Dzień dobry dla mnie to najlepsza przyjazna dla każdego przychodnia,najlepsza też dla mojego syna który wczoraj miał teleporade u p.Dr ,Zalewskiej młody chłopak zachwycony wiedzą ,obsługa i kontaktem p.Doktor cyt.mamo ja takie mega teleporady to nigdy nie miałem !!!!Polecamy wszystkich tam pracujących ludzi bo są przemili i czynią dobro !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Ołdak ★★★★★
-
Joanna Gebler ★☆☆☆☆
Ostatnio czara goryczy się przelała. Mieliśmy problem z pediatrą i sposobami leczenia - ok, zmiana lekarza, problem zażegnany. Nic bardziej mylnego. Już do głównego pediatry dostać się to był cud, teraz jest jeszcze gorzej. Godziny przyjęć lekarzy na tablicy swoje, rzeczywistość swoje. Dodzwonić się do przychodni graniczy z cudem. Na obsługę personelu nie mogę narzekać, choć ostatnio odmówiono mi kontroli dziecka (zapalenie płuc). I z jednej strony rozumiem, z drugiej można się wściec, jeśli masz za sobą tydzień daremnych prób dostania się do lekarza w przychodni. Jestem w tej przychodni ponad 10 lat i nigdy nie było takich cyrków jak przez ostatnie pół roku. Niestety - już nie polecam tego miejsca. Od tej przychodni jak najdalej.
-
Mariusz Kamiński ★★★★★
Bardzo dobrzy specjaliści (szczególnie pediatrzy). Miła obsługa.
-
Jerzy Sęk ★★★★★
Bardzo dziękujemy za pomoc chorej osobie Paniom w rejestracji jak i Panu Doktorowi Wierzbickiemu.Jestem pod wrażeniem że mimo ciężkiej sytuacji dużo chorych wszyscy starają się pomóc.Oby więcej takich placówek.
-
Iza Meller ★★★☆☆
Brak Pediatry przyjmującego do 18 tej. co powinno być normą. Tylko rano można się dostać z dzieckiem do lekarza
-
Bogumiła Gna ★★★★★
Do tej przychodni przeniosłam się rok temu. Jestem bardzo mile zaskoczona a należałam do nie jednej przychodni w swoim długim życiu. Zawsze można się dodzwonić bez problemu. Personel cudowny. Panie w recepcji czy też w punkcie szczepień są przesympatyczne i zawsze pomocne.Dotychczas rzadko miałam do czynienia z takim podejściem lekarzy i z taką przyjazną i swobodną atmosferą . Zwykle rozmowa z lekarzem paraliżuje pacjenta a tutaj spotkałam się z serdecznością i życzliwym podejściem do chorego człowieka . Gratuluję Pani Dyrektor takiego personelu. Bogumiła Gnatowska-Słomczyńska
-
Piotr Czarnecki ★★★☆☆
Są dobrzy pediatrzy. Ale tylko jeden na dyżurze. Sytuacja wygląda tak że zapisy telefoniczne na wizyty są od 8:00 - od 8 do 8:30 nie można się dodzwonić a potem jak się uda to numerków już nie ma... na cały dzień do 16. Zawsze pozwalają przyjść, żeby próbować się wepchać między numerkami i oczywiście najeść się nerwów lub wstydu... ale czego się nie robi żeby przebadać malucha czy to jest zapalenia płuc czy tylko kaszelek i katarek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Rejonowa MSPZOZ Nr 2 w Wołominie?
Przychodnia Rejonowa MSPZOZ Nr 2 w Wołominie znajduje się przy Wileńska 74, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Rejonowa MSPZOZ Nr 2 w Wołominie?
Można skontaktować się z Przychodnia Rejonowa MSPZOZ Nr 2 w Wołominie pod numerem +48 227 875 416
Jak można dotrzeć do Przychodnia Rejonowa MSPZOZ Nr 2 w Wołominie?
Do Przychodnia Rejonowa MSPZOZ Nr 2 w Wołominie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku