Nie polecam wizyty u laryngolog Barbary D****kiej. Niestety moje doświadczenie było bardzo negatywne. Wizyta trwała 2 minuty, a pani doktor już od samego początku sprawiała wrażenie opryskliwej i poirytowanej. Zabrakło podstaw kultury osobistej i jakiejkolwiek empatii wobec pacjenta. Nie został przeprowadzony wywiad, a badanie nosa odbyło się w sposób nieprzyjemny i bez delikatności. Moje przewlekłe krwotoki z nosa zostały zbywane komentarzem o „za wysokim ciśnieniu”, mimo że tłumaczyłam, iż moje ciśnienie zawsze było w normie. Czułam się zlekceważona i zignorowana. Uważam, że takie podejście nie powinno mieć miejsca w zawodzie medycznym. Zmarnowany czas i nerwy. Żałuję, że nie sprawdziłam wcześniej opinii o tej Pani: https://www.rankinglekarzy.pl/barbara-dembinska/warszawa-23654 . Na plus: obsługa recepcji – perfekcyjna. Pracownicy byli życzliwi, profesjonalni i pomocni. Szkoda, że nie można tego samego powiedzieć o lekarce.
Zdjęcia
Opinie
-
Adriana Krzemińska ★☆☆☆☆
-
Gosia Nierodzinska ★★★★★
Bardzo polecam wybór położnej Sandry Wichowskiej. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła wrażliwość, którą otacza młode mamy i ich dzieci to ogromna pomoc w pierwszych tygodniach macierzyństwa. Pani Sandra pomogła nam skutecznie zapobiec kolkom u noworodka, udzielając konkretnych i sprawdzonych wskazówek. Gdy pojawiły się problemy z laktacją i zablokowane kanaliki mleczne, jej szybka reakcja i trafne zalecenia pomogły uniknąć poważniejszych komplikacji. Doceniam również rzetelne i wyważone informacje, jakie przekazała mi na temat szczepień oraz ogólnej opieki nad noworodkiem – bez oceniania, za to z empatią i spokojem, którego tak bardzo wtedy potrzebowałam. Pani Sandra łączy ogromną wiedzę z pasją do swojej pracy i autentyczną troską o potrzeby mamy i dziecka. Dzięki niej poczułam się pewniej i spokojniej w nowej roli. Zdecydowanie polecam każdej świeżo upieczonej mamie spotkanie z taką położną!
-
Marta Kisielewicz ★★★★★
Zacznę od rehabilitacji w przychodni. Dzięki fantastycznej, fachowej i profesjonalnej opiece, mój prawy nadgarstek po bardzo skomplikowanym złamaniu i mocno ograniczonym zakresie ruchu odzyskał pełną sprawność. Świetna opieka, fachowa wiedza i doświadczenie fizjoterapeutów i rehabilitantów, różnorodność dostępnych zabiegów, krótkie terminy na NFZ, bardzo polecam. Dodam jeszcze, że osoby pracujące w tej części poradni bardzo chętnie i dokładnie odpowiadały na wszystkie moje pytania, wyjaśniały zasady działania sprzętów, wpływu na organizm itp. A teraz o przychodni. Przychodnie znam od 2013 roku. Na początku sporo korzystałam głównie z opieki pediatrycznej i laboratorium. I tu nigdy nie spotkałam się z sytuacją, że nie było terminu wizyty, nawet między pacjentami miałam możliwość być przyjęta z chorym dzieckiem. Laboratorium z tak delikatnymi paniami pielęgniarkami nie spotkałam chyba nigdzie!!!!!! Również w przypadku pobierania krwi u dzieci te Panie są Mistrzami. Jeśli chodzi i opiekę dla dorosłych to jest fachowa opieka, krótkie terminy. Neurolog to również fantastyczny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Opieka ginekologiczna również fachowa. Z tego, co wiem ruszyła właśnie szkoła rodzenia w przychodni i jestem pewna, że profesjonalizmem pani Sandry ta szkoła będzie najlepsza w okolicy. Panie w rejestracji zawsze z ogromną cierpliwością i zrozumieniem pomagają w znalezieniu dogodnego terminu wizyty. Nigdy nie miałam trudności z zarezerwowaniem terminu wizyty do internisty i tu też Lekarze z powołania, z sercem i empatią w stosunku do chorych. A apteka obok to farmaceuci, którzy traktują klientów ze zrozumieniem i cierpliwością, zawsze doradzą lub po prostu po ludzku porozmawiają. Bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę.
-
Katarzyna Boniecka ★☆☆☆☆
Zadzwonili kilka godzin przed wizytą, że laryngologa nie ma i mam odwołaną wizytę, podobno przez chorobę lekarza. Pani dzwoniąca lekceważąco odpowiedziała na moje pytania, "że raz się jest chorym, raz się jest zdrowym, no trudno". Gdy spytałam czy jest sens dzwonić do nich wcześniej przed wizytą aby potwierdzić czy na pewno się odbędzie, Pani odłożyła słuchawkę bez "do widzenia" i bez udzielenia odpowiedzi. Bardzo nie polecam.
-
Krystian Łęcki ★☆☆☆☆
Na drzwiach jest napisane czynne 7.30 - 18.00 tymczasem pani władczyni przychodni przychodzi 7.45 i już na wejściu ma pretensje : za czym kolejka ta stoi? Rozumiem kontrakt nfz, mała pańszczyzna... Jak tu mieć szacunek do służby zdrowia?
-
G a r m o n b o z i a ★☆☆☆☆
Opinia bazuje na kontaktach z jednym lekarzem. Niestety, ale żeby uzyskać od niego jakiekolwiek skierowanie czy cokolwiek innego, trzeba najpierw przejść długą dyskusję na argumenty, a po co, a na co, a dlaczego jest mi to potrzebne, itp. Przecież jest Pani/Pan zdrowy... Bolą oczy? Proszę mniej pracować przy komputerze. Bóle mięśni/głowy? Proszę wziąć paracetamol, itd. Będąc prywatnie gdzie indziej, bez problemu skierowanie - jak się u specjalisty okazało, bardzo potrzebne! Rozumiem, że jak się nie jest Polakiem, to trzeba uważać, ale nie kosztem pacjentów! W wolnej chwili zmieniam lekarza i przychodnię...
-
jan kowalski ★☆☆☆☆
Nie polecam, zawsze jest problem żeby dostać się do lekarza, nawet pediatry. Zapisy na zwykłą kontrolę po chorobie są na 2 połowę kwietnia, a jeżeli jest to dziecko chore to muszę przyjść z samego rana i SPRÓBOWAĆ zapisać dziecko, ponieważ nie wiadomo czy będą miejsca. Wypisałem dziecko z tej placówki i sam zamierzam ją zmienić. Tu gdzie teraz jest moje dziecko zapisane, nigdy nie usłyszałem że moje dziecko nie będzie przyjęte nawet z gorączką, bo albo nie ma miejsc, albo pediatry.
-
Ania Ligaj ★☆☆☆☆
Ocena w skali od 1 do 10, daję minus 5. Byłam w ośrodku zdrowia przy ul. Peronowej w Brwinowie pierwszy raz. Nie udało mi się wejść do gabinetu bo lekarz odwołał wizytę. Ok. Rozumiem. Nie pojęte dla mnie jest tylko fakt, że w dzisiejszych czasach nie zadzwonić i powiadomić pacjenta o odwołaniu wizyty. Wizyta jest w godzinach mojej pracy. W związku z tym zwalnianiam się z pracy i pędzę do lekarza. I co się okazuje: wizyta odwołana - a oto co usłyszałam od Pań w rejestracji: Dzwoniły do wszystkich. Okazało się że do mnie nie zadzwoniły. No to kolejny argument że nie dałam skierowania, a osobiście 2 dni po zapisie telefonicznym skierowanie dowiozłam. Kolejny argument że podałam nie właściwy numer telefonu, okazało się że jest właściwy. I zdziwienie Pań w rejestracji dlaczego ja podnoszę głos, to winna lekarza że odwołał wizytę. Ale odwołanie wizyty do czyich naležy obowiązków? No i cóż.... we wtorek przyszły znów muszę się urwać z pracy, aby pójść do lekarza. W tym kraju aby się leczyć na NFZ trzeba mieć zdrowie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres N.Z.O.Z. Ośrodek Zdrowia?
N.Z.O.Z. Ośrodek Zdrowia znajduje się przy Peronowa 4, 05-840 Brwinów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do N.Z.O.Z. Ośrodek Zdrowia?
Można skontaktować się z N.Z.O.Z. Ośrodek Zdrowia pod numerem +48 227 296 361
Jak można dotrzeć do N.Z.O.Z. Ośrodek Zdrowia?
Do N.Z.O.Z. Ośrodek Zdrowia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku