Opinie

  1. Rafał Barszczewski ★★★★★

    Solidne porcje do tego bardzo smaczne, czego chcieć więcej. :) Bardzo często wracam.

  2. Łukasz Szczęsny ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, codziennie znajdziemy tu coś nowego w menu.

  3. Tomasz Sz (Tomas) ★★★★☆

    Jedzenie całkiem spoko, co jakiś czas można zajrzeć i spróbować czegoś nowego.

  1. Ilona astrall ★★★★★

    Prawdziwe domowe jedzenie w przystępnych cenach. Spory wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Marchewka i buraki na ciepło przepyszne, mięsa (schab, karkówka, klopsy, udko kurczaka) bardzo dobrze przyprawione, do wyboru zawsze pure ziemniaczane, kasza, ryż. Naprawdę wiele możliwości skomponowania dania obiadowego. Jedzenie jest świeże i bez ulepszaczy, powodujących dolegliwości u osób z wrażliwym układem pokarmowym. Obsługa bardzo miła i sprawna.

  2. Mateusz Migut ★★★★☆

    Czasem specjalnie przyjeżdżam do Leroya (wszak do domu zawsze się coś przyda) żeby zjeść w tym bistro. Jedzenie bez szału, ale zestaw za 30 zł to naprawdę spoko sprawa. Gdyby jeszcze kompocik w nim się pojawił, to już w ogóle byłoby super.

  3. Elżbieta Deska ★★★★★

    Polecam w 100%!!! Pyszne jedzenie. Przemiła i pomocna obsługa! Jedzenie świeże! Osobiście jadłam zupę kurkową- dawno tak smaczne nie jadlam. Szarlotka przepyszna!

  1. Subiektywna Ocena ★☆☆☆☆

    Kotlet schabowy to gumowa podeszwa. Za taką potrawę nie powinni brać pieniędzy. Obsługa polska miła i stara się. Ukraińska pozostawia wiele do życzenia. Okłamuje klienta i traktuje jak swołocz. Oczywiście nie jest to restauracja wysokiej klasy co nie zwalnia pracowników bistro z kultury i traktowania klientów jak klientów.

  2. Firma WIL-AR ★★★★★

    Pyszne jedzenie. Przemiła obsługa. Bogate menu. Z pewnością każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Polecamy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro 81?

Bistro 81 znajduje się przy Połczyńska 121, 01-303 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Bistro 81?

Do Bistro 81 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements