Opinie

  1. Hubert Hubcio ★★☆☆☆

    Obsługa mocno służbowa, jak za kare by tam byli. Może dlatego że niedziela, nie wiem. Rollo za 30 zł dla chłopa 100kg trzeba zjeść chyba 3 żeby się najeść.

  2. Bartosz Gieras ★★★★☆

    Opis: Kurczak i płaty wołowe (kraftowe), lawasz, sos sriracha-mayo i Kentucky Waga/Cena: 530 g / 28 zł Opinia: Chrupiące ciasto, bardzo dobre mięso – jedna z lepszych wołowin, dobre proporcje z warzywami, trafione sosy

  3. Olek K ★☆☆☆☆

    1) spalony kebab (nie rozumiem jak można nie śledzić za przygotowanie...) 2) niemiły Pan Sprzedający, który ma problem odpowiedzi na mój "Dzień dobry", pewnie w domu matka go nie nauczyła witać się..... 3) kiedyś był najlepszy kebab, gdy jeszcze był przy ul Kościuszki, teraz niesmaczne, drogo. NIE POLECAM!

  1. Marcin Wójcik ★★☆☆☆

    Kiedyś to był dla mnie jeden z lepszych kebabów w Wyszkowie. Niestety bardzo stracili na jakości. Mięso z Piri-Piri za pierwszym razem było zimne i porcja mięsa miała się nijak do ceny. Wczoraj wziąłem w picie też z mięsem z pir-piri. Mięso bez smaku jakiegokolwiek, bardzo tłuste, koledze na talerzu również tłuszcz pływał i zero smaku. Ktoś tu w którymś miejscu kantuje. Różnica między Piri Piri w Lublinie a tutaj pod względem mięsa to są dwa inne światy. Dwie gwiazdki na zachętę poprawy i za wygląd lokalu. W innym wypadku nie polecam tutaj wpadać.

  2. smOOk pl ★★★★★

    Kebab ładnie podany. Ale smakowo niestety nie do końca w moim guście. Niemniej jednak mogę polecić.

  3. L L ★★★★★

    Trafiliśmy tutaj przez przypadek na trasie. Miejsce bardzo ładnie urządzone ale co najważniejsze pyszne jedzenie. Czuć że świeże mięsko, chrupiące świeże warzywa. Bardzo szybki czas przygotowania. Dodaje do miejsc wartych odwiedzenia ponownie gdy będę w okolicy.

  1. Piotr Opłotny ★★★★★

    1. Bardzo miła obsługa 2. Bardzo dobre jedzenie. Świeże mięso, nie suche, nie ociekające tłuszczem. Świeże sałatki. 3. Przyjemny wystrój i muzyka 4. Czysto i schludnie 5. Czas oczekiwania kilka minut. Na lokalu było kilka stolików zajętych i kilka osób oczekiwało na zamówienie więc jestem zadowolony

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pokusa Kebab?

Pokusa Kebab znajduje się przy Kościuszki 26, 07-200 Wyszków, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pokusa Kebab?

Można skontaktować się z Pokusa Kebab pod numerem +48 577 001 701

Jak można dotrzeć do Pokusa Kebab?

Do Pokusa Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements