Czas oczekiwania na frytki - 20 min były nieposolone ,żeby dostać kiełbasę trzeba się upominać bo innaczej nie dadzą, bułka stara i średniej jakości najprawdopodobniej z biedronki najtańsza, obsługa nie miła pani w czarnych włosach taka chudsza wysoka i pan chamski. Kiełbasa była w miarę dobra, cena za pice (kole ) 10 zł to lekka prszesada w lokalu obok pepsi -7 zł.
Zdjęcia
Opinie
-
Mehmet ★☆☆☆☆
-
Michał Maniura ★★★★★
za 20 złoty bardzo napakowana zapiekanka, burger firmowy w tej samej cenie również ogromny, ciasto w zapiekance troche miękkie lecz ilość dodatków w pełni nadrobiła
-
Bo Tonieja ★★★★★
Swojska kiełbasa, świetna, świeżutka pyszna bułka. Frytki dobre. Gofry zjadliwe, ale nienajlepsze. Bardzo miła obsługa. Płatność kartą. Ogrzewana "szklarnia" w zimie. Przez zimę czynne w weekendy.
-
Arkitek 3 ★★☆☆☆
2/5 Oczekiwanie na jedzenie bardzo długie Rozumiem kolejki, spory ruch ale 40 minut? Trochę średnio Zapiekanka „kozak” oraz „góralska” raczej nie powinny się tak nazywać, czuć tylko musztardę i tani ketchup, na zapiekance 3 plasterki salami, wylewający się sos o ze 2 oliwki Za 22 zł cena mocno śmieszna Jakość tych produktów przypomina budy ze stacji PKP Kiełbasa, kaszanka dobre
-
Seba White ★★★★★
Mega szacun za cierpliwość do takich klientek jak pani przed nami w kolejce, szczekającej do obsługi jak piesek "ile to ona się nie musiała nastać... " Po reakcji klientów znajdujących się przy stolikach widać że właściciele muszą być bardzo lubiani, a klienci ci nie byli w tym lokalu po raz pierwszy, bo wszyscy stanęli murem za obsługą, zazwyczaj zawsze jak jest jazda to każdy słucha, ale przyglądając się z boku jakby byli w kinie, a w tym przypadku wszyscy panią zaczęli jechać co ją chyba zagotowało podwójnie, aż nas zamurowało. My byliśmy tam pierwszy raz, fakt że trochę odstaliśmy w kolejce, ale jedzenie nam bardzo smakowało i na pewno wrócimy;
-
Jan Kowalski ★★☆☆☆
To tu być nie powinno. Nieporozumienie. Jedzenie ciepłe i to wszystko.
-
Katarzyna Klim ★★★☆☆
Piwko dobre, pan miły, ale higiena leży....za paznokciami przegląd tygodnia.
-
Piotr Klęk ★★★★★
Kiedy tylko jesteśmy na rowerach w weekend chętnie tu zaglądamy kiełbaski oraz piersi z kurczaka bardzo smaczne nigdy się tutaj nie zawiedlismy wszystko jest świeże i dobrze podane . Obsługa bardzo miła polecam wszystkim
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Grill Bar Pogoria III?
Grill Bar Pogoria III znajduje się przy Pogoria 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Grill Bar Pogoria III?
Można skontaktować się z Grill Bar Pogoria III pod numerem +48 606 878 113
Jak można dotrzeć do Grill Bar Pogoria III?
Do Grill Bar Pogoria III można dotrzeć, korzystając z poniższego linku