Niesympatyczna pani z RTG oburzona, że pacjentka na wózku nie może ustać przy aparacie. Prześwietlenia potrzebują też czasem osoby z dysfunkcją ruchu. Dwie gwiazdki za profesjonalne i kompetentne panie w recepcji.
Zdjęcia
Opinie
-
Barbara Grębowicz-Łukawska ★★☆☆☆
-
Gabi Kaniewska ★☆☆☆☆
Nie polecam tej przychodni. Nie szanują czasu pacjenta. Na prześwietlenia osoby umawiane są w tak krótkich odstępach czasu ze nie ma możliwości wykonać badania i odebrać płyty w wyznaczonym czasie. W dniu dzisiejszym miałam umówiona wizytę na prześwietne na 09:30. Po przyjściu na wyznaczoną godzinę byłam czwarta w kolejce, czekały jeszcze osoby z 09:05. Pacjenci z umówionych godzin przyjmowani są na przemiennie z osobami na Cito co dodatkowo wydłuża czas oczekiwania a pacjent nie jest o tym wcześniej informowany. Panie z recepcji rozkładają tylko ręce. Organizacyjnie ta przychodnia to dramat. Jak ktoś szanuje swój czas to niech omija ją szerokim łukiem
-
Klaudia Świątek ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam ortopedów i placówki. Brak szacunku i wiedzy ze strony lekarzy. Sytuacja rozpoczęła się od wizyty u jednego ortopedy i podaniem sterydu oraz prośbą o ponowne przyjście w momencie nie ustąpienia Bólu. Okazało się że nie ma miejsca na kolejną wizytę więc poszłam do drugiego lekarza. Drugi lekarz zdziwił się że nie mam ortezy i miał przepisać na nią receptę oraz kontynuować leczenie. W dniu kontroli okazało się że lekarz sobie wyszedł bo nikt nie odbierał telefonu. Czemu Panie z recepcji, będąc osobą już pełnoletnia nie potwierdziły danych i telefonu który był aktualny 10 lat temu ? Czemu lekarz przyjmujący PRYWATNIE wyszedł sobie nie czekając na pacjenta? Nikogo nie obchodziło że zostałam bez zwolnienia ani dalszego leczenia(wcześniejsze nie pomogło). Miałam czekać kolejny tydzień bo lekarz sobie wyszedł? Prosząc Panią z recepcji o wydruk karty dostałam informację że ona mi jej nie wydrukuje bo leczenie jest rozpoczęte i nie zakończone. Finalnie dostałam wydruk karty ale po dwóch tygodniach nie posiadam dalej recepty na orteze gdzie upominałam się niejednokrotnie i ciągle słyszałam że nie działa system. Płaci się pieniądze a zostaje się z niczym gdzie terminy do specjalistów nawet prywatnie są na miesiąc do przodu. Dodatkowo lekarz przyjmujący 3 h raz w tygodniu wychodzi sobie i ma w nosie dalsze losy pacjenta. Dodam jeszcze że żaden z lekarzy nie powiedział konkretnego schorzenia(dopiero wyczytałam to z karty) . Nie wspomnę już o opóźnieniach. Płaci się wysoką cenę za zostawienie na lodzie i szukaniu kolejnego lekarza.
-
Edward Wodnicki ★☆☆☆☆
Dzień Dobry chciałam się podzielić moimi negatywnymi doświadczeniami z Waszą lecznicą. W dniu 2 pażdziernika zostałam zapisana na gastroskopię prywatnie na dzień 25 pażdziernika na godz 8,30, nikt nie prosił mnie o pdanie nr telefonu . Stawiłam się przed wyznaczoną godz, a w rejestracji poinformowano mnie że gastroskopie były wykonywane w poprzednią sobotę, a nie dzisiaj ,pokazałam pani karteczkę którą otrzymałam przy zapisie z terminem i godziną , a pani powiedziała ze nie mogła się ze mną skontaktować i podała mi obcy numer telefonu. Nadmieniam że 2 dni wcześniej w tej lecznicy wykonywałam badanie USG. Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Pozdrawiam Ewa W.
-
Bartłomiej Trybulski ★☆☆☆☆
Jeśli ktoś tęskni za PRLem to powinien skorzystać z usług grodziskiej lecznicy. Umówiłem się do lekarza odpłatnie na konkretną godzinę. Pani w recepcji przekazała mi że jest pół godziny spóźnienia. Pacjentów którzy byli przede mną rozbawiło to bo im przekazano, że jest godzina opóźnienia a Pani która była pierwsza w kolejce powiedziała że opóźnienie jest bliskie dwóch godzin. Zapytałem w recepcji dlaczego telefonicznie nie informują pacjentów o takiej sytuacji. Usłyszałem tylko "my nie informujemy pacjentów o takich rzeczach". Kończąc dodam, że do wizyty nie doszło. Pozdrawiam.
-
Pawel ★☆☆☆☆
Panie w recepcji jak śnięte ryby, może nie leniwe ale energooszczędne,180 zł wizyta u neurologa p.Rudkowskiego lejącego na pacjenta zero badania głupie i nie na miejscu komentarze wizyta 4 minuty i następny do golenia.Po to idzie
-
Marcin Wojtkowski ★★★★☆
Lecznice oceniam pozytywnie. Z żona spodziewamy się pierwszego dziecka i na usg w innej przychodni przekazano nam kilka niepokojących informacji. Bardzo cieszymy się ze trafiliśmy na Pana Doktora który poświecił nam czas, uspokoił nas i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Bardzo się cieszymy że skierowaliśmy swoje kroki do tej lecznicy. Jedynie mały minus za brak możliwości płacenia kartą ale może z czasem się to zmieni.
-
Tomasz Brauła ★☆☆☆☆
Nie polecam. Raz umówiłem się na 14:50 a przy wizycie dowiaduje się, że miałem być o 13:30. Kolejny dzień na 13:30 miał być SMS i nie było. Mają straszny bałagan a przed gabinetami ciągle kłótnie i przepychanki bo wpuszczają pacjentów poza umówionym wizytami
-
Adriana Wołowska ★★★★★
Lekarze mili, uprzejmi. W rejestracji też Pani i Pan bardzo mili. Jak zdarzy się, że nie dodzwonię się od razu, bo jest duża kolejka, to zawsze sami oddzwaniają. Pani Maria Mazek (ginekolog) - świetny lekarz, bardzo miła, szczegółowa, kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia. Do tego cena wizyty bardzo przystępna. Serdecznie polecam Panią Mazek!
-
Joanna ★☆☆☆☆
Chciałabym ostrzec przyszłych pacjentów o nie korzystanie z usług Piotra Lesiuka (nie użyję słowa doktor, bo na to nie zasługuje). Przyjął pacjenta w starszym wieku z bólem nogi, raną o poważnym stanie i nawet nie obejrzał rany, nie zalecił lekarstwa tylko zaoferował prywatne zabiegi chirurgiczne! Oczywiście płatność gotówką i bez potwierdzenia odbytej wizyty. Pacjent po innej konsultacji otrzymał dokładne wytyczne i miesięczną kurację antybiotykową. Wstyd!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LECZNICA LIFE-MED?
LECZNICA LIFE-MED znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do LECZNICA LIFE-MED?
Można skontaktować się z LECZNICA LIFE-MED pod numerem +48 227 551 500
Jak można dotrzeć do LECZNICA LIFE-MED?
Do LECZNICA LIFE-MED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku