Opinie

  1. Mehmet ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na frytki - 20 min były nieposolone ,żeby dostać kiełbasę trzeba się upominać bo innaczej nie dadzą, bułka stara i średniej jakości najprawdopodobniej z biedronki najtańsza, obsługa nie miła pani w czarnych włosach taka chudsza wysoka i pan chamski. Kiełbasa była w miarę dobra, cena za pice (kole ) 10 zł to lekka prszesada w lokalu obok pepsi -7 zł.

  2. Michał Maniura ★★★★★

    za 20 złoty bardzo napakowana zapiekanka, burger firmowy w tej samej cenie również ogromny, ciasto w zapiekance troche miękkie lecz ilość dodatków w pełni nadrobiła

  3. Bo Tonieja ★★★★★

    Swojska kiełbasa, świetna, świeżutka pyszna bułka. Frytki dobre. Gofry zjadliwe, ale nienajlepsze. Bardzo miła obsługa. Płatność kartą. Ogrzewana "szklarnia" w zimie. Przez zimę czynne w weekendy.

  1. Arkitek 3 ★★☆☆☆

    2/5 Oczekiwanie na jedzenie bardzo długie Rozumiem kolejki, spory ruch ale 40 minut? Trochę średnio Zapiekanka „kozak” oraz „góralska” raczej nie powinny się tak nazywać, czuć tylko musztardę i tani ketchup, na zapiekance 3 plasterki salami, wylewający się sos o ze 2 oliwki Za 22 zł cena mocno śmieszna Jakość tych produktów przypomina budy ze stacji PKP Kiełbasa, kaszanka dobre

  2. Seba White ★★★★★

    Mega szacun za cierpliwość do takich klientek jak pani przed nami w kolejce, szczekającej do obsługi jak piesek "ile to ona się nie musiała nastać... " Po reakcji klientów znajdujących się przy stolikach widać że właściciele muszą być bardzo lubiani, a klienci ci nie byli w tym lokalu po raz pierwszy, bo wszyscy stanęli murem za obsługą, zazwyczaj zawsze jak jest jazda to każdy słucha, ale przyglądając się z boku jakby byli w kinie, a w tym przypadku wszyscy panią zaczęli jechać co ją chyba zagotowało podwójnie, aż nas zamurowało. My byliśmy tam pierwszy raz, fakt że trochę odstaliśmy w kolejce, ale jedzenie nam bardzo smakowało i na pewno wrócimy;

  3. Jan Kowalski ★★☆☆☆

    To tu być nie powinno. Nieporozumienie. Jedzenie ciepłe i to wszystko.

  1. Katarzyna Klim ★★★☆☆

    Piwko dobre, pan miły, ale higiena leży....za paznokciami przegląd tygodnia.

  2. Piotr Klęk ★★★★★

    Kiedy tylko jesteśmy na rowerach w weekend chętnie tu zaglądamy kiełbaski oraz piersi z kurczaka bardzo smaczne nigdy się tutaj nie zawiedlismy wszystko jest świeże i dobrze podane . Obsługa bardzo miła polecam wszystkim

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grill Bar Pogoria III?

Grill Bar Pogoria III znajduje się przy Pogoria 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grill Bar Pogoria III?

Można skontaktować się z Grill Bar Pogoria III pod numerem +48 606 878 113

Jak można dotrzeć do Grill Bar Pogoria III?

Do Grill Bar Pogoria III można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements