Solidne porcje do tego bardzo smaczne, czego chcieć więcej. :) Bardzo często wracam.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Barszczewski ★★★★★
-
Łukasz Szczęsny ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, codziennie znajdziemy tu coś nowego w menu.
-
Tomasz Sz (Tomas) ★★★★☆
Jedzenie całkiem spoko, co jakiś czas można zajrzeć i spróbować czegoś nowego.
-
Ilona astrall ★★★★★
Prawdziwe domowe jedzenie w przystępnych cenach. Spory wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Marchewka i buraki na ciepło przepyszne, mięsa (schab, karkówka, klopsy, udko kurczaka) bardzo dobrze przyprawione, do wyboru zawsze pure ziemniaczane, kasza, ryż. Naprawdę wiele możliwości skomponowania dania obiadowego. Jedzenie jest świeże i bez ulepszaczy, powodujących dolegliwości u osób z wrażliwym układem pokarmowym. Obsługa bardzo miła i sprawna.
-
Mateusz Migut ★★★★☆
Czasem specjalnie przyjeżdżam do Leroya (wszak do domu zawsze się coś przyda) żeby zjeść w tym bistro. Jedzenie bez szału, ale zestaw za 30 zł to naprawdę spoko sprawa. Gdyby jeszcze kompocik w nim się pojawił, to już w ogóle byłoby super.
-
Elżbieta Deska ★★★★★
Polecam w 100%!!! Pyszne jedzenie. Przemiła i pomocna obsługa! Jedzenie świeże! Osobiście jadłam zupę kurkową- dawno tak smaczne nie jadlam. Szarlotka przepyszna!
-
Subiektywna Ocena ★☆☆☆☆
Kotlet schabowy to gumowa podeszwa. Za taką potrawę nie powinni brać pieniędzy. Obsługa polska miła i stara się. Ukraińska pozostawia wiele do życzenia. Okłamuje klienta i traktuje jak swołocz. Oczywiście nie jest to restauracja wysokiej klasy co nie zwalnia pracowników bistro z kultury i traktowania klientów jak klientów.
-
Firma WIL-AR ★★★★★
Pyszne jedzenie. Przemiła obsługa. Bogate menu. Z pewnością każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Polecamy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro 81?
Bistro 81 znajduje się przy Połczyńska 121, 01-303 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Bistro 81?
Do Bistro 81 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku