Paskudne jedzenie. Frytki, mała porcja koszt 8 zł a to garstka frytek… dewolaj, więcej panierki niż samego mięsa. Panierka nie wiem z czego ale smakowała okropnie. Do tego dewolaj mocno wysuszony. Jedynie co mogę polecić to zupę pomidorowa..
Zdjęcia
Opinie
-
Marlena Dawidek ★★☆☆☆
-
bvko ★★★★★
Wszystko bardzo smaczne, jedyne co to kompot mógłby być intensywniejszy w smaku. Menu jest w połowie zmienne, a na zdjęciu może paru pozycji brakować, ponieważ bar został odwiedzony godzinę przed zamknięciem. Bar jak i toaleta czysta, obsługa miła i kontaktowa! :) Polecam buraczki na zimno i pierś zapiekaną z serem!
-
Adam Bramson ★★★☆☆
Jeden z barów mlecznych na mapie Warszawy i jeden z najbardziej skomercjalizowanych z odwiedzonych przeze mnie. W zasadzie z baru mlecznego mamy kawałek menu i klimat lokalu. Porcje i ceny raczej daleko od „standardów”. Dania podane chłodne, niewielkie, bemarowe. Na miejscu nie było widać lokalesów, co świadczy o tym, że jedzą gdzieś indziej ;) Zwykła jadłodajnia „na szybko” dla okolicznych pracowników.
-
Michał Wieczorek ★☆☆☆☆
Byliśmy tu kilka razy z żoną, jednak ostatni raz dużo zmienił. Rozumiem obsługę może być zmęczona po całym dniu. Jednak jedzenie które dostaliśmy przeszło nasze oczekiwania. Zestaw kotlet + ziemniaki (5 mini młodych ziemniaków), jedyne co było ciepłe na talerzu to tylko ziemniaki. Żona dostała kotleta ze szpinakiem i serem którego też mikrofala nie polubiła i do połowy był zimny, dosłownie było widać że jedzienie jest średnio świeżo robione. Mam nadzieję że opinie wpłyną na ten lokal, bo chyba potrzeba będzie Gesslerowa.
-
Jola Stobnica ★☆☆☆☆
Barszcz oddałam po spróbowaniu dwóch łyżek, totalnie niejadalny, zupełnie inny niż jadłam jeszcze dwa miesiące temu. Podobnie naleśniki - były niedawno inne, cieniutkie z pysznym serkiem w środku a są dramatyczne teraz. Praktycznie bez sera, grube i śmierdzące starym tłuszczem. Już mi się nawet nie chciało ich oddawać i dyskutować z Panią przy kasie, bo Ona wyglądała na tak zmęczoną i dojechaną, jak by była trzydziestą godzinę na zmianie. Przykro taką opinie wystawiać sąsiadom, ale jeszcze bardziej przykre jest to, jakiej jakości teraz wydajecie jedzenie
-
Artur Nalepko ★★☆☆☆
Cenu już nie takie jak w słynnych barach mlecznych. Obsługa bardzo niemiła, wręcz za karę. Godzinę przed zamknięciem (17) nie było już zup, zimeniaków, naleśników z serem. Porcje wyjątkowo małe. Chłodnik lejący i tylko z połową jajka. Niestety rozczarowanie:(
-
Joanna Wrześniowska ★☆☆☆☆
Tu się nie należy nawet 1 gwiazdka. 0 to za dużo. To było najbardziej obrzydliwe jedzenie jakie kiedykolwiek jadłam. Pulpeciki drobiowe w sosie koperkowym okropnie słone i dziwne w smaku, kasza gryczana rozgotowana i również dziwnie słodka, zestaw surówek zasypany cukrem z kapustą dziwnie kwaśną. Nie polecam. Nigdy nie wrócę. Dramat. Musiało to być wyjątkowo okropnie bo byłam bardzo głodna. Zjadłam cześć kaszy i stwierdzial i stwierdzialam ze dalej nie mogę. Dobrze ze obok jest piekarnia z pysznymi kanapkami
-
Maniek z Bagien ★★★★★
I to jest prawdziwy fast food ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Absolutnie nie chodzi tu o wstrętne bułki ze znanych nam sieciówek, tylko o szybko podane pyszne polskie dania. Naprawdę obiad ląduje na stole w ekspresowym tempie. Jakość dań przednia a menu zróżnicowane. Ceny... mega niskie - dwudaniowy obiad to 22 zł a więc wypas. Polecam w 100%
-
Dominika Pawlas ★☆☆☆☆
Niestety fatalnie. Co prawda lubię czasem zjeść w barach mlecznych i fajnie, że takie miejsca są jeszcze, gdzie można tanio, domowo i dobrze zjeść... Ale nie tu. Po pierwsze - w barze mimo klimy bardzo słaba wentylacja. Kilka minut stania i niestety ubranie i włosy przesiąknięte zapachami. Dwa - wzięłam dwa dania na wynos - pierogi i naleśniki. Chyba takeaway został mało przemyślany - pierogi się zaparzyly w pojemniku i skleiły w jedną całość. Były tylko ugotowane w wodzie, bez dodatku oleju. Po podgrzaniu ich w domu na patelni te 7 pierogów złączonych w całość po prostu się rozpadało. W smaku nijakie i gumowate. Naleśniki-przypalone. Miał być szpinak że śmietana w środku, był sam szpinak. Już tam nie wrócę, to był 1szy i ostatni raz.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Mleczny Nałęczowski?
Bar Mleczny Nałęczowski znajduje się przy Nałęczowska 62, 02-922 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Bar Mleczny Nałęczowski?
Do Bar Mleczny Nałęczowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku