Miejsce jak najbardziej klimatyczne, chociaż ciasno. Natomiast do teraz wciąż nie wiem dlaczego wejście kosztowało mnie i moich znajomych 100 zł za osobę
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksander Roj ★★★☆☆
-
Ksenia Holko ★☆☆☆☆
Nie podoba mi się, że przy wejściu do baru trzeba stać w długiej kolejce, podczas gdy ochrona wpuszcza znajomych poza kolejnością. Kiedy podeszłam do ochroniarza i zapytałam, dlaczego przepuszcza osoby, które stały za mną, usłyszałam, że mają rezerwację — podczas gdy te osoby same skomentowały, że nawet o żadnej rezerwacji nie wiedziały. Takie zachowanie jest nieprofesjonalne i psuje cały odbiór miejsca. W lokalu tego poziomu oczekuje się równego traktowania wszystkich gości, a nie selekcji według „znajomości” czy improwizowanych wymówek.
-
Adam Grabara ★★★☆☆
Miejsce ciekawe, trafiliśmy na koncert więc wpuszczali tylko z wejściówkami. Śpiewała fajna babeczka, ale potem puścili strasznie głośną muzę, taneczną. Koleś walił na perkusji jak szalony i trza się było zmywać. Drinki ciekawe ale drogie...
-
Adrianna Chamera ★★☆☆☆
Do odwiedzenia tego miejsca zachęciły mnie pozytywne opinie i liczne polecenia. Sama natomiast dość mocno się rozczarowałam. Sam klimat jest cudowny, muzyka na żywo tworzy niepowtarzalną atmosferę, a do tego wystrój jest bardzo elegancki. Ale to by było na tyle. Drinki są tutaj bardzo drogie i do tego niezbyt dobrze wykonane. Za Aperol Spritz zapłaciłam 39 zł i nigdy w życiu nie piłam tak rozwodnionego i wypełnionego lodem drinka. Koktajle autorskie też bez szału. Za tę cenę oczekiwałabym jednak czegoś więcej. Podsumowując, miłe doświadczenie z muzyką i nastrojem, ale na pewno nie wrócę tu kolejny raz.
-
zuzanna Wesołowska ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa pozbawiona klasy, argancka, chamska, pretensjonalna. Klient lub GOŚĆ, jak nazywała nas Pani Natalia-kelnerka powinien czuć się ugoszczonym, przyjęty z uśmiechem a jego prośby powinny być spełnione aby czuł się komfortowo. Niestety Pani Natalia od samego początku była bardzo niemiła. Na sam koniec kiedy rozliczałam rachunek i zwróciłam jej uwagę, żeby był odrobine milsza, zawołała ochroniarza, korty mnie obrażał. Drwił ze mnie. Nie wyobrażam sobie takie traktowania klienta czy gościa jak macie w zwyczaju nazywać osoby Was odwiedzające. Oczywiście moja opinia jest niewiele znacząca dla Waszego miejsca, posiadacie wiele klientów którzy chcą poczuc się szpanersko odwiedzajac Wasz klub i bez względu na wszystko odwiedza Was kolejny raz. Natomiast obsługa z tym poziomem nie powinna pracować w takim Lokalu. Żenada
-
Karolina Ferfet ★★★★☆
Klimat fajny, może jak dla mnie ciut za bogato, ale miło czasem poczuć się jak w Dynastii :D Obsługa ogarnięta, reaguje na każde mrugnięcie, ale nie rekomenduje żadnych drinków, nie pyta o preferencje, nie informuje o wielkości drinków, a tej w menu również nie ma, a potem się dziwię, że za tę samą cenę mam 3x mniej napoju. Ah! I dostałam ciepłą colę... Ceny z kosmosu, mogłyby być przyjaźniejsze, zwłaszcza za te maciupeńkie drinki i zwłaszcza, że wstęp kosztuje 20pln kiedy jest live music.
-
edward pabian ★★★★★
Bardzo fajny lokal z muzyką na żywo super miejsce polecam
-
Agnieszka Wojsznis ★★★★★
Cudowne miejsce na spędzenie wieczoru nawet w środku tygodnia. Piękne wnętrze, super koncerty na żywo. Świetna obsługa, smaczne przekąski, duży wybór win. Polecam !;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piano Bar Warsaw?
Piano Bar Warsaw znajduje się przy Żelazna 51/53, Wola, 00-841 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piano Bar Warsaw?
Można skontaktować się z Piano Bar Warsaw pod numerem +48 533 444 888
Jak można dotrzeć do Piano Bar Warsaw?
Do Piano Bar Warsaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku