Świetna przychodnia. Korzystałam już kilkukrotnie i za każdym razem bez zarzutu. Pani z rejestracji jest bardzo miła, a do tego kompetentna i pomocna. Na szczególną pochwałę zasługuje również kardiolog - dr Agnieszka Jaguś-Jamioła, tak empatycznej, a jednocześnie bardzo profesjonalnej lekarki jeszcze nie spotkałam. Dodam, że byłam na wizycie w ramach NFZ, a jakość obsługi i atmosfera były na poziomie najlepszej prywatnej placówki. Polecam z czystym sumieniem.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Lubaszka ★★★★★
-
Юлия Желтая ★★★★★
To była naprawdę wyjątkowa wizyta u ortopedy. Pan Doktor Dariusz Bojanowski jest najlepszym ortopedą w Warszawie. Polecam od calego serdca.
-
Radek Sz. ★☆☆☆☆
Problem z usyskaniem historii choroby z jednej jedynej wizyty, jakaś dziwna tajemnica, przecież końcu to moja karta pacjenta Generalnie mało pomocni Nie fajnie Wyłudzanie pieniędzy za dostęp do informacji o leczeniu jest karygodne i poniżej godności Ceny wizyt z kosmosu
-
Polcix ★★☆☆☆
Niby czysto, wizyta z dnia na dzień ale- cena przez telefon za ortopedę 220 , 350 z jakimś badaniem / na miejscu 250zl - różnica mała ale jednak. Sam ortopeda hm, wkładka i dziękuję, Nie zaproponował badania - następnego dnia poszłam do ortopedy wszystkie badania zrobione - poprzednia diagnoza „wkladki” - ok ale niewystarczająca na aktualny stan zdrowia. Pierwszy i ostatni raz.
-
Justyna Mohsen ★☆☆☆☆
Chłopak był zapisany na gastroskopię 19.9. Spóźniliśmy się tylko (lub aż według lekarza) 9 minut. Przychodnia pusta, zero oczekujących pacjentów, do gabinetu wszedł pacjent z wcześniejszej godziny. Lekarz powiedział, że nas nie przyjmie bo się spóźniliśmy. Żeby w prywatnej przychodni takie rzeczy? Nie chcecie zarobić to bez łaski, konkurencja jest duża.
-
Xp Cars ★☆☆☆☆
Nie polecam!! Recepcjonistka nie wykonuje swojej pracy. Wysłałem mailem zdjęcia o które prosił lekarz to musiałem przez tydzień się dopominać żeby te zdjęcia przekazano lekarzowi. Po kilku telefonach Recepcjonistka zaczęła kłamać że dodzwoniliśmy się do innego miasta i że w tym dniu tam odbierają telefony. Po czym zadzwoniłem do nich z innego numeru po 15 minutach i się zapytałem czy do dzwoniłem się do Warszawy i nagle powiedziano mi że tak. Z lekarzem umawiałem się że w ramach konsultacji (która trwała 5 min i nie zrobiono żadnego badania) wyślę mu zdjęcia aby mógł powiedzieć czy wszystko jest w porządku. Recepcjonistka stwierdziła że nie przekaże żadnych zdjęć i powiedziała że mam umówić się na wizytę nie dając nic powiedzieć i przerywając mnie w trakcie rozmowy. Brak kultury i chamstwo z jej strony. Na sam koniec powiedziano mi że skontaktuje się z lekarzem kilka dni później przez recepcję ale w dniu kiedy miałem się skontaktować to pani z recepcji powiedziała że nie ma takiej opcji. Zacznijcie traktować swoich pacjentów poważnie a nie jak śmieci.
-
Justyna Stajniak ★★★★★
Pan dr Grzegorz Stański przeprowadził badanie gastroskopii w profesjonalnie i miłej atmosferze. Polecam
-
Beata Adamczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam. Trzykrotnie odwoływano mi wizytę (dwukrotnie nie informując mnie o tym). Czekałam cały dzień na badanie, a kiedy przyjechałam do placówki, dowiedziałam się, że wizyta została odwołana - żadnego kontaktu z przychodni nie otrzymałam. Okazało się, że personel nie wie, jak kontaktować się z PZU jako moim ubezpieczycielem. Przez niekompetencję pracowników tak długo trwało umówienie mojego badania, że wygasła mi polisa...
-
Malgorzata Reda ★☆☆☆☆
Niemiła i niekompetentna Pani na recepcji, która ma minę jak by siedziała tam za karę.Bardzo niejasny i nieprzejrzysty system realizowania usług na rzecz Medicover przez placówkę. Ostatecznie usługa zrealizowana niekompletnie. Szkoda czasu i nerwów. Próba wyjaśnienia z Panią z recepcji nie przyniosła żadnego efektu , brak chęci jakiejkolwiek pomocy. Edit. Byłam osoba towarzyszącą chorej osobie, to odpowiedź na dziwne tłumaczenie właścicieli, że nie jestem pacjentem i nie jestem w ich bazie. Warto wyciągać wnioski z opinii na przyszłość. Zwłaszcza że kilka innych osób także bardzo źle wypowiada się o Pani na recepcji której brakuje jakiejkolwiek kultury i obycia , a w dodatku jest arogancka.
-
Monika Szczepaniak ★☆☆☆☆
Witam, recepcjonistka jest bardzo nieuprzejma i arogancka. Czekam na usg, jest opóźnienie, a bardzo niemiła recepcjonistka powiedziała, że jak mi się nie podoba to mogę iść i że to nie fabryka. Brak mi słów na tak chamskie zachowanie w stosunku do pacjenta. Rozumiem, że może być opóźnienie, ale należałoby za nie przeprosić, a nie wyżywać się na pacjencie. Jest mi bardzo przykro i zdecydowanie nie polecam wizyty w tej przychodni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Hadmedica Warszawa?
Przychodnia Hadmedica Warszawa znajduje się przy Płochocińska 111, Białołęka, 03-044 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Hadmedica Warszawa?
Można skontaktować się z Przychodnia Hadmedica Warszawa pod numerem +48 224 524 055
Jak można dotrzeć do Przychodnia Hadmedica Warszawa?
Do Przychodnia Hadmedica Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku