Opinie

  1. Patryk Śliczyński ★★★★★

    To miejsce to prawdziwe pozytywne zaskoczenie! Burgery są przepyszne, składniki świeże, ceny naprawdę przystępne, a klimat przytulny. Warto zajrzeć – nie dajcie się zniechęcić lokalizacją, bo smak i pozytywna energia właściciela wszystko wynagradza!

  2. Kamil Danilak ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, od wejścia czuć niepowtarzalny klimat. Przywitał nas właściciel, z pasją opowiadał o potrawach, sposobie marynowania miesa czy przyrządzania sosów. A potrawy absolutnie obłędne, najlepsze frytki z batatow, burgery czysta poezja, mięso delikatne, idealnie doprawione, dodatki dobrane w punkt by podkreślały smak burgera, komponując sie z nim w niepowtarzalna całość. Zdecydowanie najlepsze burgery jakie jadłem w życiu, samo miejsce schowane w urzedzie/starym biurowcu. Wielokrotnie przejeżdżałem obok i nie miałem pojęcia, ze w środku jest gastronomiczna perełka na mapie Warszawy

  3. Maja ★★★★★

    Wow! To nie było dobre... To było PRZEPYSZNE! Jestem stałą bywalczynią przeróżnych burgerowni na terenie całej Polski i Lucky Burger jest zdecydowanie najlepszą opcją ze wszystkich. Burger był fenomenalny w smaku, mięso wysokiej jakości idealnie komponowało się z resztą składników. Frytki z batatów próbuje w każdej restauracji w której są dostępne i znów te w Lucky Burger są najsmaczniejsze i nie równają się nawet z restauracjami specjalizującymi się przygotowywaniem frytek. A sos był po prostu genialny. Spróbowałam dwóch burgerów: flagowego Lucky Bacon oraz Hawaii Ring i oba były ultra smaczne! Obsługa bardzo, bardzo miła! Gorąco polecam

  1. Marcin Em ★★★☆☆

    Lokal malutki i skrzętnie ukryty w podziemiach biurowca. Raczej nie ma szans trafić tam przypadkiem spacerując w okolicy (brak reklam, oznaczeń). Co do wystroju kwestia gustu... ale nie czułem się tam zbyt przytulnie. Co do konkretów: Hamburger Western Japan (44zł) i High Classic (36 zł) oba w zestawie z frytkami i colesławem. Porcja fryteczek malutka, ale smaczna. Hamburgery nie były złe, ale mięsa zdecydowanie za mało względem bułki. Burgerownia ma wysokie noty więc polecam samemu zweryfikować. Nie jest źle, ale nie wrócę.

  2. Justyna (Black_n_White) ★★★★★

    Naprawdę bardzo polecam. Burger serowy przepyszny. Idealne proporcje, bułka dobrze przypieczona i lekko chrupiąca, mięso soczyste i bardzo smaczne, a dodatki wyśmienicie komponują się z całą resztą. Burger o nazwie „Lucky Burger”(specjalność szefa) również bardzo smaczny, mięso soczyste, a bułka chrupiąca. Przepyszne frytki z batatów (nigdzie nie jadłam lepszych) chrupiące i lekko słodkie. Jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza burgerownia w której kiedykolwiek byłam. Pan z obsługi bardzo dba o klienta. Przyszłam z pieskiem i pan nawet zaproponował podanie wody i czegoś do jedzenia dla pieska. Bardzo miła obsługa. Frytek nie daliśmy rady zjeść ale pan zapakował na wynos. Jesli chodzi o dojazd i znalezienie Lucky Burger to jest to trochę skomplikowane, ponieważ burgerownia znajduje się w piwinicy dużego zielonego budynku przy ulicy Czereśniowej. Jest to budynek Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Do środka wchodzi się przez drzwi znajdujące się po prawej stronie budynku. Toaleta znajduje się w budynku (nie w burgerowni). Lucky Burger jest miejscem nowo otwartym więc jeszcze mało znanym w tych rejonach. Jest to mały ale przytulny lokal. Jeśli chodzi o parking to nie wiem czy można tam wjechać chyba parking jest na ulicy bardziej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lucky Burger?

Lucky Burger znajduje się przy Czereśniowa 98, Włochy, 02-456 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lucky Burger?

Można skontaktować się z Lucky Burger pod numerem +48 571 071 835

Jak można dotrzeć do Lucky Burger?

Do Lucky Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements