Opinie

  1. Skwary Kno ★★★★★

    Pani Gosia bardzo pozytywna kontaktowa osoba z wielką wiedzą i miłością do tego co robi !!

  2. Jarosław Orzechowski ★★★★★

    Pani Gosia z trójmiasta robi super robotę, fajnie przedstawiła mi kampanię ochrony dzikich zapylaczy.

  3. Emil Redek ★☆☆☆☆

    Okropna antypolska firma , walcząca z mitycznym globalnym ociepleniem , od którego odwrócili się już wszyscy inteligentni ludzi i ostali się w jej obronie tylko ludzie z wypranym na zielono mózgiem. Ostatnio zaskarżyli spółkę skarbu państwa o nie płacenie za certyfikaty energii , dochodzili racji w sądzie argumentując to że pieniędzy te trafia do skarbu państwa ( ale to że płacą za to obywatele którzy mimo ocieplenia klimatu , wszystkich termo modernizacji płacą coraz to więcej za ogrzewanie to cisza ). Ogólnie widać że firma nie działa w interesie Polski czy Polaków i nie tworzy żadnej wartości dodanej dla rynku. Oby twory takie jak te jak najszybciej znikły z przestrzeni publicznej a osoby tam pracujące mogły zająć się czym z pożytkiem dla innych ludzi.

  1. iga biskup ★☆☆☆☆

    Proszę przekazać pracownikom, że nie wypada podchodzić do ludzi, którzy są w trakcie posiłku. Nie wypada stać nad kimś gadać, i gapić się jak je. Trochę kultury

  2. Dzika Dziewczyna ★★★★★

    Organizacja robi świetną robotę. Widzialam poruszające filmy z ich akcji. A co do fundraiserow, ma ich większość ogarniętych, dobrze funkcjonujących organizacji ifundacji, bo to jedna z najlepszych form wsparcia. Ci ludzie stoją kilka godzin w pełnym słońcu czy w deszczu czy na mrozie. Byłabym w szoku gdyby nie było to w rzaden sposób rekompensowane.

  3. Adam Kędziak ★☆☆☆☆

    Każdego członka organizacji Greenpeace w Polsce powinno się gonić kijem lać i prześladować... Szkodząca i wroga środowisku organizacja Paweł Szykulski pod jako pierwszy pod cele

  1. Maciek Bedryło ★☆☆☆☆

    Bliski jest mi los planety i klimatu, dlatego mówię "nie" działalności tej patoekologicznej organizacji, która lobbuje zamykanie elektrowni atomowych - najczystszego, choć oczywiście niepozbawionego ryzyka źródła energii. Komu na rękę jest działalność Greenpeace? Na razie chyba głównie potentatom naftowym i Kremlowi.

  2. Alexander Maximovich ★☆☆☆☆

    Oszuści. Jakimś sposobem ukradli numer mojego konta, którego im nie dawałem, żeby pobierac "darowiznę " co miesiąc

  3. Rob Hardy ★☆☆☆☆

    Jedynym zadaniem tej organizacji jest wstrzymywanie inwestycji które mogą uniezależnić Polskę i kraje zachodnie od rosyjskiego gazu. Fundacje które są darczyńcami na rzecz Greenpeace często ich źródłem finansowania są: albo bezpośrednio Lukoil albo rosyjscy oligarchowie, którym rzekomo na sercu leży dobro planety.

  1. Darek Iwanicki ★☆☆☆☆

    Kiedy przestaniecie gadac goupoty, I zakazywac ludziom godnie zyc,czemu nie pouczacie Austryjakow,

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fundacja Greenpeace Polska?

Fundacja Greenpeace Polska znajduje się przy Altowa 4, 02-386 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fundacja Greenpeace Polska?

Można skontaktować się z Fundacja Greenpeace Polska pod numerem +48 226 598 499

Jak można dotrzeć do Fundacja Greenpeace Polska?

Do Fundacja Greenpeace Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements