Opinie

  1. Justyna M ★★☆☆☆

    Raczej rozczarowanie. Kebab w smaku jest ,,ok”, ale co do tej jakości - ceny są absolutnie zawyżone. Najmniejszego nawet nie ma co brać, bo jest na dwa gryzy. Najbardziej jednak nie podoba mi się podejście obsługującego chłopaka i całościowy marketing - otóż, żeby zjeść kebaba w picie, trzeba dopłacić 2 zł - pita nie jest jednak robiona na miejscu, to najzwyklejsze pakowane placki z biedronki!! Moim zdaniem to jest po prostu wstyd. Nie wrócę.

  2. Jacek P. ★★★★★

    Gdyby tylko cena była niższa, dałbym 6/5, no ale... Trochę drogo mimo wszystko. Rozmiar jest rozsądny. Ilość mięsa do warzyw i sera dobry. Składniki smaczne, kompozycje do wyboru bardzo fajne. Obsługa na plus. Generalnie, gdyby nieco niższa była, byłbym bardzo często odwiedzać. Nie mniej, raz w czas warto wpaść

  3. To By ★★★★☆

    Smaczny kebab, mięso wołowe mięciutkie i bez "żył". Przepyszna pasta czosnkowa. Spory wybór pieczywa pita, lavash, bulka. Duży minus za brak możliwości zjedzenia na miejscu brak stolika, alternatywnie murek sąsiedniego ogrodzenia.

  1. Adam Mickiewicz Pierwszy ★★★★★

    Wszystko ładnie pięknie lokal niby otwarty do 21 a po 20 juz ciemno i pusto. Zdecydujcie się w końcu jak pracujecie i zaktualizujcie godziny otwarcia na wizytówce google. Narazie za wprowadzanie w błąd 2 gwiazdki na zachętę. Jak uda mi się spróbować waszego kebsa to zmienię ocenę. *edit Kebab smaczny, ale czegoś brakuje wołowinie. Kurczak dobrze przyprawiony. Obsługa bardzo miła. Pomimo kiepskiego pierwszego wrażenia to kebab oddaje. Polecam.

  2. B P ★★★★★

    Jestem bardzo miło zaskoczony. Bardzo dobry kebab, inny niż wszystkie. Świerze składniki co czuć, sosy lekkie i smaczne, ciekawe kompozycje np bandito i mega miła obsługa. Polecam!

  3. Mariusz Wojciechowski ★★★★★

    Naprawdę smaczny kebab, spore porcje i miła obsługa. Z pewnością jeden z lepszych w okolicy

  1. Szymon Zając ★★★★★

    Bardzo pyszny kebab, sympatyczni wlasciciele, miła atmosfera i sprawna obsługa. Zajrzałem wczoraj spontanicznie, przekonany pozytywnymi opiniami i zostałem miło zaskoczony. Zdecydowanie polecam! :)

  2. Tomasz Pawelec ★★★★★

    Dobry kebab, bardzo duża porcja. Wziąłem rozmiar M. Kebab trochę inny niż wszystkie co widać po menu. Minusem był czas oczekiwania

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Just Kebab?

Just Kebab znajduje się przy Wałbrzyska 7, 02-739 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Just Kebab?

Do Just Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements