Opinie

  1. Marcin Teodorczyk ★★★★★

    Odkryłem to miejsce dzisiaj podczas eksploracji ulicy Karmelickiej:) Cena adekwatna do jakości jedzenia. Jest to jedno z nielicznych miejsc w okolicy, gdzie można zjeść polski dobry obiad. Doceniajmy takie miejsca.

  2. Monika Mazurek ★★★★★

    Bardzo dobre i świeże obiady. Wnętrze skromne, ale czyste i wystarczające na szybki, smaczny i domowy obiad. Polecam to miejsce.

  3. Lukasz L ★★★★★

    Relatywnie niedrogie i smaczne obiady domowe. Nic dodac, nic ujac.

  1. Lukasz Lewczuk ★★★★★

    Relatywnie niedrogie i smaczne obiady domowe. Nic dodac, nic ujac.

  2. konika konwiak ★☆☆☆☆

    pierwszy raz i ostatni porcje jak dla dzieci w przedszkolu a cena 18.8zl, zupa na polowe pojemniczka za 5,2zl i zeby to jeszcze smakował a to jałowe jak w szpitalu ehhh ktoś kto to zachwala nie jadł widac dobrego jedzenia

  3. Jadwiga Tkacz ★★★★★

    Jedzenie pyszne. Świeże domowe i w przystępnej cenie. Panie, które tam pracują są super :) lokali nie za duży ale kameralny więc mała imprezkę też można zrobić. My będziemy robić chrzciny. Menu bardzo fajne. Polecam. My już p chrzcie. Słuchajcie naprawdę polecam. Pysznie, super ładnie i dużo. I cena bardzo przystępna

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Miro?

Bistro Miro znajduje się przy Karmelicka 19, 00-168 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Miro?

Można skontaktować się z Bistro Miro pod numerem +48 604 200 016

Jak można dotrzeć do Bistro Miro?

Do Bistro Miro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements