Byliśmy dziś pierwszy raz, chciałam bardzo podziękować za świetne podejście i nie tylko. Na pewno wrócimy do Pani doktor.
Zdjęcia
Opinie
-
Nieznana Osoba ★★★★★
-
Xdonthardx ★☆☆☆☆
Wystawiam opinię 1 . Naciąganie na pieniądze. Przyszliśmy z pilną potrzebą leczenia próchnicy u dwu latka. Pani doktor powiedziała że się tego nie podejmie i dodała że trzeba szczotkować. Udaliśmy się do innej lecznicy w Pruszkowie. Zęby dziecka zdrowe. Koszt 2 minutowej wizyty 100 złotych. Proszę nie reklamować się jako lecznica stomatologiczna dzieci
-
Łukasz Bugara ★★★★★
Tak pozytywnie zaskoczony obsługą już dawno nie byłem. Zabieg higienizacji u pani Moniki pełen profesjonalizm, pełna informacja o tym co się będzie działo, żadnych przypadkowych 'omsknięć' narzędzi co przy tego typu zabiegach jest nagminne, wyczucie reakcji pacjenta itp. Jeszcze chyba mi się nie zdarzyło, abym określił coś, co związane z szeroko pojętą stomatologią jako komfortowe a tu tak właśnie było. To w połączeniu z miłą rozmową stworzyło naprawdę super atmosferę. Polecam i pozdrawiam.
-
Natalia ★☆☆☆☆
Zgłosiłam się do kliniki po szynę relaksacyjną. Miałam już wcześniej taką szynę, lecz niestety zostawiłam ją w hotelu na wakacjach i pilnie potrzebowałam wyrobić nową. Przez telefon pani powiedziała mi, że cena takiej szyny to 450 zł. Zapisałam się więc czym prędzej i dopiero siedząc na fotelu dowiedziałam się, że cena to nie 450, a 900 zł, i że to przecież oczywiste, że szyna nie może być taka tania… szkoda, że to powinno być jasne dla mnie, a nie dla pani z recepcji kliniki stomatologicznej, która udziela informacji na temat cen… Zgodziłam się na tę cenę, bo i tak brak szyny mocno mi dokuczał, a musiałabym stracić dodatkowe dni na wizytę w innym miejscu. Dowiedziałam się, że szyna będzie do odbioru za 2 tygodnie i od razu zapisałam się na wizytę na 10.00 rano w poniedziałek. Wypisałam urlop w pracy. W sobotę klinika pyta czy mogą przełożyć wizytę na późniejszą godzinę. Odpowiedziałam, że wolę 10, chyba, że nie ma możliwości, żeby zorganizować wizytę. Klinika odpowiedziała, że w takim razie niech zostanie 10.00. W poniedziałek o 8.15 dostaje wiadomość, że wizyta o 10 nie może się odbyć i że mogę przyjść na 18…. W rezultacie zmarnowałam dzień urlopu na wizytę, która i tak odbyła się o 18.00. Oczywiście ani w pierwszym, ani w drugim przypadku nie usłyszałam nawet pół „przepraszam”. W przypadku ceny usłyszałam „nie umiem powiedzieć dlaczego uzyskała pani taką informację”, a w przypadku odwołania wizyty recepcja w ogóle nie wiedziała, że wizyta była wcześniej odwołana. Dlatego obsługę oceniam na 1/5. Na potwierdzenie próby przeniesienia i późniejsze odwołanie wizyty mam SMS-y z kliniki (specjalnie nie odbierałam, żeby mieć potwierdzenie na piśmie, bo inaczej znowu by wszystkiego wyparli, tak jak z ceną). Na potwierdzenie tego, ze pracownik powiedział mi, że cena to 450 zł niestety nie mam potwierdzenia, bo nie wpadłam na to, żeby nagrywać rozmowę. Jeśli klinika nagrywa, to może sobie odsłuchać tę rozmowę. Mam teraz nauczkę, żeby prosić o cennik wyłącznie na e-mail.
-
Karolina G ★☆☆☆☆
Niestety dr Zielonka jest bardzo nieprofesjonalna. Zwaliła po całości protezę którą zrobiła (proteza przemieszcza się nawet przy miękkim pokarmie). Doktor twierdzi, że całość trzeba było zrobić inaczej i już nic więcej nie jest w stanie zrobić. Szkoda, że na początku leczenia nie potrafiła zaproponować babci odpowiedniego leczenia. Zdecydowanie nie polecamy, ponieważ robota została zepsuta i konieczne będzie poniesienie kolejnych wysokich kosztów by ktoś inny poprawił tak nieprofesjonalną pracę.
-
Marta Karbowa-Grzonkowska ★★★★★
Najlepsza stomatolog na świecie! Sprawiła, że dziecko, które panicznie bało się dentysty, nie ma już żadnego problemu, by leczyć zęby:-) a ząbki są już zadbane. Ja również leczę się u doktor Renaty Sznajder i zawsze jestem zadowolona. Chodzimy regularnie. Polecam dla małych i dużych - pełen profesjonalizm i dużo dobrej energii na dodatek.
-
Em ★★★★★
Polecam gabinet. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie ortodontycznej u pani Kasi. Dostałam plan leczenia, miałam wykonane odciski i cefalometrię. Pani doktor jest kompetentna i uczciwa. Wyjaśniła mi, jakie leczenie przyniesie u mnie najlepsze efekty i na bieżąco informowała o cenach leczenia ortodontycznego. Ceny są rozsądne, a pracownicy życzliwi. A naprawdę trudno znaleźć gabinet, który zrobi tak wiele podczas jednej wizyty i przy tym nie zedrze pieniędzy - mówię z doświadczenia.
-
Sylwia ★★★★★
Syn 5 lat jest właśnie po 1 wizycie u Państwa (do tej pory miał okropną traumę po innych dentystach). Tutaj Panie do rany przyłóż, wspaniałe kobiety Anioły, super podejście do dziecka nawet do takiego trudnego. Żałuję, że wcześniej do Państwa nie przyszłam. Udało się wyleczyć ząbek, syn zadowolony powiedział, że nie ma się czego bać - powiedział że wróci znów leczyć kolejne ząbki. Ja jestem zachwycona, ze szczęścia aż się płakać chcę że w końcu dziecko zadowolone wychodzi z gabinetu, bez płaczu z uśmiechem na ustach. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! ♥ A Panie trzeba nosić na rękach za ten kawał dobrej roboty które wykonują! ♥ Pozdrawiam serdecznie z synem Antkiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Risorius - Stomatolog, ortodonta, licówki?
Risorius - Stomatolog, ortodonta, licówki znajduje się przy Ołówkowa 1E, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Risorius - Stomatolog, ortodonta, licówki?
Można skontaktować się z Risorius - Stomatolog, ortodonta, licówki pod numerem +48 512 811 301
Jak można dotrzeć do Risorius - Stomatolog, ortodonta, licówki?
Do Risorius - Stomatolog, ortodonta, licówki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku