Opinie

  1. Jacek “Jacorek” Grzebień ★★★★★

    Bardzo spokojny basen . Świetny dla rodzin z mniejszymi dziećmi

  2. Lukasz Patman ★★★★☆

    Ciepła woda, czysty przyjemny basen. Na DUŻY minus rodzic chcący przebrać dziecko musi wykupić wejście.

  3. Radosław ★★★★☆

    Bardzo fajny basen z ciepłą wodą. Czysto i nowocześnie. Minus za brak oddzielanych torów i sauny czynne w tygodniu od 16.

  1. Lokalny Pręt ★☆☆☆☆

    Basen jak i strefa spa na 5+ polecam. Obsługa strefy spa na -1 byłem w Sobotę Pani w strefie spa twierdzi,iż nie można mieć swojego olejku do sauny,nigdzie niema takiej informacji a jeżdżę na ten obiekt reguralnie 5 lat i nikt nie miał nigdy z tym problemu oprócz tej "Pani" hahaha

  2. Marta Fraś ★★★★☆

    Ogólnie basen jest ok,ale raczej dla osób które umieją pływać. Jak dla mnie trochę zimną woda,w brodziku super ciepła (niski brodzik 20 cm raczej bardziej dla maluszków bo większe dzieci tak średnio). Była sauna i jacuzzi ale dodatkowo płatna. Ogólnie polecam. Bardzo przystępne ceny za wstęp na basen i czysto. Trochę mała szatnia na wejściu przy większej liczbie osób.

  3. Aleksandra Otręba ★★★☆☆

    Oceniam na 3 ponieważ basen może ok, ale godziny otwarcia w tygodniu od 8:00 zbyt późno kiedy ktoś chciałby iść przed pracą popływać. Większość miast takie obiekty ma czynne od 6:00

  1. Izabela Gałecka ★★★★★

    Super. Czysto ,ciepła woda, ratownicy jak o obsługa przyjazna.

  2. okizz ★★★★☆

    Bardzo fajny obiekt rekreacyjny na mapie Wolbromia. Przestronne szatnie. Ogromny plus za organizowanie wieczorów tematycznych tj. saunowy, czy aqua-aerobik. Opiekun strefy SPA - pan Paweł bardzo kompetentny i pomocny. Strefa chłodzenia mogłaby być lepiej zorganizowana. Stosunek ceny do jakości bardzo odpowiedni. Czystość sanitariatów i szatni w tygodniu często pozostawia wiele do życzenia. W toaletach i przebieralniach zdarza się czuć nieprzyjemny zapach i tutaj warto byłoby zwrócić uwagę, bo często widać, że obsługa jest bardziej zainteresowana sobą, niż klientami obiektu i jego prawidłowym funkcjonowaniem. Niemniej jednak opiekunowie innych sekcji obiektu, a także jego nowoczesność daje możliwości zrelaksowania się i rekreacji.

  3. aleirbxg ★★★★☆

    Po renowacji basen jest nie do poznania. Jasne, nie jest to krakowski aquapark, ani też basen olimpijski, ale w końcu mamy w Wolbromiu obiekt na poziomie. Ze strefy spa korzystałam raz, w saunie temperatura była znośna - niezbyt wysoka, za co odejmuję jedną gwiazdkę. Ogólnie na plus, nowy basen mi sie podoba. Fajne miejsce na aktywny wypoczynek i relaks po.

  1. Jerzy Grabowski ★★★★★

    Basen super. Jest po kapitalnym remoncie.Woda krystalicznie czysta. Do wypoczynku dla każdej grupy wiekowej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia Kryta?

Pływalnia Kryta znajduje się przy Kamiennogórska 12, 32-340 Wolbrom, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Kryta?

Można skontaktować się z Pływalnia Kryta pod numerem +48 327 065 390

Jak można dotrzeć do Pływalnia Kryta?

Do Pływalnia Kryta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements