Pragnę złożyć serdeczne podziękowania całemu personelowi Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Wilmed, a w szczególności Panu doktorowi Piotrowi Ciszewskiemu, pod którego pieczą pozostawałam i który otoczył mnie wspaniałą opieką już od pierwszych chwil, był niezwykle taktyczny, empatyczny i profesjonalny. Bez Was nie dałabym rady wrócić do zdrowia. Okazane wsparcie i cierpliwość zmniejszyły dyskomfort i stres związany z zabiegiem. Jestem szczególnie szczęśliwa i wzruszona. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Zdjęcia
Opinie
-
xl aa ★★★★★
-
B A ★☆☆☆☆
Praca recepcji/rejestracji jest wizytówką pracy całej kliniki. Nie mam pozytywnego doświadczenia w kwestii kontaktu z rejestracją. Na stronie internetowej kliniki są zakładki z dolegliwościami, które leczy klinika, tam też widnieją nazwiska lekarzy odbopwiedzialnych za ten obszar. Zadzwoniłem, żeby umówić się z konkretnym lekarzem, po czym pani w rejestracji zaczęła wypytywać mnie o sytuację zdrowotną. Rozumiem, że rejestracja zajmuje się rejestracją, a nie teleporadami... Po czym powiedziałem, że o sytuacji zdrowotnej wolę dyskutować z lekarzem, pani powiedziała, że "ona jednak chce wiedzieć". Po osobach pracujących na tak odpowiedzialnym stanowisku, spodziewałbym się przynajmniej podstawowej dozy empatii i zrozumienia. Widzę, że na wiele opinii klinika odpowiada "że ciężko się odnieść, bo ktoś nie jest ich pacjentem". I zgadzam się, pewnie ciężko się do tego odnieść, bo nie jestem Państwa pacjentem i nie będę, a operację za 20+ tysięcy złotych wykonam w innej klinice, bo nawet nie daliście mi Państwo umówić się na wizytę z lekarzem, za którą i tak bym zapłacił. Gratuluję.
-
Iga Jurczak ★★★★★
Wspaniała klinika, wyjątkowa i unikatowa. Najlepsza! Każda wizyta, czy pierwsza, czy kolejna, jest szczególna i wartościowa, na której Personel daje nie 100% a 300% z siebie. Mają nadzwyczajne podejście do pacjenta, każdy wyjdzie stamtąd zadowolony. Klinika jest bardzo godna polecenia!
-
Bartek K ★★★★★
Polecam, zaczynając od miłych pań na recepcji które cierpliwie odpowiadały na wszelkie pytania i wątpliwości co do operacji, (pozdrawiam panią Martę :) ) przechodząc do dr wawrzyniwskiego który cierpliwie serdecznie wytłumaczył na czym polega sama operacja, po operacji też zadbał o wyjaśnienia i uwagi co i jak robić po niej, pan anestozjolog bardzo serdeczny ciepły miły człowiek, podobnie wszystko wytłumaczył a w czasie operacji i przed nią podczas znieczulenia, mówił co robi i co się dzieje, kończąc na kochanych pielegniarkach, pani która świetnie poradziła sobie z moimi dziwnymi żyłami, pani która doglądała czy żyje i podała mi dobrą zupę, była bardzo cierpliwa, serdeczna i opiekuńcza. To wszystko bardzo pomogło mi na spokojnie przejść moją pierwszą operacje która pamiętam w życiu. Cały zespół się do tego przyczynił, jesteście super. Dziękuję. Co do samej operacji, ja miałem na przepuklinę.. To jednodniowa wizyta nie bierzcie dużo rzeczy, wystarczy to w czym przyszliście i książka. Najgorsze jest kiedy schodzi znieczulenie nie walczyć z tym, samo zejdzie potrzebny czas. Kilka godzin.. Kończąc - ogromnie polecam klinikę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Wilmed?
Przychodnia Wilmed znajduje się przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a, Wilanów, 02-954 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Wilmed?
Można skontaktować się z Przychodnia Wilmed pod numerem +48 226 519 861
Jak można dotrzeć do Przychodnia Wilmed?
Do Przychodnia Wilmed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku