Dr Piotr Furga to naprawdę wspaniały lekarz – cierpliwy, empatyczny i niezwykle profesjonalny. Podczas każdej wizyty czułam, że moje zdrowie i komfort są dla niego najważniejsze. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania spokojnie i z wielką życzliwością, dzięki czemu czułam się bezpiecznie i pewnie. Ogromne podziękowania należą się również pani Izabeli G.-zawsze dostępna, pomocna, serdeczna i gotowa służyć wsparciem o każdej porze. Dzięki takim ludziom cała wizyta i cały proces leczenia stają się o wiele mniej stresujące, a pacjent naprawdę czuje się zaopiekowany. Z całego serca polecam dr Furgę oraz cały zespół kliniki Promedion – to ludzie, którzy łączą ogromną wiedzę z prawdziwą troską o pacjenta. Dziękuję ❤️❤️❤️❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Mariola Migdalska ★★★★★
-
Mike ★☆☆☆☆
Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi klienta podczas rozmów telefonicznych. Dwukrotnie trafiłem na pracownice, które były wyraźnie nieprzyjazne i mało pomocne. Zamiast udzielić klarownych informacji, odpowiadały w sposób opryskliwy i zniechęcający, co tylko potęgowało frustrację. Takie podejście do klienta jest nieprofesjonalne i pozostawia bardzo negatywne wrażenie. Mam nadzieję, że zostaną podjęte działania, aby poprawić jakość komunikacji i standard obsługi.
-
Marta Zeliaś ★★★★★
Szczerze polecam dr Macieja Charazińskiego - fantastyczny specjalista. Słowa uznania należą się całemu personelowi kliniki, wszyscy bardzo pomocni i zaangażowani.
-
Marta Wojcik ★★★★★
Polecam bardzo! Pan Dr Maciej Charaziński jest niesamowity i warto mu zaufać! Pan Andrzej Grenda bardzo pomocny i cierpliwy, dostępny praktycznie cały czas. Cały zespół na bloku wspaniały, atmosfera, którą stworzyli sprawiła że zupełnie zapomniałam o strachu i bólu. I na koniec Pani Kasia, która opiekowała się mną tuż po operacji, niesamowicie ciepła i pomocna. Bardzo DZIĘKUJĘ! Spełniacie Państwo marzenia!
-
Raime ★☆☆☆☆
Totalny absurd, wydałem 300zł na konsultację u dr Wiśniewskiego i zostałem wysłany na robienie na nowo zdjęć 3d twarzoczaszki które kosztowały drugie tyle, 2 dni z życia wyjęte na jeżdżenie do Warszawy i z powrotem, doktor zaproponował mi implanty na zamówienie i powiedział że zacznie proces ich projektowania, po czym zniknął i pomimo prób kontaktowania się mailowo i telefonicznie z kliniką i jego sekretarką nigdy więcej od dr Wiśniewskiego nie usłyszałem.
-
Barbara Pyrka ★★★★★
Dr Kamil Pietrasik to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Z pewnością nie mogłam trafić w lepsze ręce. Podejście do pacjenta ,opieka zarówno przed jak i po operacji na najwyższym poziomie. Pani Basia cudowna, ciepła i opiekuńcza kobieta. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam w 100%
-
Joanna Jaronska ★★★★★
Dzień dobry, Jestem po operacji chirurgicznej w klinice Promedion. Chciałabym bardzo podziękować całemu zespołowi, a w szczególności Pani Doktor Małgorzacie Chomickiej-Janda, która jest wybitnym specjalistą w swojej profesjii - z przyczyn losowych byłam dwukrotnie operowana przez panią chirurg. Pani Małgorzata wszystkich wita z gorącym uśmiechem i optymizmem który sprawia że pacjent czuję się wyjątkowo i komfortowo podczas konsultacji jak i później zabiegu. Jest to tak ważne. Bardzo dziękuję za wyjątkowo ciepłą opiekę po zabiegu wszystkim paniom pielęgniarkom- dyżury nocne z pacjentami nie bywają łatwe! :) Pani Joannie Poździk za całą pomoc:) Na szczególną uwagę zasługuje cały zespół recepcji Promedionu. Panie, zawsze bardzo miłe, pomocne i uważne są najlepszą wizytówką kliniki. Super 5 gwiazdek ❤️ Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu oraz z całej współpracy z kliniką. Z pewnością pozostanę państwa stałą klientką. Tak trzymać! Z pozdrowieniami
-
Aleksandra Zalewska ★☆☆☆☆
Rok temu miałam operację nosa. Na konsultacji i przed samą operacją było wszystko idealnie, w zasadzie słyszałam to, co chciałam usłyszeć. Problemy pojawiły się po operacji. Od razu po zdjęciu opatrunku usłyszałam, że nic więcej nie dało się zrobić... I taką wersję słyszałam na każdej wizycie pooperacyjnej, do końca. Plus oczywiście teksty o tym, że nos się będzie jeszcze układał, że za 5 lat będzie wyglądał jeszcze lepiej. Nic więcej? Raczej po prostu nic. Nos wygląda tak samo jak przed operacją, nadal jest ogromny i obrzydliwy, nikt, kto nie wie o operacji nie widzi różnicy. Jedyną zauważalną różnicą jest brak malutkiego garbka, ale jest to tak kosmetyczna zmiana, że nie ma znaczenia, jeśli chodzi o całokształt. Nie wierzę, że po całkowitej korekcie nosa, on wygląda dokładnie tak samo jak przed operacją. Planuję drugą operację u innego chirurga, na pewno nie zostanę z takim nosem. Przeżywam koszmar każdego dnia, jeszcze większy niż przed operacją. Podwójnie wydana kasa, dwie operacje, łącznie dwa lata zmarnowane, koszmar przeżywany każdego dnia - to jest to, przez co właśnie przechodzę. Jeżeli chcecie tego uniknąć, to raczej uważajcie i dobrze się zastanówcie. Ja nie polecam.
-
Natalia Szaruga ★★★★★
11 tygodni temu przeszłam operację nosa i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Z brzydkiego, dużego nosa, z płaskim czubkiem, który kompletnie nie pasował do mojej twarzy, Pan Doktor wyczarował mały, zgrabny, lekko zadarty nosek, dokładnie taki jak sobie wymarzyłam! Profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Chciałabym bardzo podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Charazińskiemu za dokonanie niemożliwego i zmianę mojego życia na lepsze, Panu Andrzejowi za pomoc i serdeczność oraz Pani pielęgniarce za cudowną opiekę po operacji ❤ Dziękuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ️ Klinika ProMediOn?
️ Klinika ProMediOn znajduje się przy Kazimierza Wóycickiego 4, Bielany, 01-938 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ️ Klinika ProMediOn?
Można skontaktować się z ️ Klinika ProMediOn pod numerem +48 222 921 422
Jak można dotrzeć do ️ Klinika ProMediOn?
Do ️ Klinika ProMediOn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku