Nie zawsze liczy się wielkość ale w tym przypadku był ogromny Dobry kebab, świeże dodatki, mięso dobrze przygotowane i wypieczone, polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna Szafarz ★★★★★
-
Edi ★☆☆☆☆
23 wrzesień 2025r. - szczerze, chyba najgorszy kebab jaki jadłem. Wszedłem przed przeczytaniem opini i to był błąd. Wszystkie najnowsze komentarze w punkt. Mięso nie wiadomo czy to mięso, kapusty mnóstwo, a po zjedzeniu przez dobrych parę godzin odbijanie się nim.... odradzam. Bleee...
-
Aleksandra Ozdoba ★★★★☆
Falafel bardzo smaczy i doprawiony, choć dodalabym więcej warzyw - wtedy byłoby idealnie. Wielkość porcji dań w tortilli jest na duży plus!
-
Grzegorz ★☆☆☆☆
Człowiek głodny więc sprawdził. Zamówiłem podwójnego. Nigdy tyle kapusznukowa nie zjadłem. Mięsa miało być 210g. Nie wiem czy 100 było. Ogólnie dramat, zgrzana kapusta i sosu delikatnie. Nie polecam
-
Marcin Marcin ★★☆☆☆
Szału nie ma. Mięsa mało, jakość średnia i mogłoby być czyściej bo stoły się kleją.
-
Damian Falak ★★★☆☆
Restauracja ma gdzieś co się zamawia Ciągły brak składników które są w standardzie zamówień takich jak Makaron Ryż Tylko frytki posiadają ja rozumiem ale to już jest kpina nie bez powodu jest wybór z czym chcemy mieć danie bo i tak restauracja da to co im pasuję a nie nam to samo z komentarzami do dań podejrzewam że jeśli nie chciał bym jakiegoś warzywa czy coś to ich by to nie obchodziło ostatni raz zamawiam fast-food z owej restauracji
-
Anna Sz ★★★★☆
Smaczny, poprawny kebab. Mięso soczyste, surówki świeże. Bardzo na plus sos sredni, dobra ostrość i smak. Mały minus że miejscami za mało i sucho. Ale ogólnie polecam. Obsługa szybka i smaczny kebsik.
-
Olaf Urbański ★☆☆☆☆
Big Roll kebab 28zł - długi, mała ilość mięsa, sama surówa, z najtańszych octowych tortilli. Był tak spłaszczony i sflaczały że dostawca nie wiedział jak go wyjąć z plecaka żeby się nie rozpadł. Baklawa 13 zł - 3 kawałeczki jak na zdjęciu...
-
marek wawszczak ★★★★★
Pandemia. Dzień kolejny. Zakażenia dziennie 13tys. Ostatnie dni przed zamknięciem dla klientów. Nie ukrywam że kupiony z polecenia kolegi z pracy (wołowy). Nastawienie mocno sceptyczne po przeczytaniu komentarzy/opinii z google. Kupione 4 szt 3 duże i jeden średni. Długość robi wrażenie. Dokładnie 1 łokieć. Średnica najmniejszego od konkurencji (czyli wielkość ok). Co do składu. Mięso równomiernie rozłożone na całej długości/ jeden plasterek. Mięso jak mięso. Leżało koło krowy ale smak wołowiny czuć (raczej rzadkość) ;). Konsystencja mięsa dobra. Nie wyschnięte na wiór, nie przypalone. To zaczynamy. Pierwszy kęs.... Hmm zdziwienie całej gromady. Słodki. Wniosek Ciasto słodkie trzeba głębiej wgryźć. I.... Dobre. Stosunek surówka (z kapusty na słodko ze śladową ilością ogórka i pomidora) mięso bardzo dobry. Kebab dobrze stonowany. Nie rzuca się na twarz samo mięso ani sama kapucha jak się zdarza czasem. Po mniej więcej połowie kapie sok z surówki (na zdjęciu czysty klarowny bez tłuszczu-dobrze bo nie lubię jak tłuste na palcach zostaje). Skończyłem. Dzieci jeszcze walczą. Jak widać mięsa jednak więcej niż jeden plasterek na całej długości - córka przyswoiła pitę ;) . Wnioski. Nie mogę zgodzić się że mięsa mało. Jest optymalnie. Jedynie co to wielkość. Po zjedzeniu całości mógłbym spokojnie zjeść jeszcze z1/3 takiego... Jak chcesz się więc najeść to trzeba kupić dużego i małego. Smacznego. Polecam. Ps ludzi nie było. Z zewnątrz raczej bieda. W środku czysto i przytulnie , hałas z ulicy nie dociera / można posiedzieć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kumpir & Kebab Warszawa Żoliborz Bielany?
Kumpir & Kebab Warszawa Żoliborz Bielany znajduje się przy Potocka 14, Żoliborz, 01-652 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kumpir & Kebab Warszawa Żoliborz Bielany?
Można skontaktować się z Kumpir & Kebab Warszawa Żoliborz Bielany pod numerem +48 796 511 707
Jak można dotrzeć do Kumpir & Kebab Warszawa Żoliborz Bielany?
Do Kumpir & Kebab Warszawa Żoliborz Bielany można dotrzeć, korzystając z poniższego linku