Odkryłem to miejsce dzisiaj podczas eksploracji ulicy Karmelickiej:) Cena adekwatna do jakości jedzenia. Jest to jedno z nielicznych miejsc w okolicy, gdzie można zjeść polski dobry obiad. Doceniajmy takie miejsca.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Teodorczyk ★★★★★
-
Monika Mazurek ★★★★★
Bardzo dobre i świeże obiady. Wnętrze skromne, ale czyste i wystarczające na szybki, smaczny i domowy obiad. Polecam to miejsce.
-
Lukasz L ★★★★★
Relatywnie niedrogie i smaczne obiady domowe. Nic dodac, nic ujac.
-
Lukasz Lewczuk ★★★★★
Relatywnie niedrogie i smaczne obiady domowe. Nic dodac, nic ujac.
-
konika konwiak ★☆☆☆☆
pierwszy raz i ostatni porcje jak dla dzieci w przedszkolu a cena 18.8zl, zupa na polowe pojemniczka za 5,2zl i zeby to jeszcze smakował a to jałowe jak w szpitalu ehhh ktoś kto to zachwala nie jadł widac dobrego jedzenia
-
Jadwiga Tkacz ★★★★★
Jedzenie pyszne. Świeże domowe i w przystępnej cenie. Panie, które tam pracują są super :) lokali nie za duży ale kameralny więc mała imprezkę też można zrobić. My będziemy robić chrzciny. Menu bardzo fajne. Polecam. My już p chrzcie. Słuchajcie naprawdę polecam. Pysznie, super ładnie i dużo. I cena bardzo przystępna
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Miro?
Bistro Miro znajduje się przy Karmelicka 19, 00-168 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Miro?
Można skontaktować się z Bistro Miro pod numerem +48 604 200 016
Jak można dotrzeć do Bistro Miro?
Do Bistro Miro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku