Z usług Pani dr Kamili Nowakowskiej korzystałam przez kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z całego procesu leczenia. Pani Doktor wyróżnia się niezwykle empatycznym podejściem do pacjenta, dużym profesjonalizmem oraz szerokim zakresem świadczonych usług. Zawsze czułam się wysłuchana i zaopiekowana, a każda wizyta przebiegała w spokojnej, życzliwej atmosferze. Przychodnia jest bardzo dobrze skomunikowana, dysponuje parkingami i świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Na szczególne uznanie zasługują również bardzo miłe Panie asystentki stomatologiczne oraz Pan asystent — tworzą oni ciepłą, wręcz rodzinną atmosferę, dzięki której czułam się bardzo komfortowo. Jednorazowo korzystałam także z usług Pana dr. Kuligowskiego, gdy Pani Doktor w danym dniu nie przyjmowała — tę wizytę również bardzo miło wspominam. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi i z pełnym przekonaniem polecam tę przychodnię.
Zdjęcia
Opinie
-
Karmen Ja ★★★★★
-
Marta Ratajczak ★★★★★
Zdecydowałam się na skorzystanie z usług AnnaMed po wielu latach opieki dentystycznej w innej klinice - i jestem zachwycona. Od początku czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Już na pierwszej wizycie dostałam piłeczkę antystresową :) W żadnym momencie nie czułam się oceniana czy winna z powodu stanu zębów - co niestety wcześniej bywało moim doświadczeniem w innej klinice. Pan doktor zauważył u mnie ubytki, które były wcześniej ignorowane (niektóre z nich sama widziałam gołym okiem). Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone i pokazane, a następnie zaleczone! Byłam na czterech wizytach oraz higienizacji - przez cały ten czas czułam się dobrze i spokojnie. Co wcześniej w gabinecie dentystycznym wcale nie było dla mnie normą. Teraz wizyta u dentysty nie wydaje mi się już taka straszna :) Bardzo polecam!
-
Sylwia Mianowska ★★★★★
Bardzo polecam tę klinikę stomatologiczną! Zawsze miła atmosfera, dokładność i profesjonalizm. Ceny są naprawdę przystępne, co w dzisiejszych czasach jest dużym plusem. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również obsługa na recepcji – bardzo miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Widać, że zależy im na pacjencie. Zdecydowanie będę wracać!
-
Kruzo Robinson ★★★★★
Wspaniała przychodnia i wspaniali ludzie. Serdeczna atmosfera i super specjaliści. Z czystym sumieniem polecam. Antek
-
Dominik “Diveraider” Lewandowski ★★★★★
Uczęszczam do przychodni już od dłuższego czasu, różni specjaliści którzy tam są znają się na swojej pracy bardzo dobrze i wizyty są dostosowane do moich potrzeb, zawsze jestem informowany o wszystkim i o każdych możliwych kosztach, które poniosę za daną wizytę w zależności od tego co będziemy robić i czy będziemy używać np. znieczulenia:) Przy wizycie jestem miło witany przez lekarza, a sam zabieg przebiega szybko oraz pomyślnie i jakościowo. Lekarz zawsze w trakcie jak i po zabiegu upewnia się czy wszystko jest okej żeby można było wyjść zadowolonym i z uczuciem dobrze wykonanej pracy. Polecam z całego serca. :)
-
Paulina Stochlak ★★★★★
Do tej przychodni uczęszczaliśmy z Mężem wiele lat i uczęszczają również nasze dzieci od pierwszego ząbka (najstarsze prawie lvl 14). Nigdy nie napotkaliśmy problemów, moją okropną ósemkę zdecydowałam się usunąć u Dr Jana pomimo fobii i przeżyłam :) dzieci również chodzą chętnie. Nie chodziliśmy przez te lata ciagle to tych samych lekarzy i jak na razie trafialiśmy doskonale. Dzieci pomimo niedociągnięć w czyszczeniu są tak prowadzone, że nie narzekają na zęby - jest w pełni profesjonalnie. Jeśli decydujemy się na leczenie prywatne, to niestety to kosztuje. 3x przegląd u dzieci plus jakieś lakierowania, czy czyszczenia, może nie brzmi sumarycznie tanio, ale za leczenie ubytków zapłaciłabym o wiele więcej - a jest szybko, komfortowo, miło i jak dotąd bezbłędnie. Cała moja Rodzina może polecić AnnaMED z czystym sumieniem.
-
Marta Jabłońska ★☆☆☆☆
Za poinformowanie mnie jako rodzica że dziecko musi skorzystać z usług innego lekarza (wizyta ok 2 minut) zapłaciłam 150 zł - a dzien wcześniej jasno omówiłam problem zdrowotny dziecka i zaznaczyłam że szukam specjalisty który dziecku pomoże.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AnnaMED.pl - stomatolog, ortodonta?
AnnaMED.pl - stomatolog, ortodonta znajduje się przy Stalowa 48, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AnnaMED.pl - stomatolog, ortodonta?
Można skontaktować się z AnnaMED.pl - stomatolog, ortodonta pod numerem +48 227 283 709
Jak można dotrzeć do AnnaMED.pl - stomatolog, ortodonta?
Do AnnaMED.pl - stomatolog, ortodonta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku