Całkiem smaczne jedzenie. Pomidorowa mogłaby być bardziej wyraźna w smaku w znaczeniu kwaśności przełamanej słodkim. Brakowało również śmietany i koperku do pospania . Mielony był z dużą ilością czosnku co nie każdy lubi , ale proporcja bułki do mięsa super . Buraczki szczerze wolę żeby były starte na małym sitku . Wszystko było świeże i szybko podane . Zapewne wpadnę spróbować innych dań . Co do cen uważam że są nieco za drogie 12 PLN za zupę i 38 PLN za danie główne w barze mlecznym to mimo wszystko spora cena .
Zdjęcia
Opinie
-
Roman Janiszewski ★★★★☆
-
Jarek Zegarek ★★★★★
Jestem tam regularnie od ponad 4 lat, posiłki są zawsze świeże, kuchnia i tradycyjna i wege, Zawsze smaczna i różnorodna. Miłe panie w obsłudze, dobre ceny. Życzyłbym sobie więcej takich miejsc. Polecam całym sercem.
-
Paulina Karubin ★★★☆☆
Po latach przychodzenia ze znajomymi na obiad dzis sie zraziłam, Przyszłam 10.52 z zapytaniem czy jest możliwość zjesc zupe ;) Tak wiem ze bylo 8 min do otwarcia. Ale otwarte drzwi i stoliki przed bistro sugerowały ze mogla bym poczekać w środku ( dzis trochę zimno ) Po ignoranckiej reakcji pracownika na moje uprzejme zapytanie opuściłam bistro z posmakiem goryczy. U nas w Polace w zimne dni na posiłek zamówiony w barze czy restauracji mozna poczekać w środku nawet jezeli do otwarcia pozostało kilka minut. Z rozgoryczeniem zawiedziona klientka. Ps. - jedzenie polecam bardzo smaczne ;)
-
Konrad Muc ★★★★★
Polecam. Bardzo przystępne ceny. Smaczne jedzenie. Dania dla dzieci. Zawsze fajny wybór. Sporo miejsca (nie jest to jakaś 'klitka' mimo że z zewnątrz może tak wyglądać;) ). Super.
-
Kacper Bednarczyk ★★★★☆
Jedzenie poprawne, domowe. Zestaw obiadowy składający się z rosołu i kotleta schabowego okej. Kotlet dobry, duży, sycący, świeże surówki, bardzo dobre kopytka. Rosół nie przypadł mi do gustu - nie było w nim czuć wyrazistego smaku,rozwodniony, a przede wszystkim był wołowy (?). Lokal czysty, bez problemu można było znaleźć miejsce.
-
Tomasz Romanowski ★★☆☆☆
Przez długi czas omijałem to miejsce. Zaglądałem, patrzyłem na menu i wychodziłem. Ostatnio postanowiłem jednak sprawdzić organoleptyczne i kilka razy wpadłem i zjadłem. Jedzenie 3/10, po prostu słabe i jako smaczne, nijakie. Nie jem mięsa i mam wrażenie, że jedzenie dla takich osób robione jest na siłę, aby było cokolwiek. Niemal codziennie kotlety, jaglane, bulgurowe, sojowe, ryżowe, ziemniaczane, jajeczne itp. Litości, wegetarianie wcale nie muszą jeść kotletów, ja praktycznie nigdy wcześniej ich nie jadłem. Na początku mnie to wkurzało, ale teraz tylko smuci, bo mieszkam niedaleko i jadł bym dużo częściej, gdyby było inaczej. A czy można inaczej, oczywiście! Proszę spojrzeć na menu Bar Bistro "Po sąsiedzku" na Ochocie. Tłum ludzi codziennie. Jedzenie jest przepyszne.
-
Kowal Faza ★★★★★
Przejazdem na Ursynowie wstąpiłem na obiad. Danie dnia (kurczak curry, ryż, surówki i fasolowa:) ) Całość naprawdę smaczna. Zupa bardzo duża porcja i nie była to woda z kostką rosołową. Dobry obiad w przystępnej cenie.
-
Beti beti ★★☆☆☆
Rozumiem podwyżkę cen .... Lecz nie rozumiem sprzedaży kotleta schabowego tak rozbitetego na cienka podeszwa .Na moje pytanie ,,dlaczego kotlet jest rozbity tak cienko - Pani odpowiedziała ,,bo ja taki lubię " Dodała, iż powinnam przy składaniu, zamówienia poprosić o grubszy. Fatalna odpowiedź i podejście. Załączam foto C.D W grudniu był prawidłowej grubości a wielkość taka sama jak w styczniu !!! To nie klient ma pytać tylko Państwo jak zmieniacie gramaturę towaru. Proszę nie kłamać, iż taki był wcześniej
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro KEN?
Bistro KEN znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro KEN?
Można skontaktować się z Bistro KEN pod numerem +48 730 260 261
Jak można dotrzeć do Bistro KEN?
Do Bistro KEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku