Blachodachówka tigra jest wadliwa po po roku od wprowadzenia dach zaczął przeciekac ,po oględzinach dekarza wykluczone zostały błędy dekarskie ,zachodzi zjawisko podciągania kapilarnego ,mam zdjęcia czekam na oględziny przedstawiciela firmy ,będzie reklamacja i mam naczieje ze firma pokryje koszty wymiany blachy na dachu.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz ★★☆☆☆
-
tomek bob ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam współpracy z Panem Janem Modrzejewskim. Zleciłem przygotowanie wyceny blachy dachowej o wartości około 200 000 zł, która miała być gotowa w ciągu 3 tygodni. Niestety, mimo licznych zapewnień i wielokrotnych kontaktów, minęło już ponad 12 tygodni, a wyceny nadal nie otrzymałem. Pan Modrzejewski ciągle zrzuca winę na dział techniczny, tłumacząc się brakiem szczegółów lub nadmiarem pracy, jednak z punktu widzenia klienta to żadna wymówka — zwłaszcza przy tak dużej wartości zlecenia. Brak profesjonalizmu, dotrzymywania terminów i rzetelnej komunikacji sprawia, że trudno traktować tę współpracę poważnie. Szkoda czasu i nerwów. Nie polecam. W odpowiedzi na Państwa komentarz chciałbym zaznaczyć, że ostatnie zapytanie z Państwa strony otrzymaliśmy w sierpniu, a odpowiedź została przekazana pod koniec sierpnia. Od tego czasu nie wpłynęły do nas żadne kolejne zapytania, dlatego zakładam, że posiadacie Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące projektu. W międzyczasie kilkukrotnie próbowałem skontaktować się z Panem Janem Modrzejewskim w celu uzyskania jakichkolwiek informacji. Niestety, najczęściej nie odbierał telefonu lub deklarował, że oddzwoni – co jednak nie nastąpiło. Minęło już ponad osiem tygodni, a wciąż nie otrzymałem żadnych konkretów. Jestem bardzo sfrustrowany brakiem profesjonalizmu i kompetencji w podejściu do tej sprawy.
-
Eco Tech ★★★★★
Pani Agnieszka z działu handlowego w Regułach zaskoczyła mnie wszystkim czym mogła. Potrzebowałem obróbki dachu w nietypowym szarym kolorze, który występuje tylko od święta. Miała w pamięci, że kiedyś zostało coś z dużego zamówienia, zadzwoniła, zmolestowała telefonicznie jakiegoś pana żeby sprawdził i potwierdził no i ten potwierdził. Położyłem na stół rysunek ze swoimi obróbkowymi fanaberiami no i wtedy okazało się, że znajomość branży Pani Agnieszki jest głęboka jak jezioro Bajkał, życzliwość wielka jak powierzchnia Rosji a zaangażowanie w pracę ogromne jak chciwość naszych polityków. Niesamowita, sympatyczna dziewczyna, no i te korolowe korale... Życzyłbym sobie mieć takiego pracownika w swojej firmie.
-
Artur Jankowski ★☆☆☆☆
Szczyt na jaki wzniosła się firma to wykorzystywanie kierowców do niewolnictwa czyli świadczenia pracy na rzecz firmy za darmo Uwzględnionej w instrukcji dla kierowcy ze szczególnym uwzględnieniem punktu nr.6 tj. Obowiązek układania zagrzybiałych pleśniejących kołków, styropianu oraz innych elementów zabezpieczających towar zgodnie ze wskazówkami osoby ładującej Jeżeli kierowca nie stosuje się do przedstawionych zasad firma Pruszyński sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy załadunku. Jak widać osoba z firmy odpowiadająca na opinie nie potrafi odnieść się do punktu nr.6 tylko wszystko przekierowywuje na bezpieczeństwo pracy i zabezpieczenie ładunku a o WYKORZYSTYWANIU POD PRZYMUSEM ZOBOWIĄZUJĄCYM KIEROWCÓW DO PRACY ZA DARMO ZAPOMNIELI NAPISAĆ? O CZARNYM GRZYBIE NA KOŁKACH TEŻ SIĘ NIE MÓWI (a jest to praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia)
-
Sławek Sierotowicz ★★★★★
Rozładunki stali w krążkach expresowo. Na tyle co tam jest samochodów do zal/rozł to nie jedna firma powinna brać przykład jak tam pracują.Polecam
-
Marek T ★★★★★
Załadunek sprawny , żadnych problemów, pracownicy kulturalni i uprzejmi. Mały minus za załadunek na dwa boki , ale ogólnie bardzo pozytywnie.
-
Marek Witlowski ★☆☆☆☆
Że by można było dać -1 to bym dał chora firma oczekiwanie na załadunek i nikt nic nie wie . Nie wiem po co są robione godziny awizacji jak i tak mają to gdzieś można od stać nawet cały dzień
-
Kamil Orlewski ★★★★☆
Poprzednio ta opinia była na 1 gwiazdkę ponieważ pomimo reklamacji nie było kontaktu, natomiast po roku czasu kolory się wyrównały. Przyczyną była powłoka która wolniej wysychała na tej części dachu. Firma zareagowała dopiero na komentarz, proces reklamacji mógł by być trochę lepszy. W załączeniu zdjęcie po założeniu i po roku.
-
Martin K ★☆☆☆☆
Oczekiwanie na załadunek 4 godz , plus 1 godz załadunek . Brak toalety w kolejce do miejsca załadunku . Po załadunku brak możliwości pauzowania na parkingu dla oczekujacych na wjazd do firmy . Ogólnie jest tam dosyć ciasno ale to zrozumiałe bo blachy mają dobrej jakości więc maja popyt .Trzeba mieć cierpliwość i czas żeby tu jechac!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BLACHY PRUSZYŃSKI?
BLACHY PRUSZYŃSKI znajduje się przy Sokołowska 32B, 05-806 Sokołów, Polska
Jaki jest numer telefonu do BLACHY PRUSZYŃSKI?
Można skontaktować się z BLACHY PRUSZYŃSKI pod numerem +48 227 386 000
Jak można dotrzeć do BLACHY PRUSZYŃSKI?
Do BLACHY PRUSZYŃSKI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku