Wybraliśmy się na sobotni lunch do bistro Prażka, które oferuje polskie specjały i zestawy obiadowe. Zamówiliśmy rosół, dwa kompoty, kotlet z piersi kurczaka z purée i marchewką z groszkiem oraz kotlet mielony z buraczkami i purée. Rosół był smaczny, dobrze doprawiony, a kotlet z kurczaka – poprawny, choć moim zdaniem trochę brakowało mu wyrazistości i przypraw. Za to kotlet mielony to po prostu poezja – delikatny, puszysty, świetnie doprawiony. Z przyjemnością wrócimy właśnie dla niego! Obsługa bardzo miła, z mega poczuciem humorem, a ceny jak najbardziej przyzwoite. Jedna uwaga to szkoda, że nie można wymieniać surówek w zestawach.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Wojnach ★★★★★
-
Weronika Krauze ★☆☆☆☆
Miejsce pomieści na pewno kilkanaście osób, sporo drewna, ciężkie krzesełka. Niestety, pan obsługujący nie chciał wymienić surówki na inną i cały czas pośpieszał, mimo że prosiłam o czas, a za nami nikogo nie było w kolejce. Buraczki były ciągnące się i nie wyglądały "świeżo". Jedzenie raczej średnie. Na pewno nie wrócę.
-
Julia W. ★★★★☆
Jedzenie bardzo smaczne, Pan z obsługi uprzejmy. Porcje niezbyt duże – żeby się najeść, warto zamówić zarówno zupę, jak i drugie danie. W weekendy bardzo duży ruch, ale bez długiego oczekiwania da się upolować stolik.
-
Dominik L ★★★★★
Byłem w Bistrze Prażka już trzy razy podczas pobytów w Warszawie i za każdym razem wychodziłem bardzo zadowolony. Jedzenie świeże, pyszne, przygotowywane od ręki. Menu jest niewielkie, ale dzięki temu masz pewność, że wszystko jest zawsze świeże i dopracowane. Potrawy świetnie doprawione, a ceny naprawdę jak sprzed kilku lat – trudno dziś znaleźć tak dobrą jakość w takiej cenie. Szczerze polecam każdemu, kto chce smacznie i uczciwie zjeść!
-
Michał Breś ★★★★★
W tym miejscu zjadłem jeden z najlepszych gulaszów w życiu - zawstydzający nawet te, które można kupić w Budapeszcie. Ekspresowo podany, przez przesympatycznego pana stojącego za kasą (właściciel?). Oj, będę tu wracał! ❤️
-
Małgorzata Leszczuk ★★★★★
Bardzo rodzinne i przyjemne miejsce. Ceny przystępne. Obiady nam smakowały :) kompot petarda.
-
Marcin Tomczuk ★★★★★
Nie można inaczej zacząć niż chwaląc przemiłego Pana na barze (właściciela?), tworzy super klimat który dopełniony jest smakiem dań jakie tutaj serwują. Polecam wpaść na obiad i samemu ocenić, jeśli chodzi o ceny są bardzo przystępne jak na Warszawę. Chłodnik 12 zł, kompot 6
-
Marek Zając ★★★★★
Super jedzenie 2 daniowy obiad dla trzech osób z kompotem za jedyne 113zl. Żurek przepyszny. Placki ziemniaczane z gulaszem i surowka za 21 zl bardzo smaczne i chrupiące. Mielony z super buraczkami i ziemniakami. Gorąco polecam. Bardzo miły Pan na barze
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Prażka Bistro?
Prażka Bistro znajduje się przy Jagiellońska 12, Praga-Północ, 03-721 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Prażka Bistro?
Można skontaktować się z Prażka Bistro pod numerem +48 573 321 945
Jak można dotrzeć do Prażka Bistro?
Do Prażka Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku