Opinie

  1. Harry Listerin ★★★★★

    Smacznie, czysto, z 35 zł porcja ok. Naprawdę warto, polecam! :)

  2. KaZiU SzPaKu ★★★★☆

    Kebab jak to Kingu da się zjeść ale bez wyróżnienia jak by placek zmienili jak w nie których lokalach to myślę że by było lepiej .

  3. Magdalena Adamska ★☆☆☆☆

    NAJGORSZY KEBABJAKIEGO JADŁAM. Kanapka z falafelem rozmieknieta a pita surowa natomiast kanapka z halumi miała w sobie dwa kawałki sera na krzyż reszta ro była surówka. Oba były okropne i poszły do śmieci. Szkoda pieniędzy

  1. Nicole Kotelukkk ★☆☆☆☆

    Jeden facet gołymi rękoma robi to jedzenie. Sami odpowiedzcie sobie na ile jest prawdopodobne, że je tam myje przed przygotowaniem. Nie polecam.

  2. Kacper Kazimierski ★★☆☆☆

    Zamówiłem frytokebaba. Jeden z najgorszych kebabów jakiego jadłem od długiego czasu. Frytki bardzo słabej jakości, a surówka nie świeża. Pita mokra i bez smaku. Ostatni raz przychodzę w to miejsce

  3. Sebastian Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Zamówiłem baraninę na ostrym bez surówki dostałem kurczaka z surówką Żeby tam było jeszcze trochę tego kurczaka ale nie. Prawie sama surówką z małymi elementami miesnymi. Poprawka. To nawet nie kurczak. Nie mam pojęcia co to

  1. Maciek Dołębski ★★☆☆☆

    Kula mocy średniej jakości, stosunek porcji do ceny bardzo przeciętny, można taniej zjeść w warszawie kebaba znacznie lepszej jakosci

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KEBAB KING?

KEBAB KING znajduje się przy Melchiora Wańkowicza 1, Ursynów, 02-789 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KEBAB KING?

Można skontaktować się z KEBAB KING pod numerem +48 223 163 737

Jak można dotrzeć do KEBAB KING?

Do KEBAB KING można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements