Opinie

  1. Gabriela Kędzierska ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Kontakt z klientem to jakaś kpina. Otrzymałam nie to co zamawiałam, zaproponowałam rozwiązanie które zostało olane a jedyne co dostalam to informacje, że mam zwrócić. Dalej nie wiedząc co z produktem który zamawiałam. Po kilku dniach dzis postanowiłam tam zadzwonić bo wiadomości były olewane. Pan który odebrał to zwykły cham który nawet nie próbował rozwiązać problemu wrecz przeciwnie - rozłączał się. Kpina kpina i jeszcze raz kpina.

  2. Sylwester ★☆☆☆☆

    Strata czasu i pieniędzy, chciałem kupić jacuzzi za 2500zl, dzwoniłem o 12:00 czy jest dostępne i czy jest możliwość negocjacji ceny powiedzieli że jest na magazynie i możemy negocjować, ale żeby podjechać po 14 bo mają dużo paczek do wysyłki, przejechałem ponad 120 kilometrów żeby się dowiedzieć że towaru brak i oczywiście nie ma możliwości negocjacji. Obsługa nie miła olewają klientów, oby tak dalej.

  3. Adrian Adrian ★☆☆☆☆

    Tak wyglada sztandardowy produkt firmy BestWay po sezonie (czeka na śmieciarkę). Basen za ponad 1 tys złotych po sezonie się rozszczelnia i nie nadaje się do użytku. Przy zgłoszeniu reklamacje zarówno sklep jak i producent odrzucają ją mówiąc, że za dużo chloru było używane. Do tego popmpa papierowa którą daja do tego duzego zestawu nadaje się raczej do filtrowania akwarium z mieczykami. Zastanówcie sie czemu producent ma wyłączone komentarze, a te na sklepie pozytywne są nadawane przez konta z jednym czy dwoma postami..... Omijajcie szerokiem łukiem.

  1. Daniel Orłowski ★★★★★

    Wczoraj miałem wielka przyjemność dodzwonić się do firmy. Odebrał Pan, który wytłumaczył, podpowiedział, doradził z taką fachowością i cierpliwością, że życzę każdemu takiej obsługi, a przede wszystkim - takiego człowieka u siebie w zespole. Chylę czoła!

  2. Selbud Sp. zo.o. ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony i pomocna obsługa polecam

  3. Rafal Kroczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam , właśnie teraz zobaczyłem jak wielu jest kupujących którzy nie są zadowoleni z działań tej firmy. Przykro ze musiałem się o tym przekonać po zakupie.

  1. Maciej Wiencław ★★★★★

    Bardzo przyjazna i profesjonalna obsługa. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

  2. Renata Zakrzewska ★☆☆☆☆

    Moja opinia została skomentowana przez sprzedawcę i chyba mnie pomylili z kimś innym, pewnie mają dużo reklamacji i nie wiedzą do kogo kierują odpowiedź, uważam że są bardzo nie uczciwi i nie polecam. w Miła obsługa tylko w momencie zakupu, niestety jeśli chodzi o reklamacje to już tak nie jest, wymyślają dziwne powody aby nie uznać reklamacji, jeśli mają towar słaby jskościowo to powinni o tym informować przed zakupem, że jest jednorazowy w użytkowaniu, NIE POLECAM!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BASENY OGRODOWE INTEX I BESTWAY?

BASENY OGRODOWE INTEX I BESTWAY znajduje się przy Stanisława Bodycha 37A, 05-816 Michałowice, Polska

Jaki jest numer telefonu do BASENY OGRODOWE INTEX I BESTWAY?

Można skontaktować się z BASENY OGRODOWE INTEX I BESTWAY pod numerem +48 608 212 213

Jak można dotrzeć do BASENY OGRODOWE INTEX I BESTWAY?

Do BASENY OGRODOWE INTEX I BESTWAY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements