Bardzo lubię to miejsce — obsługa jest zawsze miła i pomocna. Owszem, czasem zdarzają się kolejki, ale nigdy nie trzeba czekać długo. Napoje są smaczne, a wybór naprawdę duży i w przystępnych cenach. Świetny bar, do którego chce się wracać!
Zdjęcia
Opinie
-
Darin ★★★★★
-
Jula Mich ★☆☆☆☆
Uważam, że miejsce to spory scam. W zestawie 4 szotów za 29 zł było jakieś 100 ml puree i 20 ml wódki. Alkohol nie był odmierzany, tylko lany „na oko”. Jako barmanka jestem w stanie ocenić jak długo powinien być lany alkohol aby otrzymać około 40 ml, i w tym przypadku alkohol lany był zdecydowanie zbyt krótko. Abstrahując od tego, w szotach po prostu nie było czuć w ogóle alkoholu, to było wyłącznie puree brzoskwiniowe. Jestem bardzo zawiedziona biorąc pod uwagę, że wybrałam to miejsce ze względu na dobre opinie.
-
Martyna Kowalska ★☆☆☆☆
Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby wrzucić na TikToka pokazowe przygotowanie mojito, ale gratuluję odwagi bo zamiast reklamy wyszedł materiał instruktażowy jak nie robić drinków. Mięta została zmiażdżona do tego stopnia że wyglądała jak sałatka po tygodniu w lodówce, cukru trzcinowego brak, a w szklance wylądowały gigantyczne kostki lodu idealne jeśli ktoś chce pić rozwodnioną limonkową wodę zamiast koktajlu.Jako barmanka z doświadczeniem aż bolało mnie patrzenie na coś takiego. Mojito to klasyk, elementarz barmański, a tu podano jego karykaturę. Najgorsze jednak nie jest to że ktoś zrobił źle drinka, tylko że za takie coś bierze się od klientów pieniądze i udaje że wszystko jest w porządku. Do tego zamiast przyjąć krytykę i wyciągnąć wnioski bar wyłącza komentarze bo nie pasują do wizerunku.Szczerze, to nie tylko rozczarowanie ale i brak szacunku do ludzi którzy płacą. Klient ma prawo oczekiwać minimum profesjonalizmu a nie eksperymentów w stylu jak zepsuć klasyka w trzech krokach. Jeżeli ktoś chce napić się prawdziwego mojito polecam kupić miętę i limonkę w sklepie i zrobić je w domu bo efekt będzie dziesięć razy lepszy niż to co serwują tutaj.
-
Aleksandra Budnik (AMBudnik) ★★★★★
Ceny shotów dość niskie jak na Wawe i jak na jakość, bo każdy z nich był naprawdę smaczny. Drineczek też wszedł jak woda. Mało miejsca jest w lokalu (na dole jest jeszcze salka ale też mała). Na dole też macie jednego pinballa. Jak weszliśmy dość wczesnym wieczorem to za nami weszła grupa ludzi która skutecznie zapchała cały lokal. W sobotę chyba powinna wieczorem tam siedzieć dwójka na barze. Jak jedna Pani ma nalewać każdego drinka/shota osobno a każdy ma 3+ składniki to wszystko trwa wieki. Chcieliśmy sobie zamówić więcej ale szło tak wolno, że poszliśmy w końcu dalej.
-
Kuba R. ★★★★★
Rewelacyjne miejsce dla osób lubiących dobrą muzykę i drineczki oraz pozytywne shoty. Barmani znają się na rzeczy jak nikt inny. My uwielbiamy tam B52. Zawsze smakują odlotowo i tak samo. Polecam szczerze. Oczywiście lokal przyjazny czworonogom. Niedługo znowu tam będziemy.
-
Patrycja Iwanicka ★★★★★
Najlepsze drinki w Warszawie, a dodatkowo przemiła obsługa :)
-
Jan Jankowski ★★★☆☆
Po co robić promocje,a gdy komuś o niej powiesz to nie respektują. Al obsługa mega miła więc mix feelings 50/50
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VIBE Shot / Beer?
VIBE Shot / Beer znajduje się przy Nowy Świat 22/28, 03-373 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do VIBE Shot / Beer?
Do VIBE Shot / Beer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku