Opinie

  1. Małgorzata Grudzińska ★☆☆☆☆

    Niestety od 2 godzin nie można się dodzwonić. Trochę to dziwne z uwagi na to, że potem się żalą, że pacjenci nie odwołują wizyt. Jak to zrobić skoro nikt nie odbiera telefonu?

  2. Adrian Kardas ★★★★★

    Czytałem komentarze i jestem w szoku. Dodzwoniłem się od razu, Pani z recepcji bardzo miła i z profesjonalnym podejściem. Lekarza opisywał nie będę bo jestem jego pacjentem kilka lat i gdybym nie był zadowolony to bym go już dawno zmienił. Dr Jacek Mądry- polecam również tego lekarza neurologa.

  3. BLUR BLADE ★☆☆☆☆

    Pusta przychodnia i opóźnienie, ponieważ lekarz z jakas pracowniczką sobie plotkują. Ortopeda nawet nie zbadał mi kolana, nie zadawał pytań, nie spojrzał, nic. Po komentarzach widze, że to norma w tej placówce.

  1. Marian Osakowski ★☆☆☆☆

    Niestety,bałagan jestem w tej instytucji po raz pierwszy i ostatni. Szkoda zdrowia i pieniędzy. Lekarz spóźnił się 2 godziny, żadnych wyjaśnień,.O sytuacji dowiedziałem się w momencie stawienia się na wizytę, a przecież wystarczyło zadzwonić i poinformować co się dzieje, pojechałbym na ostry dyżur. To się nazywa igraniem z ludzkim zdrowiem. Szanowni właściciele nie wystawia Wam to nawet lichej opinii. Chyba że olewacie to ciepłym moczem.

  2. Janina Rosłan ★★★★★

    8.05.2025roku miałem wizytę w poradni okulistycznej Centrum Medycznego PRO-MED w Wołominie. Lekarz okulistka Filipowicz-Marek przeprowadziła wywiad i stosowne badania bardzo rzeczowo i profesjonalnie, Wydała stosowne skierowania z życzliwością bardzo potrzebną w terapii. Panie w rejestracji również były uprzejme i za to dziękujemy. Janina i Mieczysław Rosłan.

  3. Magdalena Lena ★☆☆☆☆

    Porażka, pierwsza w kolejce i wisiałam na telefonie ze 40 minut, każą dzwonić o kod recepty ,trzeba się przygotować będzie człowiek wisiał na telefonie bóg wie ile . Zmieńcie to ,bo już coraz gorsze opinie macie

  1. Małgorzata N ★☆☆☆☆

    Panie w rejestracji dramat. Tak opryskliwego personelu dawno nie spotkałam. Najbardziej nieuprzejma Pani, które wiecznie przyczepia się do pacjentów, to taka tęższa brunetka w okularach, w krótko ściętych włosach. Ta Pani ma wręcz manię zwracania uwagi każdemu i pouczania, nawet jeśli jest się obsługiwanym przez inną rejestratorkę. Komentarze na temat pacjentów przy pacjentach. Uszczypliwości. Również w stosunku do starszych osób. To jest wysoce nieprofesjonalne ! Takie zachowania nie powinny mieć miejsca. Panie w rejestracji są zatrudnione do obsługi pacjentów a wchodząc do przychodni, widząc i słysząc takie zachowania, pacjent ma ochotę wyjść.

  2. A D ★☆☆☆☆

    Mąż nie mówi w języku polskim, wysłałam go po odbiór wyników badania krwi, za które zapłaciliśmy, Pani na recepcji w kjązdym wypadku nie potrafiła pomóc, chociaż mąż miał liścik z imieniem i nazwiskiem i numerem pesel swoim, został odesłany do pobliskiej przychodni, po wyniki... Pani z sąsiedniej przychodni pomogła mężowi porozumieć się z Panią w PRO-MED i wyniki się odnazły. Zerowa chęć pomocy, bardzo nieprzyjemne odczycie, jakby mąż przeszkadzał Pani recepcjonistce(dodam, nze mąż jest Holendrem i mówi biegle po angielsku) chęć udostępnienia usługi za którą zapłacilismy zerowa. Proszę może to coś Państwo powie...

  3. Sympatyczny klient ★☆☆☆☆

    Serdecznie NIE POLECAM pana (gdyż doktorem go nazwać nie można) Sewruka. Wywiadu brak, mimo że była to pierwsza wizyta w życiu… od razu na fotel. Niemiłe komentarze a w dodatku pytanie ,,Po co Pani w ogóle przyszła?” To ja mam pytanie- Po co Pan jest ginekologiem? Skierowanie na badania bez wypełnionej karteczki a i po receptę trzeba dzwonić na Pana Sewruka telefon prywatny. Wielki ŻART. Opinia wysłana przez pośrednika waszej JUŻ BYŁEJ PACJENTKI.

  1. Martyna Szczechowicz ★☆☆☆☆

    Dwukrotnie zostałam rozłączona przez recepcję, straciłam pół godziny na oczekiwaniu i nie uzyskałam żadnej informacji. Pani odebrała słowami " proszę chwileczkę zaczekać" po czym po około trzech minutach rozłączyła połączenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne PRO-MED?

Centrum Medyczne PRO-MED znajduje się przy aleja Armii Krajowej 64, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne PRO-MED?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne PRO-MED pod numerem +48 224 998 070

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne PRO-MED?

Do Centrum Medyczne PRO-MED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements