Opinie

  1. Jakub Zarzycki Fotografia ★★★★★

    Centrum Wyszkowa, czyli blisko i smacznie. Zapieksy lux! Bardzo miła obsługa.

  2. Patryk Szajda ★★★★★

    Bardzo dobre zapiekanki i przemiła obsługa! 3 lata temu pierwszy raz zamówiłem zapiekankę i zamawiam do tej pory!

  3. BartOOO ★★★★★

    Najlepsze zapiekanki w okolicy – chrupiące, pachnące i robione z sercem. A ich starsza, przemiła właścicielka sprawia, że każda wizyta smakuje podwójnie lepiej

  1. Stefan Siarzewski (VapeDemon2137) ★☆☆☆☆

    To się kebabem nazywać nie powinno. Jakbym chciał odgrzewane w mikrofali mięso z paczki to bym se sam kupił. W lokalu śmierdzi. Co do smaku, nie mam na jego temat pojęcia bo tak jak szybko wszedłem tak szybko wyszedłem widząc że gotowe mięso babka z lodówki wyciąga. Nie dziwota że nigdy nikogo nie widzę w kolejce. Jej po prostu nie ma.

  2. Hubert Osytek ★★★★★

    Smak dzieciństwa. Przychodziłem tu z babcią jak wracaliśmy z słoneczka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab przy Polomarkecie?

Kebab przy Polomarkecie znajduje się przy Generała Józefa Sowińskiego 47, 07-200 Wyszków, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Kebab przy Polomarkecie?

Do Kebab przy Polomarkecie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements