Super miejsce, byłam tam po raz pierwszy w strefie basenowej i moje pierwsze wrażenia są bardzo dobre. Pierwszy kontakt w recepcji super - panie bardzo miłe i przede wszystkim pomocne, otrzymałam potrzebne mi informacje i wsparcie. Taką samą opinię mam o personelu na basenie, atmosfera bardzo dobra na luzie. Czysto i przyjemnie. Polecam serdecznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Krystyna Terlecka ★★★★★
-
Agnes ★★★★☆
Jak na basen miejski - w porządku:) mili ratownicy i panie z obsługi. Mało osób przed południem w tygodniu:)
-
gonzo gonzales ★☆☆☆☆
Jak to jest możliwe że jest 18 maja wy nie macie żadnej informacji ani na stronie internetowej ani na tej na Facebooku o zmianach grafiku na najbliższe miesiące. Człowiek jedzie na basen żeby usłyszeć ze najbliższe wejście na basen jest za 3godziny,mówi to Pani koło której na tablicy korkowej wisi na ścianie stary grafik. Serio? przez 18 dni mają ciężko było wydrukować grafik i go zawiesić? do tego Panie mają czas żeby plotkować i rozmawiać o jakiś pierdolach a nie potrafią wydrukować kartki idealnie to pokazuje jak ten obiekt jest zarządzany przez ludzi bez kompetencji. szkoda że codziennie wrzucacie posty na stronę Facebookowa a nie potraficie zamieścić najważniejszej informacji dla ludzi. A ten obiekt chyba ma być dla ludzi a nie ciepłą posadką dla nierobów. Na małym basenie na 6 pryszniców 4 uszkodzone woda leci z pokrętła od regulacji wody a nie ze słuchawki. serio tak ciężko to naprawić ? następną rzeczą jest wieczny problem z wydawaniem reszty pieniędzy na recepcji w siłowni każda usługa u was kosztuje minimum 20 złotych a gdy człowiek płaci banknotem 50 złotowym słyszy ze nie macie jak wydać reszty. Wy tam sprzedajecie gumy czy swiadczycie usługi? na 5 razy 4 razy nie macie jak wydać. drzwi od wejścia na saunę otwierają się w stronę drzwi do szatni więc gdy człowiek wychodzi z szatni i ktoś w tym samym momencie z sauny następuje zderzenie. wy tam macie kogoś od napraw? czy funkcjonujecie na zasadzie niech ludzie użytkują aż się wszystko rozpadnie. nie dbacie o ten obiekt nic u was nie gra. Zamiast zająć się jakością usług które macie świadczyć jesteście grupa ludzi na ciepłych posadkach. Wasz poziom idealnie odzwierciedla poziom tego miasta.
-
Karolina Rusin ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka za samo istnienie, a reszta nie zasługuje na nic.
-
Andrzej R ★★★☆☆
Przydało by się to miejsce odnowić.straszy komuna,ale pracownicy swoim podejściem do pracy nadrabiają profesjonalizmem i u smiechem
-
Jerzy Gierszewski ★☆☆☆☆
Totalna masakra basen pamięta Gierka . Woda jest zimna a na torach gęściej niż w Sajgonie na skrzyżowaniu ulic
-
Ostroga Jason ★★★★★
Stary obiekt, ale w 100procentach sprawny, Polecam sauny; jest tam dostępna również bania zewnętrzna z lodowatą wodą
-
Karola M ★★★★★
Super lekcje nauki pływania. Co tydzień nowe ćwiczenia. Trener ma dla każdego czas, pilnuje i poprawia w razie potrzeby.
-
Dorota Śmigielska ★★★★☆
Tanie miejsce do schłodzenia się w wodzie. 2 zjeżdżalnie po jednej dla dużych i małych.
-
Mike Jakosz ★★★★☆
Spoko miejsce do relaksu i do zabawy, ale pod wzgledem rodzinnym. Jest slizgawka, rozne wodne sprzety i dwie linie do zwyklego plywania. Cementowe (?) lezaki sa wokol calej plywalni jak widac na zdjeciu. Z reguly tutaj sa tlumy ale bylem ostatnim razem w pierwszy dzien po tymczasowym otwarciu ze wzgledu na deszczowa pogode. Podobno dzieci z kopia swiadectwa z czerwonym paskiem wchodza za darmo. Takze jak masz madre dzieciaki i chcesz zajac sobie pol dnia to miejsce jest swietne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji?
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji znajduje się przy Wojska Polskiego 28a, 83-100 Tczew, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji?
Można skontaktować się z Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji pod numerem +48 585 314 626
Jak można dotrzeć do Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji?
Do Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku