Opinie

  1. Marcin ★☆☆☆☆

    10 min przed wizytą otrzymaliśmy tel. by spodziewać się 10-15 min. opóźnienia. Po 35 minutach w poczekalni wyszliśmy. Brak informacji jak długo jeszcze mielibyśmy czekać. Byliśmy z małym dzieckiem więc było i bez tego wystarczająco dużo stresu

  2. Patrycja Polechońska ★☆☆☆☆

    Odradzam wizytę w tym miejscu wszystkim szanującym siebie i swój czas. Pół godziny opóźnienia o którym recepcjonistki nie raczą uprzednio telefonicznie poinformować. Po tym czasie na pytanie, ile jeszcze to potrwa ,bo przecież mam tez inne obowiązki, otrzymałam odpowiedź,ze mogę sobie pójść, skoro jest presja czasu z mojej strony. Aroganckie zachowanie recepcjonistek, a przecież klient wykłada tu niemałe pieniądze. Do wizyty nie doszło, wyszłam i straciłam tylko cenny czas.

  3. Nadia Galaszewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Opóźnienia, glownie pisze że względu na lekarzy. Byłam pierwsze dwa razy u jednej pani doktor, w przeciągu dwóch tygodni z nawracającą infekcją, co powinno być sygnałem do zrobienia wymazu w celu posiewu, pani mnie zbadała przez kilka sekund i postawiła diagnozę że to po raz kolejny zwykła infekcja. Zapisałam się zatem do innej kliniki, w której od razu zrobiono mi wymaz i okazało się że mam rzęsistka, co jest dosyć poważną sprawą i przez zwlekanie ze zrobieniem wymazu był on dużo cięższy do wyleczenia. Trzeci raz byłam na konsultacji z panem doktorem MM. Podzieliłam się już opinią na jego temat, zwracając głównie uwagę na atmosferę w jakiej była prowadzona rozmowa, otrzymałam odpowiedź, doktor zarzekał się że była to dla niego miła rozmowa i że moje niezadowolenie głównie wynika z mojej niewiedzy i braku aprobaty odnośnie jego rozwiązania w mojej sytuacji. Była to nieprawda, zła opinia wynikała z samej atmosfery rozmowy i mimo że może pan doktor tego tak nie odbierał, to jego pacjent odebrał jego zachowanie w sposób oceniający, co jest ważniejsze, bo przecież chodzi o doznania pacjenta. Może pan doktor mógłby poprawić sposób w jaki się wypowiada bo ludzie mogą inaczej odbierać :)) Dodatkowo wspomniałam o złym samopoczuciu, stanie podgorączkowym, nawracających infekcjach oraz o powiększonym węźle chłonnym w pachwinie, lecz pan doktor w ogóle to zignorował, a później okazało się że był to już wtedy właśnie rzęsistek. Nie często pisze takie złe opinie, właściwie to pierwszy raz kiedy w ogóle napisałam złą opinię o kimkolwiek, więc nie przesadzam. Jeśli ktoś jest osobą, która szuka profesjonalizmu lub przede wszystkim WSPARCIA podczas leczenia, ta klinika nie jest dla was

  1. Ewelina Łapińska ★★☆☆☆

    Wieczne opóźnienia. W dniu kiedy byłam na wizycie inne osoby również musiały czekać kilkadziesiąt minut na wizytę. Dostałam smsa z informacją o 15 min opóźnieniu. Czekałam na swoją kolej, mija prawie 40 minut od terminu i sama się muszę dopytywać ile to jeszcze potrwa. Finalnie weszłam prawie po godzinie czekania… coś takiego jest niedopuszczalne, a widać że to nie wypadek przy pracy tylko celowa dezorganizacja by wcisnąć więcej pacjentów. Jedna gwiazdka za lekarkę, bo mimo że nie zająknęła się o opóźnieniu, to wizyta przebiegła w dobrej atmosferze. Aczkolwiek to, że mimo tej samej placówki, nie ma ona dostępu do poprzedniego opisu badania, jest słabe.

  2. Mariano K. ★☆☆☆☆

    Ceny wygórowane nie idą w parze z jakością obsługi. Wieczne opóźnienia i nie ma co winić za to lekarzy bo dobrze wykonują swoją pracę. Winna jest polityka przychodni, zapisują pacjentów co 20 minut aby mieć jak największy przychód dzienny w efekcie czego lekarz przez cały dzień zbiera opóźnienie. Jak umówisz się w godzinach popołudniowych licz się z tym, że wejdziesz do gabinetu 1-2h później. Albo zmienicie swoje podejście albo lekarze zaczną robić wizyty byle szybciej tylko wtedy to obróci się przeciwko wam. W sumie już teraz jest mnóstwo ludzi nie zadowolonych z obsługi.

  3. Izabela Błaszczyk ★★★★★

    Bardzo polecam Centrum Medyczne Unicare na Wilanowie. Panie położne bardzo miłe i profesjonalnie. Jest się informowany o ewentualnym opóźnieniu wizyty. Dodatkowo, gdy podczas zabiegu poczułam się gorzej były przy mnie i zaoferowały pomoc. Bardzo dziękuję i polecam.

  1. Iryna Mokiienko ★★★★★

    Bardzo miła obsługa klienta. Lekarz ginekolog Piotr Raczyński dobry wykwalifikowany lekarz.!

  2. kaurz ★☆☆☆☆

    Absurdalnie wysokie ceny, bookowanie czterech pacjentek na godzinę i wieczne opóźnienia z tego tytułu (godzina opóźnienia to standard). A i nie można wchodzić z osobami towarzyszącymi. Nie chce mi się dalej wymieniać…

  3. Magdalena Zalewska ★☆☆☆☆

    Przychodnia szybko podnosi ceny konsultacji, ale nie idzie to niestety w parze z jakością obsługi. Zapewne, aby wycisnąć maksymalnie każdą cenną minutę pacjenci umawiani są co 20-30 min, a potem każe się im godzinę czekać na swoją kolej. Nie wiem po co w ogóle jakikolwiek grafik w tym miejscu. Jeszcze nie zdarzyło mi się, aby wizyta u endokrynologa zaczęła się o umówionej godzinie.

  1. Alicja Janicka ★☆☆☆☆

    Lekarze oceniam na 5 ilość gwiazdek. Ale przychodnia to jakieś nieporozumienie.. Chciałam aby moja mama zajęła mój termin. Zaczyna coś ją niepokoić a ciężko się dostać akurat do tego lekarza. Był wielki problem ponieważ kobiety w ciąży maja pierwszeństwo.. pierwszy raz spotykam się ze chora osoba nie może skorzystać z mojej umówionej wizyty, dlatego zrezygnowałyśmy..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Unicare?

Unicare znajduje się przy Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2, Wilanów, 02-972 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Unicare?

Można skontaktować się z Unicare pod numerem +48 226 519 999

Jak można dotrzeć do Unicare?

Do Unicare można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements