Chcę opisać nasze osobiste doświadczenie z dr Mirosławem Kiedrowskim, które było dla naszej rodziny bardzo trudne. Od początku leczenia choroby onkologicznej mieliśmy wrażenie, że według słów lekarza - nie ma już żadnych szans i praktycznie od pierwszych rozmów pojawiał się temat hospicjum. Było to dla nas skrajnie dołujące, szczególnie że oczekiwaliśmy podejścia nastawionego na pomoc i wsparcie. Z naszych rozmów z lekarzem wynikało również, że jest on przede wszystkim specjalistą medycyny paliatywnej, a nie onkologiem, co tylko pogłębiło nasze rozczarowanie jego sposobem prowadzenia leczenia naszego bliskiego. Najbardziej oburzyła nas jednak sytuacja, kiedy prosiliśmy o żywienie pozajelitowe, bo nasza bliska osoba nie była w stanie jeść. Według tego, co usłyszeliśmy, zamiast tego zaproponowano rodzinie środki uspokajające, a podanie żywienia miało być „zbyt kosztowne” dla szpitala. Dla nas, wobec człowieka, który całe życie pracował i płacił wysokie składki, było to absolutnie wstrząsające. Czuliśmy, że pacjent został pozostawiony w bardzo ciężkim stanie bez realnej pomocy. Według nas były podstawy, by kontynuować hospitalizację, ale jej odmówiono. To wszystko odebraliśmy jako brak ludzkiego podejścia - naprawdę tragiczne doświadczenie. Dopiero w Szpitalu Klinicznym na Banacha w Warszawie poczuliśmy, że pacjent jest traktowany jak człowiek. Tam odzyskaliśmy wiarę i nadzieję, dlatego osobom walczącym z chorobą onkologiczną zdecydowanie polecamy właśnie Banacha.
Zdjęcia
Opinie
-
Maria Kreatywna ★☆☆☆☆
-
M B ★☆☆☆☆
Szklana winda w budynku nie działałała przynajmniej dwa dni. W szczycie czekało na nią przynajmniej kilka osób na minutę. Mimo zwrócenia uwagi w rejestracji kartka o awarii nie została powieszona. Email do dyrekcji szpitala pozostał bez odpowiedzi (dyrekcja malpa cskmswia gov pl). Czekając w swojej kolejce pomogłem kilku nieświadomym osobom, robili to też inni. Personelowi takie sprawy nie przeszkadzają w pracy czy przy kawie.
-
TheMlotto ★★★★★
Przyjazny i uczynny personel. Zebyż to bylo normą...
-
Jerzy Boczek ★★★★★
Widać pozytywne nastawienie personelu choć praca bywa z róznymi pacjentami i pewnie często niełatwa. Jak mi mówila bardzo kompetentna doktor gdy wchodzi na oddzial szpitala od razu wie kim jest ordynator. Tutaj tez to widać.
-
urszula waliszewska ★★★★★
Mój Tata był ostatnio leczony w instytucie. Nie ustaje w zachwytach nad opieką jaką był tam otoczony. Dr Buczek-Orzechowska, pani Ania i pani Monika, panie pielęgniarki, zespół techników - wszyscy jako zespół okazali wielkie wsparcie, życzliwość i profesjonalne podejście do pacjenta.
-
Ania ★★★★★
Przy nieszczęściu, jakim jest choroba onkologiczna, leczenie w Centrum radioterapii na poziomie -1 było przyjemnością. Wszyscy tam pracujący, bez wyjątku, są przemili, przesympatyczni, z podejściem do pacjenta jak do człowieka a nie jak do przedmiotu. Zawsze z uśmiechem, z życzliwością, właściwi ludzie we właściwym miejscu. Dziękuję.
-
Agnieszka Radkowska ★★★★★
W placówce pracują prawdziwi profesjonaliści, poziom obsługi jak w prywatnej klinice. Uprzejmi, wyjaśniają wszelkie wątpliwości, pomagają w walce o zdrowie. Wyjątkowe miejsce.
-
JBi te. ★★★★★
Niezwykłe miejsce, jestem na radioterapii już 17 dzień i jestem zachwycona personelem na -1 poziomie, wszyscy niezwykle profesjonalni, życzliwi, z ogromnym zrozumieniem. Mam radioterapię na godzinę 8, niekiedy jak zależało mi aby wejść wcześniej, bo śpieszyłam się do pracy, z uśmiechem i z życzliwością mogłam przyjść wcześniej.Dzięki takim ludziom, człowiek zapomina w ogóle, że jest chory. Widać, że są to ludzie z powołania, oby więcej takich pracowników i wtedy człowiek znowu wierzy w państwową służbę zdrowia.A doktor Katarzyna Zięba również niezwykle empatyczna, świetna, bardzo życzliwa i oczywiście lekarz, który przywraca w wiarę w lekarzy.Dziękuję serdecznie.
-
Hanna Lorenc ★★★★★
Centrum Radioterapii C S K MSWiA w Warszawie jest nowoczesnym ośrodkiem leczniczym z najnowocześniejszym sprzętem medycznym oraz z absolutnie najbardziej profesjonalnym personelem. Mój 78- letni mąż, ze zdiagnozowanym rakiem stercza, w końcu listopada 2019 r. zgłosił się do Pana Dr n. med. Norberta Piotrkowicza, który rzeczowo i zrozumiale, z najwyższym profesjonalizmem i życzliwością objaśnił mojemu mężowi na czym polega podanie analogu i leczenie radykalną radioterapią. Dając nam nadzieję na pokonanie choroby, w tym trudnym dla nas okresie, Pan Doktor podniósł nas na duchu i pozwolił nam uwierzyć w potrzebę leczenia i skuteczność medycyny w walce nawet z najcięższą chorobą. Leczenie radykalną radioterapią zostało wdrożone w dniach od 20.02.2020 r. do 19.03.2020 r. Przyjeżdżając na zabiegi radioterapii do Centrum Radioterapii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, mój mąż był traktowany z dużym szacunkiem i empatią przez Absolutnie Cały Personel, a zabiegi były wykonywane z największą starannością i profesjonalizmem. Obecnie mój mąż czuje się dobrze, a wynik PSA z dnia 11.09.2020 r wynosi 0,064, co napawa nas optymizmem O Panu Doktorze Norbercie Piotrkowiczu szczerze możemy powiedzieć, że to doskonały lekarz i najwyższej klasy profesjonalista, a przy tym bardzo miły, ciepły i pełen empatii człowiek, a co najważniejsze niekwestionowany autorytet w dziedzinie onkologii i nowoczesnej radioterapii. Uważamy, że lekarze z Centrum Radioterapii C S K MSWiA w Warszawie, a także pozostały cały personel, to najwyższej klasy specjaliści i profesjonaliści, życzliwi dla pacjentów i godni najwyższego szacunku i polecenia, gdzie już na dzień dobry witają pacjentów sympatyczne, miłe i cierpliwe Panie w Rejestracji. Panu Doktorowi Norbertowi Piotrkowiczowi oraz Absolutnie Całemu Personelowi Centrum Radioterapii C S K MSWiA w Warszawie, bardzo serdecznie dziękujemy i gorąco Wszystkich pozdrawiamy. Z wyrazami najwyższego szacunku Janusz i Hanna Lorencowie.
-
Ryszard Słonina ★★★☆☆
Centrum Radioterapii jest nowoczesną placówką z najnowszym sprzętem. Panie w rejestracji miłe i uśmiechnięte, profesjonalnie podchodzą do swojej misji Podziękowanie dla dr.Norberta Piotrkowicza za zaangażowanie i serdeczną opiekę w leczeniu Zdecydowanie polecam tę placówkę Ryszard z Krakowa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Radioterapii CSKMSWiA?
Centrum Radioterapii CSKMSWiA znajduje się przy Wołoska 137, Mokotów, 02-634 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Radioterapii CSKMSWiA?
Można skontaktować się z Centrum Radioterapii CSKMSWiA pod numerem +48 477 222 030
Jak można dotrzeć do Centrum Radioterapii CSKMSWiA?
Do Centrum Radioterapii CSKMSWiA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku