Zamówiłem frytki z batatów. Niestety smaku nie byłem w stanie ocenić przez zatrważającą ilość soli. Mimo, że sam bardzo lubię mocno słone potrawy to nie byłem w stanie ich zjeść.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Pośpiech ★☆☆☆☆
-
Rabbit Roger ★☆☆☆☆
Nie sądziliśmy, że można zepsuć tak proste danie jak frytki belgijskie i że nałożenie majonezu na frytki okaże się przeszkodą -a jednak się udało: 1. Frytki przesolone, przedziwny zapach i smak! 2. Na całym świecie frytki belgijskie podaje się papierowych stożkach, właśnie żeby frytki i majonez nie wylądowały na ubraniach lub na ulicy! 3. Obsluga zajęta sobą i ploteczkami, majonez zamiast na frytkach wylądował na kartonowym opakowaniu. Byliśmy tu pierwszy i ostatni raz.p
-
Sebastian Szymański ★★★★☆
Małe frytki zjedzone, żona pomogła i na więcej nie miałem już ochoty. Zabrakło chrupkości "skórki", kontrastującej z kremistą strukturą wnętrza. IMHO poziom wyżej od dobrych, aczkolwiek mrożonych frytek, przygotowanych odpowiednio na patelni. Czy w tych warunkach można osiągnąć lepszy efekt? Zdecydowanie tak. Może źle trafiłem, może byłem za wcześnie, ale cieszę się, że wziąłem najmniejsze z możliwych. Nie były złe, były dobre, ale to jednak za mało na miejsce specjalizujące się we frytkach.
-
Anna Kovalska ★☆☆☆☆
Frytki były bardzo źle usmażone – były przesmażone i widać było, że smażono je na starym oleju. Niestety, musiałam wyrzucić połowę, ponieważ nie były po prostu chrupiące i smaczne, ale wręcz tłuste i mocno przypieczone, pozostawiając gorzki posmak w ustach.
-
_ Kiewicz ★★★★★
Najlepsze frytki w mieście. Na zdjęciu lista sosów dostępnych podczas mojej ostatniej wizyty — sosy się zmieniają, więc innego dnia oferta może być inna. PS. Sos „miłość” dobrze przeczyszcza zatoki
-
SHIBA INU ★★★★★
Super fryty, bardzo smaczne i grube... jak jesteśmy w okolicy to nie możemy pominąć OKIENKA .. do wyboru są trzy wielkości pudełek. Jest również wybór pomiędzy tradycyjnym frytkami a frytkami z batatów oraz mix. Do frytek są również super sosy, łagodne i ostre.
-
Lesław Karaluch ★★★★★
Najlepsze frytki w Warszawie, blisko Metra Politechnika. Malutki lokal, klimatyczny, ceny adekwatne, duża porcja jest serio duuuża. Cena za dwie osoby 34 zł. Czynne do późna, nie trzeba było długo czekać. Masa dodatków do wyboru i miła obsługa.
-
Tyśka ★★★☆☆
Niestety trochę zawód, frytki bardzo spieczone, dość wysoka cena. Wróciłam, bo zapamiętałam, że sosy i same frytki w tym miejscu były spoko, jednak teraz zawód, sosy bez smaku, suszone pomidory i sos z mango.
-
Kamil Brzeziński (Lord) ★★★☆☆
Przyjechaliśmy zjeść słynne frytki z okienka. 20 min podróży wydaje się niczym w stosunku do czekania aż zostaniemy obsłużeni. W środku 2 młodych ludzi, którzy w tempie Flasha ze Zwierzogrodu nakładają frytki klientom którzy czekają już po zamówieniu. W końcu po ok 15 min my możemy zamówić. Szybkie co dla nas, bo następni w kolejce też by chcieli zamówić i później znów czekanie na same zamówienie. Jak wykrzyczą twój numer to co najmniej jakbyś się w Lotto wygrało. Same frytki ok, ale nierówno usmażone. Jedne bardziej chrupiące, inne miękkie. Toka trochę loteria w tych Belgijskich. Z batatów były bardziej równo zrobione. Same sosy pyszne, duży wybór i widziałem że obsługa pozwala posmakować przed zamówieniem. Także wrażenia OK i nic więcej. W pełni zasłużone 3 gwiazdki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OKIENKO?
OKIENKO znajduje się przy Polna 22, 00-630 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do OKIENKO?
Do OKIENKO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku