Opinie

  1. Wiecznik ★★★★★

    Nauczyciele w szkole są przemili i sensowni, personel mega miły. Dyrektor tej placówki odwraca się plecami podczas rozmowy i rozmawia tyłem, czasem potrafi nawet odwrócić się w połowie rozmowy i odejść. W szkole egzaminy semestralne wyglądają jak posiedzenie w barze, gdzie podczas egzaminu dopuszczalne jest korzystanie z pomocy elektronicznych co nie jest dopuszczalne w żadnej innej placówce edukacyjnej. Szkoła ma fajną inicjatywę, pozwala ukończyć szkołę średnią każdemu, lecz niestety powoduje to, że do liceum uczęszcza dużo patologii, co utrudnia zdanie egzaminu osobą, które cytując tekst z egzaminu “coś wiedzą”.

  2. Xiaomi Xiaomi ★★★★☆

    Generalnie jeśli nauczyciele widzą że komuś zależy, dba o frekwencję i da z siebie chociaż minimum to zdaje się bez problemu. Świetna, wspierająca kadra. Na minus natomiast organizacja - zmiany na ostatnią chwilę, egzaminy w tygodniu niedostosowane do pracujących (tryb zaoczny).

  3. Karolina Rasińska ★★★★★

    Skończyłam tą szkołę 2 lata temu. Bardzo sympatyczna kadra, chcąca, aby każdy podszedł do matury i ją zdał. Organizacja w porządku. Jednak to kadra tworzy tą szkołę, taką, że chce się do niej chodzić.

  1. Pan Dariusz ★★★★★

    Polecam słuchaczom, jak i widzą

  2. Szymon Jędrzejczak ★☆☆☆☆

    Jeśli sekretariat jest wizytówką szkoły, to nikt z Was z pewnością nie jest tu mile widziany, ani w charakterze przyszłego ucznia, ani w żadnym innym. Pani w sekretariacie darzy innych takim szacunkiem, że nie zamierza nawet zakończyć rozmowy z koleżanką i podnieść się z krzesła, nie mówiąc o udzielaniu jakichkolwiek informacji. Jeśli zatem rozważacie naukę w tej placówce, weźcie pod uwagę, że będziecie traktowani jak śmieci za każdym razem, gdy będzie trzeba załatwić jakąkolwiek kwestię administracyjną - wyrobienie legitymacji, uzyskanie duplikatu świadectwa, złożenie deklaracji czy cokolwiek innego. Omijać szerokim łukiem.

  3. Grzegorz Chmielewski ★★★★★

    To super szkoła. Jest bezpłatna, jest publiczna - to atuty. Rodzinna atmosfera. Różne systemy nauczania. Każdy może dopasować swoje możliwości do oferowanych linii edukacyjnych.

  1. Serval Olivia ★☆☆☆☆

    Rekomenduje ogarnąć pleśń, bo nie świadczy dobrze o szkole. W sumie słusznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2?

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 znajduje się przy Szczęśliwicka 50/54, Ochota, 02-353 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2?

Można skontaktować się z Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 pod numerem +48 228 229 895

Jak można dotrzeć do Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2?

Do Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements