Pani Gosia bardzo pozytywna kontaktowa osoba z wielką wiedzą i miłością do tego co robi !!
Zdjęcia
Opinie
-
Skwary Kno ★★★★★
-
Jarosław Orzechowski ★★★★★
Pani Gosia z trójmiasta robi super robotę, fajnie przedstawiła mi kampanię ochrony dzikich zapylaczy.
-
Emil Redek ★☆☆☆☆
Okropna antypolska firma , walcząca z mitycznym globalnym ociepleniem , od którego odwrócili się już wszyscy inteligentni ludzi i ostali się w jej obronie tylko ludzie z wypranym na zielono mózgiem. Ostatnio zaskarżyli spółkę skarbu państwa o nie płacenie za certyfikaty energii , dochodzili racji w sądzie argumentując to że pieniędzy te trafia do skarbu państwa ( ale to że płacą za to obywatele którzy mimo ocieplenia klimatu , wszystkich termo modernizacji płacą coraz to więcej za ogrzewanie to cisza ). Ogólnie widać że firma nie działa w interesie Polski czy Polaków i nie tworzy żadnej wartości dodanej dla rynku. Oby twory takie jak te jak najszybciej znikły z przestrzeni publicznej a osoby tam pracujące mogły zająć się czym z pożytkiem dla innych ludzi.
-
iga biskup ★☆☆☆☆
Proszę przekazać pracownikom, że nie wypada podchodzić do ludzi, którzy są w trakcie posiłku. Nie wypada stać nad kimś gadać, i gapić się jak je. Trochę kultury
-
Dzika Dziewczyna ★★★★★
Organizacja robi świetną robotę. Widzialam poruszające filmy z ich akcji. A co do fundraiserow, ma ich większość ogarniętych, dobrze funkcjonujących organizacji ifundacji, bo to jedna z najlepszych form wsparcia. Ci ludzie stoją kilka godzin w pełnym słońcu czy w deszczu czy na mrozie. Byłabym w szoku gdyby nie było to w rzaden sposób rekompensowane.
-
Adam Kędziak ★☆☆☆☆
Każdego członka organizacji Greenpeace w Polsce powinno się gonić kijem lać i prześladować... Szkodząca i wroga środowisku organizacja Paweł Szykulski pod jako pierwszy pod cele
-
Maciek Bedryło ★☆☆☆☆
Bliski jest mi los planety i klimatu, dlatego mówię "nie" działalności tej patoekologicznej organizacji, która lobbuje zamykanie elektrowni atomowych - najczystszego, choć oczywiście niepozbawionego ryzyka źródła energii. Komu na rękę jest działalność Greenpeace? Na razie chyba głównie potentatom naftowym i Kremlowi.
-
Alexander Maximovich ★☆☆☆☆
Oszuści. Jakimś sposobem ukradli numer mojego konta, którego im nie dawałem, żeby pobierac "darowiznę " co miesiąc
-
Rob Hardy ★☆☆☆☆
Jedynym zadaniem tej organizacji jest wstrzymywanie inwestycji które mogą uniezależnić Polskę i kraje zachodnie od rosyjskiego gazu. Fundacje które są darczyńcami na rzecz Greenpeace często ich źródłem finansowania są: albo bezpośrednio Lukoil albo rosyjscy oligarchowie, którym rzekomo na sercu leży dobro planety.
-
Darek Iwanicki ★☆☆☆☆
Kiedy przestaniecie gadac goupoty, I zakazywac ludziom godnie zyc,czemu nie pouczacie Austryjakow,
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fundacja Greenpeace Polska?
Fundacja Greenpeace Polska znajduje się przy Altowa 4, 02-386 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fundacja Greenpeace Polska?
Można skontaktować się z Fundacja Greenpeace Polska pod numerem +48 226 598 499
Jak można dotrzeć do Fundacja Greenpeace Polska?
Do Fundacja Greenpeace Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku