Byłam na biopsji tarczycy stres ogromny przed wejściem do gabinetu..ale w gabinecie przemiła atmosfera pacjent czuje się zaopiekowany i nie ma śladu stresu który był przed wejściem biopsja wykonana bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze :-))Dziękuję Dr.Andrzej Sadownik i reszcie personelu która była obecna dzięki Wam biopsja była bez stresu i bólu.Pozdrawiam i polecam to miejsce w 100%
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Osiak ★★★★★
-
Mariola Cencelewicz ★★★★★
01.08.2025 byłam na badaniu USG u dr Sadownika. Pan dr jest świetnym specjalistą i ma bardzo dużo empatii.Dodam dla formalności, że nie płaciłam za wizytę bo miałam skierowanie z Fabrycznej na NFZ. Pan dr zbadał więcej niż wynikało ze skierowania za co BARDZO DZIĘKUJĘ. Asystentka Pana doktora również bardzo miła. Nie piszę często opinii ale po przeczytaniu istniejących postanowiłam podzielić się swoją. W rejestracji była bardzo miła , młoda Pani , która wszystko załatwiła i powiedziała. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.
-
Samuela Górska ★★☆☆☆
Pani doktor okulistka BARDZO na plus, ale w tym miejscu oceniam nie lekarza a przychodnię. Obsługa recepcji i infolinii skutecznie zaniża ocenę tego miejsca i zniechęca do kolejnych wizyt. Nieuprzejme i aroganckie panienki, rażący brak szacunku do pacjentów.
-
Anita ★☆☆☆☆
Nie polecam ze względu na chore zasady, które są wprowadzone. Mama jest po szpitalu. Gdziekolwiek z nią nie poszłam, mogłam być z nią w poczekalni. Panie w Trimed powiedziały, że mam czekać na klatce schodowej i nie mogę wejść. Na szczęście bardzo się nie upierały i mogłam zostać z mamą. Niestety co chwilę było słychać z rejestracji rozmowy o rzęsach itp. połączone z niecenzuralnymi słowami. W Trimed pracuje wspaniały radiolog ale na szczęście przyjmuje też w innym miejscu i zdecydowanie wolę pojechać dalej niż być traktowana w taki sposób. Szkoda nerwów.
-
Hubert Więckowski ★★★★★
Z usług przychodnia Trimed korzystam od kilkunastu lat, może niezbyt często ale z 10 razy tam byłem. Za każdym razem badanie na najwyższym poziomie. Obsługa w recepcji czy przez telefon też super. Zazwyczaj byłem badany przez dr. Sadownika, chyba nie ma lepszego specjalisty od USG. Polecam serdecznie.
-
Grzegorz Koń ★☆☆☆☆
Miałem otrzymać kod sms'em do odbioru wyników badań laboratoryjnych. SMS nie przyszedł. .Nikt nie zadzwonił. Nieuprzejma obsługa na infolinii Trimed. Dopiero w laboratorium Senevo dowiedziałem się, że Trimed zawalił sprawę i nie podał mojego numeru na który miał być przesłany mój kod. Ale lepiej zwalić sprawę na pacjenta i niech sobie drałuje i odbiera wyniki osobiście. Nie polecam.
-
Przemka Wilkanowska ★☆☆☆☆
Rejestracja to kpina. Pracujący tam personel nie odbiera telefonów godzinami, jest opryskliwy i nieużyty. Starsza pani, ciężko chora, nie może zamówić teleporady u okulistki, u której była miesiąc wcześniej, bo nie. Mimo że chciałam zapłacić z góry, a mama naprawdę nie jest w stanie wyjść z domu. Nie da się zapłacić z góry, nie da się zapłacić online, zero jakiejkolwiek chęci pomocy. Osobną sprawą są ceny. Byłam umówiona na zabieg, wcześniej zapytałam o cenę tego zabiegu, okazało się, że dodatkowo muszę zapłacić za konsultację. Zwykłe naciąganie, bo nie było żadnej konsultacji, był wykonany zabieg. Rozumiem, że gdyby z jakichś powodów zabieg nie mógł się odbyć, zapłaciłabym za wizytę. Mimo że chodzę tam od lat, to dzisiejsza sytuacja była tą kroplą, która przelała czarę.
-
Kstolarzak Kstolarzak ★☆☆☆☆
Pandemia..... umówiona i długo oczekiwana wizyta do lekarza na 18.40. Godzina 11.30 dzwoni mila Pani i informuje, że odwołane są wszystkie wizyty ale, jeśli znajdę lekarza w innej przychodni to mogę przyjść po historię choroby. Szok, bo znalazłam swojego lekarza i to z wizytą na następny dzień . Lecę po pracy aby otrzymać wydruk choroby a tu zapracowana Pani informuje, że odbiór za trzy dni bo ona teraz musi przygotować gabinet dla lekarza. Przychodnia puściutka, przecież pandemia a oni nie mogą się wyrobić. Jak ogarniali to wcześniej? Ja nie zostawię już tam nawet zlotowki. Specjaliści lekarze ,którzy pracują w Trimed , pracuja również w innych klinikach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Trimed Przychodnia Lekarska?
Trimed Przychodnia Lekarska znajduje się przy Ludowa 5, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Trimed Przychodnia Lekarska?
Można skontaktować się z Trimed Przychodnia Lekarska pod numerem +48 222 904 327
Jak można dotrzeć do Trimed Przychodnia Lekarska?
Do Trimed Przychodnia Lekarska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku