Opinie

  1. ricard062 ★★★★☆

    Dziwne miejsce . .. wszedłem na szybki obiad , byłem jedynym gościem w lokalu. Na zupę czekałem 15 minut na drugie danie kolejne 15 minut. Panie z obsługi były zajęte sobą w kuchni, jakieś zmęczone.... Naleśniki podał dziwny pan ubrany w ciepłą kurtkę, chyba rozwozi posiłki... Raczej nie polecam.

  2. Kowal Faza ★☆☆☆☆

    Niestety wybraliśmy się do lokalu (wcześniej nie udało się dodzwonić) ... Wg Google otwarty w soboty i w niedzielę jednak na miejscu pusto i pozamykane. Może warto zaktualizować dane w Internecie żeby nie robić zamieszania i niepotrzebnie ściągać ludzi.

  3. Kamila ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność zorganizować przyjęcie z okazji Chrztu naszego dziecka w Babskim Bistro i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala została pięknie przygotowana, miła i pomocna obsługa oraz prawdziwie rodzinna atmosfera sprawiły, że czuliśmy się jak w domu. Jedzenie pyszne – świeże, domowe i podane z dużą dbałością o szczegóły. Serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto szuka klimatycznego lokalu na rodzinne spotkania czy ważne okazje

  1. Oskar Cichocki ★★★☆☆

    Jadłem rosół i schabowego. Rosół był mało mało treściwy w sensie wywaru. Makaron był smaczny, była marchewka i zielenina. Schabowy spory, ziemniaki były trochę rozgotowane, marchewka zasmażana też nie była do końca ok. Trzeba było wszystko przyprawić. Ogólnie miejsce wydaje się fajne, jednak po mojej wizycie uważam, że cena nie jest adekwatna do jakości. Może trafiłem na zły czas, bo było to chwilę po otwarciu.

  2. Arkadiusz Szlaga ★★★★★

    Serdecznie polecamy Babskie Bistro. 18-nastka syna wypadła fantastycznie. Jedzenie świeże (robione tego samego dnia), pyszne i nie do przejedzenia. Obsługa na najwyższym poziomie. Klimat i atmosfera godne polecenia. Opieka ze strony bistro od wyboru menu, wystroju aż do ostatniego gościa. Przystępne ceny. Wszystkie powyższe plusy skłaniają nas do rezerwacji kolejnego spotkania rodzinnego. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

  3. Agata ★★★★★

    Zupełnie niechcący, przejazdem , odkryte wspaniałe miejsce na prawdziwy domowy obiad :) Porcje olbrzymie , wszystko świeżutkie i pyszne :) Baaardzo miła obsługa ! Polecam serdecznie :)

  1. Michał Wasilewski ★☆☆☆☆

    Pani kucharka ewidetnie już nie widzi co nakłada klientom. Nie dość że cena zestawu 25zl - to w środku 2 kawalki mięsa (reszta pieczarki) to jeszcze musiałem jesc zimne (musiałem chodzic do nich 2 razy) bo Panie miały problem by wymienić całe danie. Zamiast tego dołożyły łyżkę miesa. Żadnego słowa przepraszam, kazdy umywa rece. A wlascicielka odwrócona tyłem udaje że nie słyszy. Nie polecam, kolejny raz katastrofa. Ps: w zestawach dnia znajdziecie to co jest akurat na promocji w sklepie obok- pelcowizna.

  2. Julia Skoczek ★★★★★

    Zacznę od tego, że dawno nie jadłam lepszego domowego obiadku na mieście! Dodatkowo porcje są ogromne, a cena jest adekwatna do jakości i wielkości jedzenia, gdybym mogła wystawiłbym 6+! Czuję się zobowiązana do powiedzenia, wszystkim przyszłym odwiedzającym, że domowa atmosfera przebija konkurencję i jest na bardzo wysokim poziomie! A Pani, która nas obsługiwała dbała o nas pod każdym względem, zaczynając od samego zamówienia, po serwis i późniejsze zainteresowanie. Wiecie, w wielu knajpach kelner podchodzi i pyta czy wszystko jest okej, czy jedzonko nam smakuje... Ale mało kiedy zadaje te pytania szczerze i od serca, z taką miłą troską. Polecam z czystym sercem! ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Babskie Bistro?

Babskie Bistro znajduje się przy Radzymińska 50, 03-752 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Babskie Bistro?

Można skontaktować się z Babskie Bistro pod numerem +48 516 500 990

Jak można dotrzeć do Babskie Bistro?

Do Babskie Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements