Opinie

  1. Karol Żuradzki ★☆☆☆☆

    Korzystałem z oferty Bistro Cafe na stacjach Orlen wiele razy i zawsze ceniłem sobie świeżość i jakość przygotowanych produktów. Dzisiaj niestety bardzo się zawiodłem. Otrzymałem na wynos produkty, które nie były przygotowane na świeżo, tylko wyjęte z witryny chłodniczej i zapakowane na wynos. Ponieważ ufałem, że Orlen ma takie samo podejście na wszystkich stacjach, to nie sprawdziłem produktów przed dotarciem do domu. Tam okazało, że wszystkie kanapki są twarde, mufiiny nawet nie były podgrzane, a pizza również jest mega twarda, pomimo podgrzania. Wróciłem na stację, oczekując przygotowania wszystkiego na świeżo, ale Pan stwierdził, że może mi zwrócić pieniądze, bo bułki się rozmrazaja. Poza tym to jest stacja benzynowa, a nie jakiś bar - tak stwierdził. Podsumowując, nie polecam wizyty na tej stacji. Bardzo słaba obsługa i produkty fatalnej jakości.

  2. igor j ★★☆☆☆

    No cóż.. to jednak tylko stacja benzynowa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Stop Cafe Bistro?

Do Stop Cafe Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements