Opinie

  1. Ann A ★★☆☆☆

    Korzystam z przychodni ze względu na bliską lokalizację, ale obsługa recepcji jest niemiła i pracuje, jakby „za karę”. To naprawdę słaba wizytówka przychodni – aż strach o cokolwiek zapytać czy zadzwonić, bo niewiadomo z jaką reakcją można się spotkać.

  2. Karolina Osińska ★★★★★

    Od urodzenia synek chodzi tej przychodni i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie zostalismy bez pomocy dzieki osobom pracujacym w recepcji . Telefon jest bardzi szybko odbierany a wizyty nie są odległe. Lekarze i obsługa bardzo miła.

  3. Aleksandra Męczyńska ★★★★★

    Szczerze polecam. Dzisiaj Pan z recepcji uratował mnie i udało mi się wejść na USG rano jak się spieszyłam... Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta, stopniowe wydawanie diagnozy. Na miejscu jest i laboratorium i USG! Bardzo dobrzy lekarze. Cieszę się, że tam trafiłam i tak blisko mnie jest tak dobra przychodnia.

  1. Agnieszka Rosińska ★★★★★

    Szczerze polecam.Opieka w CMK bez zarzutów. Profesjonalni, empatyczni lekarze a także pielęgniarki dbający o swoich pacjentów na najwyższym poziomie. Obsługa Recepcji przychodni pomocna,sympatyczna od "spraw często niemożliwych", które wynikają z dużej ilości pacjentów szczególnie w okresie zimowych przeziębień. Zawsze starają się pomóc, aby pacjent mógł dostać się w miarę jak najszybciej na wizytę lekarską! Od wielu lat korzystam i szczerze polecam!

  2. Patrycja Kaszuba ★★★★★

    Niesamowicie polecam przychodnię. Personel jest profesjonalny i empatyczny w stosunku do pacjenta. Gdy mamy pilny przypadek z dzieckiem, nie zdażyło się aby w przychodni odmówiono nam miejsca u lekarza. Lekarze pediatrzy - zawsze prawidłowa diagnoza i przygotowane leczenie. Z usług przychodni korzystamy często, ale kontakt i umawianie wizyt to naprawdę przyjemność, co w obecnej chwili nawet w prywatnych placówkach jest rzadkością. Cieszę się że mam przychodnię blisko domu i naprawdę doceniam ich pracę i podejście do człowieka.

  3. Paweł Uściłko ★★★★★

    Placówka lokalna z bardzo małą ilością specjalności, są tam tylko lekarze domowi i pediatrzy. Na duży plus tej przychodni należy zaliczyć bez wątpienia szybkie terminy wizyt, badań. Przychodnia jest dobrze zorganizowana i prowadzona przez co nie czeka się na wizytę zbyt długo.

  1. Andrzej Markiewicz ★★★★★

    Do lekarza nie idzie się na pogawędkę, wysłuchanie plotek i nowinek. Idzie się po profesjonalną pomoc. I na taką pomoc zawsze można tu liczyć. Do lekarza idzie się po pomoc, kiedy jesteśmy chorzy, przemęczeni, zdenerwowani. Nerwami próbujemy często obdarować tych, którzy chcą nam pomóc. Nic nam się nie podoba, ciśnienie rośnie, jesteśmy źli na cały świat i na najbliższe otoczenie. Wszystko to widać w niektórych mało życzliwych opiniach. A czy ktoś odszedł bez "zaopiekowania"? Przychodnia jest kameralna i sympatyczna. Zyskała po remoncie. Może nieco za wysoka 'lada' recepcji, ale to drobiazg. Mnie nie przeszkadza. Panie w recepcji, lekarze i Panie w gabinecie zabiegowym naprawdę znają się na swoim fachu. A zastrzyki, to pocałunek komara, bez bąbla.

  2. Aleksandra Kozłowska ★★★★★

    Najlepsza Pani dr na świecie Pani dr Chorowiec. Zawsze trafna diagnoza, bez zbędnego leczenia antybiotykami tylko wtedy kiedy to konieczne. Obie córki od urodzenia pod opieką Pani dr Chorowiec. Ogromna wiedza i serce! Bardzo miła Pani na recepcji, pomocna. Panie pielęgniarki również serdeczne, przyjazne i delikatne z podejściem do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej przychodni. Rodzice Amelki i Klary.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Kobiałka?

Centrum Medyczne Kobiałka znajduje się przy Kobiałka 30A, Białołęka, 03-044 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Kobiałka?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Kobiałka pod numerem +48 222 553 138

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Kobiałka?

Do Centrum Medyczne Kobiałka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements