Centrum Wyszkowa, czyli blisko i smacznie. Zapieksy lux! Bardzo miła obsługa.
Opinie
-
Jakub Zarzycki Fotografia ★★★★★
-
Patryk Szajda ★★★★★
Bardzo dobre zapiekanki i przemiła obsługa! 3 lata temu pierwszy raz zamówiłem zapiekankę i zamawiam do tej pory!
-
BartOOO ★★★★★
Najlepsze zapiekanki w okolicy – chrupiące, pachnące i robione z sercem. A ich starsza, przemiła właścicielka sprawia, że każda wizyta smakuje podwójnie lepiej
-
Stefan Siarzewski (VapeDemon2137) ★☆☆☆☆
To się kebabem nazywać nie powinno. Jakbym chciał odgrzewane w mikrofali mięso z paczki to bym se sam kupił. W lokalu śmierdzi. Co do smaku, nie mam na jego temat pojęcia bo tak jak szybko wszedłem tak szybko wyszedłem widząc że gotowe mięso babka z lodówki wyciąga. Nie dziwota że nigdy nikogo nie widzę w kolejce. Jej po prostu nie ma.
-
Hubert Osytek ★★★★★
Smak dzieciństwa. Przychodziłem tu z babcią jak wracaliśmy z słoneczka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab przy Polomarkecie?
Kebab przy Polomarkecie znajduje się przy Generała Józefa Sowińskiego 47, 07-200 Wyszków, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Kebab przy Polomarkecie?
Do Kebab przy Polomarkecie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku