwiska nie pamiętam) wywarła na mnie dobre wrażenie. Widać było, że zna się na rzeczy i dokładnie wyjaśniła mi na czym polega mój problem oraz jak go można rozwiązać. Zatem podnoszę swoją poprzednią ocenę, choć niesmak pozostał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ DENTIK.PL?
NZOZ DENTIK.PL znajduje się przy Aleksandra Świętochowskiego 2, 01-318 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ DENTIK.PL?
Można skontaktować się z NZOZ DENTIK.PL pod numerem +48 733 708 708
Jak można dotrzeć do NZOZ DENTIK.PL?
Do NZOZ DENTIK.PL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku