Smacznie, czysto, z 35 zł porcja ok. Naprawdę warto, polecam! :)
Zdjęcia
Opinie
-
Harry Listerin ★★★★★
-
KaZiU SzPaKu ★★★★☆
Kebab jak to Kingu da się zjeść ale bez wyróżnienia jak by placek zmienili jak w nie których lokalach to myślę że by było lepiej .
-
Magdalena Adamska ★☆☆☆☆
NAJGORSZY KEBABJAKIEGO JADŁAM. Kanapka z falafelem rozmieknieta a pita surowa natomiast kanapka z halumi miała w sobie dwa kawałki sera na krzyż reszta ro była surówka. Oba były okropne i poszły do śmieci. Szkoda pieniędzy
-
Nicole Kotelukkk ★☆☆☆☆
Jeden facet gołymi rękoma robi to jedzenie. Sami odpowiedzcie sobie na ile jest prawdopodobne, że je tam myje przed przygotowaniem. Nie polecam.
-
Kacper Kazimierski ★★☆☆☆
Zamówiłem frytokebaba. Jeden z najgorszych kebabów jakiego jadłem od długiego czasu. Frytki bardzo słabej jakości, a surówka nie świeża. Pita mokra i bez smaku. Ostatni raz przychodzę w to miejsce
-
Sebastian Kowalczyk ★☆☆☆☆
Zamówiłem baraninę na ostrym bez surówki dostałem kurczaka z surówką Żeby tam było jeszcze trochę tego kurczaka ale nie. Prawie sama surówką z małymi elementami miesnymi. Poprawka. To nawet nie kurczak. Nie mam pojęcia co to
-
Maciek Dołębski ★★☆☆☆
Kula mocy średniej jakości, stosunek porcji do ceny bardzo przeciętny, można taniej zjeść w warszawie kebaba znacznie lepszej jakosci
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KEBAB KING?
KEBAB KING znajduje się przy Melchiora Wańkowicza 1, Ursynów, 02-789 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KEBAB KING?
Można skontaktować się z KEBAB KING pod numerem +48 223 163 737
Jak można dotrzeć do KEBAB KING?
Do KEBAB KING można dotrzeć, korzystając z poniższego linku